Kaip gauti neribotą saugyklą „Google“ diske

Pastaraisiais metais tokios kompanijos kaip „Google“, „Microsoft“, „Amazon“, „Dropbox“ ar net „Apple“ lažinosi dėl saugyklos debesyje kaip saugaus ir patikimo būdo išsaugoti duomenis internete. Taip pat pabrėžiama, kaip lengva ir greita saugoti ir dalytis visų rūšių dokumentais. Puikus būdas atsikratyti grandinių, kurios mus sieja su viskuo, kas fiziškai, su visais „dūžtančiais“ ir dėl to trumpalaikiais rašikliais, standžiaisiais diskais ir saugojimo įrenginiais, kuriais pasitikime savo duomenų saugumu.

Google diskas visada buvo viena iš labiausiai matomų galvų, skatinančių naudoti debesį saugiam informacijos saugojimui, siūlydama skirtingus nemokamos saugyklos lygius visiems, turintiems „Google“ paskyrą. Palengvina didelių failų siuntimą per „Gmail“, visos raiškos nuotraukų saugojimą „Google“ nuotraukose arba svarbiausių ir svarbiausių failų atsargines kopijas išmaniuosiuose telefonuose ir kompiuteriuose.

Be jokios abejonės, visada galite palikti nuo 100 iki 200 eurų gerame 1 TB išoriniame SSD diske arba net pasistatyti savo NAS namuose, jei esate mažas meistras ir mėgstate tirti šias problemas. Dabar dauguma ekspertų sutinka, kad „debesis yra ateitis“. Teiginys, kad kol kas tik laikas galės mus patvirtinti ar paneigti, bet draugai, tai turi visas ausines, kad jei ne, tai bent jau bus baisiai panaši ateitis.

Aukščiausios kokybės saugyklos planai „Google“ diske

Debesis yra tas eterinis dalykas, kurio niekas nežino, kur jis yra, kad jis yra visur ir niekur vienu metu. Mokslo stebuklai. Dabar tiesa ir niekas negali paneigti, kad kiekvieną kartą, kai įkeliame daugiau turinio į atitinkamas internetines saugyklos vietas, o „Google“ disko atveju – visų tų megabaitų „nemokamą juostą“. baigiasi, kai pasiekia 15 GB.

Tai yra riba, kurią mums siūlo didysis G, kai kalbama apie laisvą saugyklą. Jei norime daugiau vietos, įmonė taip pat turi kitų mokamų papildomų planų nuo 100 GB iki 30 TB, kurių kainos pradeda būti gana didelės, kai įveikiame 2 TB barjerą.

  • 100 GB planas: 1,99 € / mėn
  • 200 GB planas: 2,99 € / mėn
  • 2TB planas: 9,99 € / mėn
  • 10 TB planas: 99,99 € / mėn
  • 20 TB planas: 199,99 € / mėn
  • 30 TB planas: 299,99 € / mėn

Jei norime sudaryti sutartį dėl kurio nors iš šių papildomų planų, turime tai padaryti naudodami „Google One“. „Google One“. yra „Google“ debesies saugyklos paslaugos, kuri centralizuoja visus mūsų saugomus duomenis iš Disko, „Gmail“ ir „Google“ nuotraukų, pavadinimas. Jei norime sudaryti planą, pranašesnį už nemokamą 15 GB viso gyvenimo, turėsime prisijungti one.google.como iš ten atlikite atitinkamą valdymą.

Neribota saugyklos vieta „Google“ diske

Visa tai gerai yra tai, kad jei turime daug duomenų, kuriuos turime saugoti debesyje, yra mažai, pavadinkime tai „gudrybe“, kurį mažai kas žino ir tai mums padės. gaukite neribotą vietą „Google“ diske už mažesnę kainą nei 10TB planas, kuris mums jau šauna iki beveik 100 eurų per mėnesį.

Procesas susideda iš įdarbinimo „G Suite“ paskyra, o ne naudoti standartinę „Google“ paskyrą. G Suite „Basic“ planas kainuoja 4,68 euro per mėnesį vienam vartotojui ir 30 GB vietos diske, tačiau jei pereitume prie „Business“ plano, saugojimo vieta plečiama neribotą laiką. Tai reiškia, neribotas plotas už 9,36 € kainą mėnesiui kiekvienam vartotojui, kurį įtraukiame į savo prenumeratos planą.

Pastaba: „G Suite“ yra į verslą orientuota paslauga, todėl siūlomi planai apmokestinami pagal vartotojų skaičių. Tai reiškia, kad taip pat galime naudoti paskyras su savo domenu (@ yourcompany.com). Prieš pereinant prie G Suite, „Google“ paprašys mūsų užregistruoti savo domeną.

Peržiūrėkite visus galimus „G Suite“ planus

Kur yra laimikis?

Užsiprenumeravę „G Suite“ verslo planą „Google“ diske galime sutaupyti visus norimus koncertus ir terasas už mažiau nei 10 eurų per mėnesį, o tai prilygsta išlaidoms, panašioms į „Google One“ 2 terabaitų planą, žinoma. daug pigiau nei 10TB planas beveik 100 eurų.

Bet kuriuo atveju reikėtų paaiškinti, kad „Google“ aiškiai įspėja, kad neribota saugykla pasiekiama tik tada, kai verslo planą samdome daugiau nei 5 naudotojams. Žemiau šio skaičiaus vienam asmeniui nustatytas 1 TB limitas. Dabar, perskaičius kai kurių paslaugą išbandžiusių vartotojų patirtį, atrodo, kad Google aiškiai nenustato jokio realaus limito, kuris praktiškai leidžia viršyti tą teorinį 1TB maksimumą.

Bet kokiu atveju svarbu turėti omenyje, kad jei bandysime pasinaudoti šia „skyle sistemoje“, bandydami nukraujuoti „Google“ ir sutaupyti kelis dolerius, rizikuojame prarasti duomenis mažiausiai tikėtinu momentu. Rekomenduojame, kad tokiu atveju pasirinktume mūsų poreikius atitinkantį „Google One“ planą, nors jei mėgstate rizikuoti... jau žinote, kur ieškoti.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found