10 geriausių šaudyklių, skirtų „Android pañum-pañum“! - Laimingas Android

Šaudyklės tipo žaidimai – Arba kas yra tas pats, šaudymo žaidimai – apima dinamiką, kuri iš principo gali būti nelabai tinkama žaisti mobiliuosiuose įrenginiuose, nes reikalauja didelio tikslumo. Laimei, kūrėjams pavyko gana sėkmingai perkelti žanrą, modifikuojant žaidimo eigą, tačiau išlaikant įspūdingą, linksmą ir veiksmo žanrui būdingą adrenaliną.

Šiandienos įraše apžvelgiame kai kuriuos geriausius pirmojo asmens šaudyklės (FPS) žaidimus, skirtus Android, trečiojo asmens šaudykles ir, trumpai tariant, visus tuos pavadinimus, kuriuose amunicijos pasibaigimas rodo žaidimas baigtas neišvengiamas.

10 geriausių šaudymo žaidimų, skirtų Android

Kad šis sąrašas būtų šiek tiek įdomesnis, mes praleidome daugiau nei pakankamai žinomų sprogdinimų visame pasaulyje, pvz. Call of Duty Mobile, Fortnite ir PUBG, kad būtų vietos kitiems šaudyklėms, kurios taip pat yra labai vertingos ir apie kurias ne tiek daug kalbama tipiškuose aukščiausiuose žanro reitinguose.

Shadowgun legendos

„Shadowgun Legends“ yra konkurencingas PvP šaulys Jame taip pat siūlomas bendradarbiaujantis kelių žaidėjų režimas ir kampanijos režimas su daugiau nei 200 misijų, kuriose turime išgelbėti žmoniją nuo ateivių atakos. Žaidime yra daugiau nei 600 ginklų (pistoletų, automatų, kulkosvaidžių, snaiperinių šautuvų, raketų paleidimo įrenginių ir kt.), 1000 šarvų ir daugybe kosmetinių elementų.

Kokybės kupinas pavadinimas neabejotinai išsiskyrė iš minios, o to įrodymas yra tai, kad jis yra vienas iš 2019 m. „Google Play“ apdovanojimų laureatų. Puiki grafika ir dalelių sistema su sėkmingiausių animacijomis, kurios priartėjo prie to, ką galėjome matyti darbalaukio konsolėje, nors taip, tam reikia turėti galingą išmanųjį telefoną, galintį jį perkelti.

Atsisiųskite QR kodą Shadowgun Legends: FPS Shooting Games Online Kūrėjas: MADFINGER Games Kaina: Nemokamas

Goomo dievai

Gods of Goom yra pirmojo asmens šaudyklė su spalvingu ir linksmu tipo dizainu animacinis filmas kuri vizualiai gana primena Fortnite. Rytai konkurencinga internetinė šaudyklė, skirta „Android“. Jame yra didelė žaidėjų bendruomenė, gerai sukurti žemėlapiai, daug įvairių ginklų ir aiškūs, pritaikomi valdikliai.

Kalbant apie patį žaidimą, jį sudaro žaidimai „4 prieš 4“ su scenarijais, leidžiančiais tiek iš arti, tiek snaiperių atakas iš toli. Daugelis žmonių skundžiasi, kad tam tikru momentu žaidimas tampa a mokėti laimėtiNors iki 30 lygio, pavadinimas suteikia gana subalansuotą patirtį. Bet kokiu atveju, vienas geriausių šaulių, kurį galime išbandyti „Android“ 2020 m.

Atsisiųskite QR kodą Gods of Boom – Online PvP Action Kūrėjas: Game Insight Kaina: Nemokamas

Liga

Liga yra žaidimas su pikselių grafika, kuris keliauja pusiaukelėje tarp šaudyklės ir RPG žaidimų „Android“. požemių tyrinėjimas. Čia turėsime tyrinėti žemėlapius, kad surinktume amuniciją, ginklus ir objektus, o tuo pačiu metu nugalėti priešus kai kuriose gana intensyviose kovose.

Tai labai malonus pavadinimas tiek dėl rafinuotų valdiklių (tai yra būtina tokio tipo žaidime), tiek dėl mechanikos. Be to, jame yra daug velykinių kiaušinių, geras garso takelis su aplinkos muzika ir gerai atlikta mokslinės fantastikos istorija.

Atsisiųsti QR kodą Liga: šaudymo žaidimas Kūrėjas: Ivanas Panasenko Kaina: Nemokamas

Neoninis šešėlis

Pirmojo asmens šaudyklės (FPS) žaidimas su kiberpanko estetika, kuriame turime išgelbėti žmoniją nuo tamsių mechanizmų, kurie perėmė mūsų kosminės bazės kontrolę. Mes susiduriame su šauliu, turinčiu daug įvairių galingų ginklų, kurių kiekvienas turi savo sugebėjimus ir žaidimo eigą, primenantį klasikinį Doom tipo FPS.

„Neon Shadow“ pasiūlymai MOGA, HID ir Nvidia Shield tvarkyklių palaikymas. Jo funkcijos apima galimybę žaisti vietiniu kelių žaidėjų režimu, kai ekranas yra padalintas į 2 (puikiai tinka Android planšetiniams kompiuteriams). Tai taip pat apima internetinį kelių žaidėjų režimą.

Atsisiųskite QR kodą Neon Shadow: Cyberpunk 3D First Person Shooter Kūrėjas: GameClub Inc. Kaina: Nemokamas

Kritinės operacijos

Viena geriausių pirmojo asmens šaudyklių, skirtų „Android“., su daugiau nei 50 milijonų įrenginių ir milijonu aktyvių žaidėjų kasdien. „Critical Ops“ siūlo 3 žaidimo režimus: komandos mirties rungtynes, bombų sunaikinimą ir režimą, kai keičiame ginklus kiekvieną kartą, kai pašaliname priešininką.

