Kaip suaktyvinti apatinę „Chrome“ naršymo juostą „Android“.

Daugumos naršyklių įrankių juosta arba naršymas yra ekrano viršuje. Dabar, jei turime per didelį ekraną arba turime tam tikrų pasiekiamumo problemų, tai gali sukelti gana ortopedišką ir nepatogią naršymą vartotojui. Kaip mes tai išspręsime?

Kai kurioms naršyklėms patinka „Firefox“ peržiūra arba Vivaldi susidoroti su šiuo iššūkiu pakeisdamas sąsajos dizainą ir perkelkite įrankių juostą į ekrano apačią. Tačiau, nors ši praktika patinka daugeliui, ji dar nėra taikoma daugeliui naršyklių. Pavyzdžiui, „Chrome“ („Android“) atveju įrankių juostą galime perkelti į žemiau esančią sritį, taip, tačiau tai yra paslėpta konfigūracija, kurią anksčiau turėjome atrakinti. Štai kaip tai gauti.

Galbūt jus domina: Kaip įdiegti „Chrome“ plėtinius „Android“.

Kaip apatinėje ekrano srityje parodyti „Chrome“ naršymo juostą

Apatinis naršymo mygtuko išdėstymas naršyklėje „Chrome“ galimas „eksperimento“ forma, o tai reiškia, kad norint jį parodyti anksčiau turime suaktyvinti "vėliavą". Pastaba: taip, tos pačios vėliavėlės, kurios, be daugelio kitų dalykų, leidžia suaktyvinti tamsųjį režimą senose „Chrome“, skirtose „Android“, versijose.

Vėliavos (anglų k. vėliavėlės) yra eksperimentinės konfigūracijos, kurias kūrėjas leidžia vartotojui žaisti prieš oficialiai įdiegdamas. Jau minėta juosta arba apatinis mygtukas yra naujo dizaino „Duet“, kurį „Google“ ruošia „Chrome“, dalis ir tikimasi, kad ateityje jo aktyvinimas bus daug lengviau pasiekiamas. Kol tai neįvyks, o tuo tarpu ši paslėpta funkcija atrakinama vėliavėlių skiltyje taip.

Veiksmai, kuriuos reikia atlikti…

  • Atidarome „Chrome“ programą ir rašome „chromas: // vėliavėlės”(Be kabučių) adreso juostoje. Bus atidarytas paslėptų „Chrome“ nustatymų meniu.
  • Paieškos variklyje, kuris rodomas meniu viršuje, rašome „Chrome duetas”.

Jei spustelėsite mygtuką „Numatytasis“, esantį šalia „Chrome Duet“, sistema suteiks mums galimybę keisti įrankių juostos išdėstymą taikant šiuos formatus:

  • Įjungtas“ ir „Pagrindinis paieškos ir skirtukų perjungiklio variantas“: apatinėje įrankių juostoje pridėkite pagrindinio puslapio, paieškos ir skirtukų sąrašo mygtukus.

  • Pagrindinis-Ieškoti-dalintis variantas“: pridėkite pagrindinį puslapį, paieškos ir bendrinimo mygtukus apatinėje įrankių juostoje.

  • Naujas skirtuko paieškos ir bendrinimo variantas“: pridėkite naują skirtuką, paieškos ir bendrinimo mygtukus prie apatinės įrankių juostos.

  • Parinktys"Numatytas"ir"Išjungta„Palikite juostos konfigūraciją tokią, kokia ji yra viršutinėje naršyklės dalyje.

Todėl norėdami perkelti „Chrome“ juostą į ekrano apačią, turėsime suaktyvinti vieną iš šių parinkčių. Tada pamatysime pranešimą, raginantį iš naujo paleisti naršyklę, kad pritaikytume pakeitimus. Mes paspaudžiame mygtuką "Paleisti iš naujo“ Ir dabar naršyklė automatiškai užsidarys ir vėl atsidarys, naudojant nustatymus, kuriuos ką tik pasirinkome prieš kelias akimirkas.

Turėtume paminėti, kad rengdami šį įrašą turėjome keletą kartų iš naujo paleisti programą, kad ji pritaikytų bet kokius pakeitimus. Žinoma, susiduriame su eksperimentiniu funkcionalumu, bet bet kuriuo atveju atrodo, kad jis veikia puikiai be didelių komplikacijų (neskaitant minėto restartavimo).

Rekomenduojamas skaitymas: Kaip sukonfigūruoti DNS per HTTPS „Firefox“, „Chrome“ ir „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found