Kuriame aplanke saugomos nuotraukos, kurias darome mobiliuoju telefonu?

Kai fotografuojame naudodami „Android“ telefoną ar planšetinį kompiuterį, ji pereina į Galerija. Ją surasti labai paprasta, nes visos nuotraukos dažniausiai sugrupuojamos į albumą pavadinimu „Kamera“. Gana identifikuojantis ir aprašomasis. Tačiau didelis klausimas yra Kur iš tikrųjų saugomos šios nuotraukos? Kokiame aplanke?

„Android“ telefonu darytų nuotraukų vieta arba maršrutas

„Android“, kaip ir „Linux“ ir „Windows“, turi į medį panašią aplankų struktūrą su atitinkama šaknimi, aplankais ir įvairiais poaplankiais. Todėl, jei prijungiame Android įrenginį prie kompiuterio ir norime kopijuoti, iškirpti ar perkelti nuotrauką, būtina žinoti jo vietą.

Paprastai visos nuotraukos darytos fotoaparato programa jie patenka į DCIM aplanką. Viduje čia rasime kelis poaplankius, tokius kaip „Camera“ arba „100ANDRO“. Visas šių aplankų kelias yra:

  • / saugykla / emuliuota / 0 / DCIM / fotoaparatas
  • / saugykla / emuliuota / 0 / DCIM / 100ANDRO

Nuotraukos, darytos kitomis fotoaparato programomis, taip pat dažniausiai patenka į:

  • / saugykla / emuliuota / 0 / Nuotraukos

Jei telefone baigiasi vidinės atminties vieta, tai yra aplankai, kuriuos turime pasiekti iš kompiuterio, kad padarytume gerą kopiją arba juos ištrinti.

Kita vertus, jei norime pasiekti šiuos aplankus tiesiai iš „Android“, mums reikės failų naršyklės. Google Play turi daug nemokamų naršyklių, pvz Failų tvarkyklė +arba oficialią „Google“ programą, Failai eiti (valymo ir failų tvarkymo programa, 2 viename).

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę Kūrėjas: Failų tvarkyklė plius Kaina: Nemokama

Jei bandome pasiekti šiuos aplankus, nes įtariame, kad pametėme ar ištrynėme nuotrauką, tai yra geras būdas ją patikrinti. Jei matome, kad šių aplankų nėra, tada taip, turime pradėti taikyti atitinkamus metodus atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus iš Android.

Kur saugomi likusieji atsisiųsti ir bendrinami vaizdai?

Tačiau ne visi mūsų „Android“ terminale saugomi vaizdai yra saugomi minėtame DCIM aplanke.

  • Jei ieškome vaizdų, atsisiųstų naudojant naršyklę arba iš pašto programos, jie paprastai bus aplanke / saugykla / emuliuota / 0 / Atsisiųsti.
  • „WhatsApp“ vaizdai išsaugomi aplanke / saugykla / emuliuota / 0 / WhatsApp / Media / WhatsApp vaizdai.
  • „Instagram“ vaizdai išsaugomi / saugykla / emuliuotas / 0 / Nuotraukos / Instagram.
  • Vaizdai, atsisiųsti arba bendrinami iš kitų programų, pvz., fono paveikslėlių programų, socialinių tinklų ar nuotraukų redaktorių, išsaugomi aplanke, atitinkančiame kiekvieną programą, arba aplanke "Paveikslėliai“. Pavyzdžiui, iš Wallzy programėlės atsisiųstos tapetos išsaugomos / saugykla / emuliuota / 0 / Wallzy.

Čia matome didelę Android vaizdų albumų ir galerijų vertę, nes, kaip matome, priklausomai nuo programos, su kuria atsisiunčiame arba saugome vaizdą ar nuotrauką, ji pateks į vieną ar kitą vietą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found