Kaip atrakinti įkrovos įkroviklį „Android“ - „Happy Android“.

Atrakinkite „Android“ telefono įkrovos programą Tai leidžia mums, be kita ko, įsišaknyti, atkurti pasirinktinį atkūrimą arba įdiegti pasirinktinį ROM. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant „fastboot“ komandas, ir būtent tai pabandysime paaiškinti šiandienos mokymo programoje.

Tačiau ne visi terminalai leidžia atrakinti įkrovos įkroviklį per greitą įkrovą. Taip, dauguma jų suteikia vartotojui gana plačias rankoves tokiam veiksmui, tačiau tai priklauso tik nuo gamintojo ar budinčios įmonės.

Kuriuose mobiliuosiuose įrenginiuose galima atrakinti įkrovos įkroviklį, o kuriuose ne?

Kai kurie gamintojai naudoja tarpinį būdą, ty leidžia atrakinti įkrovos įkroviklį, bet tik tuo atveju, jei jie to prašo atrakinimo kodas arba "žetonas". Metodas, padedantis sužinoti, ar įkrovos įkroviklis buvo atrakintas, ir panaikinti terminalo garantiją.

Šios atrakinimo gairės veikia su daugybe „Android“ įrenginių, išskyrus šiuos:

  • Jei turime „Samsung Galaxy S7“, „S7 Edge“, „S8“, „S8 Plus“, „Note 8“, „S9“ ir „S9 Plus“ su amerikietišku Snapdragon lustu. Kita vertus, tarptautinėse versijose su „Exynos“ įkrovos įkroviklis yra atrakintas.
  • Kai kuriems LG, Huawei, Motorola ir Xiaomi modeliams reikia minėti prieigos raktas arba atrakinimo kodas kurio reikia paprašyti paties prekės ženklo svetainėje.

Daugelis kitų „Xiaomi“, „HTC“, „OnePlus“ arba „Pixel“ ir „Nexus“ modelių leidžia tiesiogiai atrakinti įkrovos įkroviklį, prijungti jį prie kompiuterio ir paleisti keletą ADB ir „fastboot“ komandų. Jei nesame aišku, ar mūsų mobilusis telefonas palaiko tokio tipo atrakinimą, visada galime pabandyti, nes jei jis neveikia mums irgi negresia joks pavojus.

Arba taip pat galime pasikonsultuoti su XDA kūrėjų forumu, kuriame paprastai yra daug informacijos šiuo klausimu apie daugybę visų rūšių mobiliųjų telefonų.

Būtinos įkrovos tvarkyklės atrakinimo sąlygos

Kad įvykdytume savo misiją, mums reikės kelių dalykų:

  • Kompiuteris ir USB laidas.
  • ADB ir Fastboot tvarkyklės teisingai įdiegtos kompiuteryje.

Kaip atrakinti įkrovos įkroviklį naudojant „Fastboot“ tradiciniu metodu

Prieš prijungdami mobilųjį telefoną prie kompiuterio, turime suaktyvinti 2 skirtukus „Android“:

  • USB derinimas: Šį skirtuką galima suaktyvinti iš "Nustatymai -> Sistema -> Kūrėjo parinktys -> USB derinimas”.
  • OEM atrakinimas: Šis skirtukas suaktyvintas nuo "Nustatymai -> Sistema -> Kūrėjo parinktys -> OEM atrakinimas ".

Jei nematome galimybių kūrėjams sistemos nustatymuose galime jį suaktyvinti iš "Nustatymai -> Sistema -> Telefono informacija”, Pakartotinai spausdami telefono kompiliavimo numerį, kol ekrane pasirodys pranešimas.

Kai suaktyvinsime USB derinimą ir OEM atrakinimą, mobilųjį telefoną prijungiame prie kompiuterio ir atidarome komandų langą MS-DOS arba Powershell.

SVARBU: Atrakinant įkrovos tvarkyklę, atliekami gamykliniai telefono išvalymai, o tai reiškia, kad prieš pradėdami procesą turime pasidaryti visų savo asmeninių duomenų atsarginę kopiją. Taip pat rekomenduojama, kad akumuliatoriaus įkrova būtų didesnė nei 50%.

Komandų lange parašysime šias komandas:

  • Pirmoji komanda, kurią pristatysime, bus „adb įrenginiai“, su kuria patikrinsime, ar kompiuteris aptiko mūsų „Android“ įrenginį. Jei jį aptiks, bus rodomas pranešimas „prietaisai“ ir įrenginio numeris.

  • Jei mobiliajame telefone ADB komandas naudojame pirmą kartą, pamatysime, kad telefono ekrane pasirodys patvirtinimo žinutė, kurią turime priimti.

  • Dabar paleidžiame komandą „adb reboot bootloader“, kuri perkraus telefoną ir įkels jį „bootloader“ režimu.

  • Iš čia galime paleisti „Fastboot“ komandą, kuri atrakina įkrovos įkroviklį, „fastboot oem unlock“.

Reikėtų paaiškinti svarbią detalę, t. y. kai kurie naujausi „Android“ įrenginiai nepriima komandos „fastboot oem unlock“. Tokiais atvejais turime naudoti komandą "greito paleidimo mirksi atrakinimas“ vietoj to.

Jei viskas klostėsi teisingai, „Android“ ekrane pamatysime pranešimą, kuriame mūsų bus paprašyta patvirtinti, kad būtų galima atrakinti įkrovos įkroviklį ir vėliau ištrinti gamyklą.

Priėmus, atrakinimas vyks procesas, kuris gali užtrukti kelias minutes. Galiausiai telefonas bus paleistas iš naujo, todėl galėsime laisvai įdiegti mėgstamą tinkintą atkūrimą ar bet ką kitą, ką tik galime sugalvoti.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found