Infinity Loop: An Infinite Logic Game – laimingas Android

Begalybės kilpa yra Jono Lekevičiaus ir Balio Valentukevičiaus sukurtas mobilusis žaidimas. Tai tipo žaidimas galvosūkis su labai paprasta prielaida: nepalikite palaidų galų. Kaip?

Žaidimo mechanika

Kiekvienas lygis arba ekranas susideda iš šablono, kurį turime modifikuoti, sukant kiekvieną jos dalį, kad susidarytų viena ar daugiau uždarų grandinių. Idėja, kaip matote, yra labai paprasta. Visos grandinės generuojami atsitiktinai per algoritmą, kuris leidžia žaisti be galo daug lygių.

Begalybės tamsus režimas

„Infinity Loop“ taip pat turi žaidimo režimą, vadinamą Begalybės tamsus režimas, ir yra režimo priešingybė normalus. Jei viename turime sujungti modelius tamsiuoju režimu, turėsime daryti priešingai: juos atskirti.

Žaidimo filosofija

Aš skaičiau keliose vietose ir pačioje „Play“ parduotuvėje, kad tai atpalaiduojantis ir sutraukiantis žaidimas, bet patikinu, kad užstrigus tam tikram modeliui žaibo greičiu palaidosi savo zen pusę kirtikliu ir kastuvu.

Po 1 valandos įstrigę tame pačiame lygyje... paimkite c ** arba zen režimą, Budą ir Kalėdų dvasią!

Tikrai viskas priklauso nuo to, kaip žiūrite į žaidimą. Nebandyk nuo pat pirmos akimirkos rasti logikos, tiesiog eik liesti ir vartyti gabalus, ir pamatysi, kaip po truputį prieš akis pasirodo sprendimas. Galbūt tai ir yra stiprioji žaidimo pusė: susidūrus su iš pažiūros neįmanomu lygiu, atsakymas pasirodo prieš jus beveik stebuklingu būdu.

Jei „Infinity Loop“ filosofiją padarysite savo ir priimsite tai kaip žaidimą, kuriame „būtinai“ apie tai negalvojate, žaidimas gali tapti tuo, kas tikrai padės kelioms minutėms išlaisvinti mintis.

Infinity Loop Level 1–111 sprendimai (iš viso +300 sprendimų)

Nežinau, kiek valandų skyriau „Infinity Loop“. Tiesa ta, kad nebežaidžiu tiek daug, kiek žaidžiau pradžioje, kai žaidžiau gerą žaidimą. Spėsiu išspręsti nemažai galvosūkių, negaliu pasakyti kiek.

Deja, man niekada neatėjo į galvą padaryti kiekvieno išspręsto lygio ekrano kopiją. Bet internetas tam ir yra, tiesa? Štai keletas tikrai sultingų nuorodų, su sprendimų šimtui pirmųjų „Infinity Loop“ lygių:

  • 1-50 lygių sprendimai.
  • 51-100 lygių sprendimai.

Šiuos sprendimus įkėlęs tinklaraštininkas atėjo išspręsti ir užfiksuoti vaizdais daugiau nei 300 lygių, todėl jei ieškote tinkamos pažengusio lygio grandinės, nedvejodami peržiūrėkite likusius tinklaraščio įrašus.

Atsisiųskite „Infinity Loop“, skirtą „Android“ arba „iOS“.

Infinity Loop sveria 4,4 MB ir reikalinga Android 4.0.3 arba naujesnė versija. Šiuo metu jis turi balą 4.4 „Google Play“ ir daugiau nei 10 000 000 atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą Infinity Loop ® Kūrėjas: InfinityGames.io Kaina: Nemokama

„iOS“ versija sveria 7,7 MB, reikalinga iOS 7.0 ar naujesnė versija ir turi balą 4.5 iTunes.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųskite QR kodą ∞ Infinity Loop: Zen be galo Kūrėjas: WebAvenue Unipessoal Lda Kaina: Nemokamas +

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found