Gaukite nemokamą interneto prieigą naudodami „WiFi Master Key - The Happy Android“.

Ką būtų šaunu turėti nemokama prieiga prie interneto neišleisdami nė mega mūsų duomenų ryšio? Būtent to ir ieško programa Pagrindinis WiFi raktas, „Android“ skirta programa, kuri siūlo milijonai nemokamų prieigos taškų šios labai įdomios „Android“ programos naudotojams.

400 milijonų nemokamų „WiFi“ prieigos taškų

Visa tai skamba puikiai, bet kaip „WiFi Master Key“ suteikia visus tuos nemokamus ryšius? Svarbiausia yra dalintis. Kiekvienas, turintis WMK programą, gali saugiai bendrinti savo belaidį ryšį, leidžiantį bet kuriam kitam vartotojui, turinčiam įdiegtą programą, prisijungti prie jūsų tinklo.

Tokiu būdu ir atsižvelgiant į tai, kad programa turi daugiau nei 800 milijonų vartotojų, galime rasti daugiau nei 400 milijonų nemokamų prieigos taškų pasklido po visą planetą.

Kaip prisijungti prie bendro WiFi tinklo naudojant pagrindinį WiFi raktą

Prisijungimo procesas tikrai paprastas: atidarome programėlę ir leidžiame sistemai nuskaityti artimiausius tinklus. Visi WiFi tinklai, kurie turi mėlyna klavišo piktograma Tai nemokami prieigos taškai, prie kurių galime prisijungti atvirai, nereikalaujant jokio slaptažodžio.

Aš išbandžiau WMK ir tiesa tokia, kad tokiam miestui, kuris nėra toks didelis kaip mano (60 000 gyventojų), jame yra daug nemokamų prieigos taškų ir daug kitų, kuriais galima dalytis (žiūrėkite paveikslėlį žemiau).

Dalinamės savo belaidžiu ryšiu

Ši programa nebūtų labai naudinga, jei žmonės nesidalytų savo tinklu. Tiesa ta, kad daugiausia atvirų jungčių siūlo viešbučiai, restoranai, barai ir įstaigos, tačiau mes, individualūs vartotojai, taip pat galime dalinkitės savo ryšiais.

Norėdami tai padaryti, tiesiog turime spustelėti mygtuką "Pliusas"Esate sąsajos apačioje ir pasirinkite"Dalintis“. Pridedame prieigos slaptažodį ir spustelėkite "Dalintis" dar kartą.

Ryšys vyks per „WiFi“ pagrindinio rakto filtrą, apsaugantį ir palaikantį mūsų „WiFi“ tinklo saugumą ir vientisumą, todėl kiti programos naudotojai galės prie jo prisijungti. Žinoma, mes visada galime sustabdyti savo tinklo bendrinimą spustelėdami "Daugiau -> Atšaukti bendrinimą”.

Patikrinkite ryšio saugumą, greitį ir stiprumą

„WiFi Master Key“ taip pat leidžia atlikti kai kuriuos „WiFi“, prie kurio esame prisijungę, bandymus. Nuo mygtuko „Sužinoti„Galime atlikti 3 patikrinimų tipus:

  • Apsauga“: patikrinkite belaidžio tinklo saugumą.
  • Bandymo greitis“: atlikite greičio testą.
  • Patikrinkite signalą“: patikrinkite „WiFi“ signalo stiprumą.
Užsiregistruokite QR kodo „WiFi Master“ – sukūrė wifi.com Kūrėjas: LINKSURE NETWORK HOLDING PTE. RIBOTA kaina: bus paskelbta

„WiFi“ pagrindinis raktas, labai išsami programa, kuri padės išplėsti mūsų nemokamų prieigos taškų tinklą ir sutaupykite kelis megabaitus mūsų duomenų perdavimo spartos naudodami paprastą ir lengvai naudojamą sąsają. Tai patvirtina daugiau nei 50 milijonų „Android“ vartotojų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found