Geriausia antivirusinė programa visada bus ta, kurią įdiegsime savo įrenginyje, nesvarbu, ar tai būtų Windows kompiuteris, mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris. Nors tam tikromis situacijomis galime nenorėti (arba negalime) įdiegti specialios programos, kad galėtume nuskaityti ir patikrinti, ar mūsų kompiuteris nėra užkrėstas. Tokiais atvejais nieko geriau nei gera internetinė antivirusinė.
Tokio tipo įrankiai dažniausiai puikiai tinka, kai neturime leidimo kompiuteryje įdiegti programų arba naudojame draugo ar giminaičio įrenginį. Be to, kai kurios iš šių paslaugų taip pat leidžia mums analizuoti failus galimai įtartinus ir pažiūrėkite, ar jie nėra užkrėsti kenkėjiška programa. Tai tikrai naudinga funkcija.
Susiję: Kaip sužinoti, ar APK yra virusų
Geriausia internetinė antivirusinė programa (visos sistemos nuskaitymas)
Žemiau apžvelgiame geriausius internetinius virusų nuskaitymo įrankius, galinčius atlikti pilną sistemos nuskaitymą, aptikti ir kai kuriais atvejais net pašalinti nustatytas grėsmes.
Šio tipo programos jie neapsaugo mūsų įrenginio realiu laiku, nes jie pradeda dirbti tik tada, kai atidarome antivirusinę programą ir atliekame nuskaitymą ranka (kita vertus, kažkas logiško). Kad mūsų įranga būtų apsaugota visą laiką, nieko panašaus į neprisijungus veikiančią antivirusinę!
Pastaba: nors kalbame apie internetinius įrankius, ne visi jie veikia iš naršyklės (kaip, pavyzdžiui, ESET). Kai kuriais atvejais analizei atlikti būtina atsisiųsti vykdomąjį failą.
„F-Secure“ internetinis skaitytuvas
Yra žinoma, kad F-Secure yra greičiausia internetinė antivirusinė atliekant nuskaitymus. Tačiau ji taip pat turi tam tikrą neigiamą dalyką, tai yra, kad ji leidžia tik atlikti visą sistemos analizę. Tai taip pat nėra didelė problema, nes toks greitas procesas paprastai baigiasi gana greitai.
Kitas jo pranašumas yra tai, kad jis aptinka praktiškai bet kokią žinomą kenkėjišką programą ir jis taip pat yra nešiojamas, o tai reiškia, kad nors turime atsisiųsti vykdomąjį failą, kad pradėtume analizę, nereikia atlikti jokio diegimo kompiuteryje ir tai nepalieka jokių pėdsakų. Labai paprasta ir labai paprasta naudoti.
Apsilankykite „F-Secure“.
Google Chrome
Taip, „Chrome“ naršyklė taip pat turi savo integruotą internetinę antivirusinę. Tiesa ta, kad ji yra gana veiksminga, ir, atsižvelgiant į tai, kad tai yra viena iš dažniausiai naudojamų naršyklių planetoje, greičiausiai ji jau įdiegta savo kompiuteryje.
Jei norime, kad „Chrome“ nuskaitytų mūsų sistemą dėl grėsmių ir žalingų failų, tereikia adreso juostoje įvesti:
chromas: // nustatymai / valymas
Taip pateksime į nemokamą „Chrome“ antivirusinį skydelį, kurį galime pradėti spustelėdami „Ieškoti”.
ESET internetinis skaitytuvas
ESET internetinis skaitytuvas yra viena iš pilniausių nemokamų antivirusinių programų. Tai tikrai draugiška sąsaja ir leidžia atlikti pagrindinius dalykus, pvz., greitą, išsamią arba individualizuotą analizę. Kai aptinka tam tikros rūšies kenkėjišką programą, programa leidžia automatiškai ištrinti failą arba jį karantinuoti (kuris yra neįtikėtinai naudingas, jei rezultatas yra klaidingas).
ESET Online Scanner oficiali svetainė
Geriausia internetinė antivirusinė programa (individualus failų nuskaitymas)
Kartais paprastai geriau nuskaityti failą ir patikrinti, ar jame nėra viruso, o ne laukti, kol antivirusinė programa jį aptiks ir failą karantinuotų. Paprastai tai yra labai rekomenduojama praktika, ypač jei atsisiunčiame daug turinio iš interneto.
Šiai užduočiai atlikti yra vadinamieji „individualūs kenkėjiškų failų skaitytuvai“. Čia apžvelgsime keletą ryškiausių.
VirusTotal
Šis internetinis skaitytuvas leidžia analizuoti atskirus failus, taip pat URL, IP adresus, domenus ir net maišos failus. „VirusTotal“ turi bene didžiausią nemokamą internetinę antivirusinę duomenų bazę, ir tai yra alternatyva, kurią dažniausiai naudoju, kai noriu patikrinti nežinomo failo būklę. Puikiai tinka naudoti iš mobiliojo telefono arba iš stalinio kompiuterio.
Kitas „VirusTotal“ pranašumas yra tai, kad jis leidžia siųsti failus iki 256 MB ir gauti analizės rezultatus el. paštu.
Įveskite VirusTotal
Metadefender
„MetaDefender“ savo duomenų bazę sudaro iš 30 skirtingų antivirusinių programų surinktos informacijos. Jo veikimas labai panašus į „VirusTotal“: pridedame failas, URL, IP adresas, domenas, maiša arba CVE ir pradėjome analizę.
Rezultatai paprastai yra gana greiti, naudojant sąsają, kurioje galime matyti failo pažeidžiamumo lygį ir kitus dominančius duomenis. Labai rekomenduojama nemokama priemonė.
Įveskite „MetaDefender“.
VirScan
VirScan leidžia analizuoti failus maksimalus dydis iki 20 MB, jis veikia internete, nieko nereikia įdiegti kompiuteryje ir yra visiškai nemokamas. Puikus įrankis su plačia duomenų baze, skirta aptikti virusus, Trojos arklys, užpakalines duris, rinkiklius ir kitas kenksmingas programas.
Jis taip pat palaiko RAR ir ZIP archyvus, tačiau juose iš viso turi būti mažiau nei 20 failų. Kaip neigiamą aspektą galėtume pasakyti, kad paslaugos greitis priklauso nuo antivirusinio serverio apkrovos, todėl kartais diagnozė užtrunka ilgai.
Įveskite VirScan
Rekomenduojamas įrašas: 10 geriausių antivirusinių programų, skirtų „Android“.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.