Žaidimas yra nemokamas ir, nors jis apima pirkinius žaidime (mikrooperacijas), kūrėjai pažadėjo, kad jis niekada netaps mokėjimu už laimėjimą. Pavadinimas, primenantis Call of Duty: Modern Warfare ir Counter Strike, su labai gera grafika ir valdikliais.

Atsisiųsti QR kodą Critical Ops Kūrėjas: Critical Force Ltd. Kaina: Nemokama

Susijęs įrašas: 10 „Android“ žaidimų su geriausia šiuo metu HD grafika

Dead Effect 2

„Dead Effect“ įpėdinis yra mokslinės fantastikos erdvės šaudyklė su RPG elementais, kurie žaidimui suteikia gylio, kurio nėra kituose panašiuose pavadinimuose. Jis turi įspūdingą grafiką, skirtą žaidimui mobiliesiems, su daugybe ginklų, kuriuos reikia rinkti, ir daugybę priešų.

Kaip įdomų dalyką paminėti, kad jis turi kampanijos režimas, kurį galima žaisti iki 20 valandų (+10 papildomų valandų antrinių misijų), kas paprastai nėra labai įprasta mobiliuosiuose žaidimuose, kur vyrauja kelių žaidėjų žaidimas su geležiniu kumščiu. Jis suderinamas su žaidimų pulteliu ir yra optimizuotas „Nvidia Shield“ televizoriui, todėl jei turite vieną iš šių įrenginių ir jums patinka šaudyklės, tikrai turėtumėte tai išbandyti.

Atsisiųskite QR kodo „Dead Effect 2“ Kūrėjas: „App Holdings“ Kaina: Nemokama

Mūšio pradžia

Šį kartą randame a trečiojo asmens šaudyklės žaidimas. „Battle Prime“ atrasime 8 pagrindinius agentus, kuriuos turėsime atrakinti ir su kuriais žaisti, kiekvienas turi unikalių galių, suteikiančių mums tam tikrų pranašumų mūšio lauke.

Nors žaidime yra ribotas žemėlapių skaičius, jie yra gana dideli ir padeda skatinti strategiją bei komandinį darbą. Dabar, nors žaidimas yra nemokamas, norint atrakinti daugiau simbolių, jam reikalinga aukščiausios kokybės prenumerata, ir tai nėra visiškai pigu. Mobiliesiems žaidimams jis turi gana įspūdingą grafiką.

Atsisiųskite QR kodą Battle Prime Online – kelių žaidėjų veiksmo šaudyklė Kūrėjas: Press Fire Games Kaina: Nemokama

Gunstar Heroes Classic

Atsigręžiame į 90-uosius, kai „Sega“ pristatė „Gunstar Heroes“, skirtą „Mega Drive“, šoninis slenkantis šaulys kad neturi ko pavydėti „Megaman“ ir kitų to meto šaudmenų ir platformos žaidimų.

Šis šaudymas, kuris dabar gavo nemokamą „Android“ prievadą pagal „Sega Forever“ iniciatyvą, apima optimizuotą grafiką, jutiklinį valdymą, vietinį ir kelių žaidėjų režimą, žaidimų pultelių palaikymą ir dar daugiau. Visa klasika.

Atsisiųskite QR kodą Gunstar Heroes Classic Kūrėjas: SEGA Kaina: Nemokamas

Sutartinis žudikas: Snaiperis

Filme „Contract Killer“ įsitaisėme į meistro snaiperio vietą, pasamdytą įsiskverbti ir pašalinti toli esančius taikinius. Žaidime yra kampanijos režimas ir daugiau nei 250 misijų, taip pat įvairus ginklų skaičius – nuo ​​puolimo šautuvų, peilių, sunkiosios artilerijos ir kt.

Jame taip pat yra keletas gana įdomių vaizdų, pavyzdžiui, sulėtintas judesys, kai ketiname duoti paskutinį smūgį priešui, arba dangtelio sistema, leidžianti lengvai peršokti nuo vieno objekto prie kito. Žaidimas yra nemokamas, nors į jį įtraukiami pirkiniai programoje, kurie, deja, yra būtini, jei norime žaisti konkurencingu lygiu. Bet kokiu atveju, jei vienintelis dalykas, kurio mes norime, yra gerai praleisti laiką, mes esame prieš vienas juokingiausių snaiperio šaulių, kurį galime rasti „Android“..

Atsisiųskite QR kodą CONTRACT KILLER: SNIPER Kūrėjas: Glu Kaina: Nemokama

Overkill 3

Overkill 3 yra trečiojo asmens šaudyklė kuriame žaidimas veda mus per kiekvieną lygį, o mes rūpinamės taikymu ir šaudymu viskuo, kas juda. Kiekviename ekrane atrakinsime naujus ginklus ir priedus, taip pat rinksime žvaigždes, kurios mums skiriamos tam tikriems tikslams pasiekti ir kurios padeda atrakinti naujas misijas.

Nors grafika ir nėra stulbinanti, ji gana traukia akį ir puikiai atlieka savo darbą. Jis taip pat turi bendradarbiavimo kelių žaidėjų režimą, kad galėtume žaisti žaidimus su draugais ir kitais žaidėjais internete. Tai nemokama ir jame nėra daug skelbimų, o tai vertinama.

Atsisiųskite QR kodą Overkill 3 Kūrėjas: Craneballs Kaina: Nemokama

O ką jūs sakote, kokios yra jūsų mėgstamiausios „Android“ šaudyklės?

Susijęs įrašas: 15 geriausių „Android“ žaidimų neprisijungus

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found