Kaip nustatyti „Chromecast“ be „Wi-Fi“ – „Happy Android“.

Prieš kelis mėnesius nusipirkome „Chromecast“ šeimos nariui – puiki dovana! Bėda ta, kad šis žmogus gyvena rajone, kur ADSL linijos įrengimas kainuoja daug, todėl vienintelis jo turimas interneto signalas yra mobiliojo telefono duomenų ryšys. Ar „Chromecast“ galima sukonfigūruoti taip, kad jis veiktų be „Wi-Fi“?

Pirmas dalykas, kurį reikia pasakyti, yra tai, kad pagal nutylėjimą „Chromecast“ turi būti prijungtas prie to paties „Wi-Fi“ tinklo nei mūsų išmanusis telefonas, kad galėtume priimti turinį per televizorių. Kas nutiks tada, jei namuose neturime maršrutizatoriaus, neveikia internetas arba neveikia „Wi-Fi“? Gerai yra tai, kad, laimei, galime nustatyti nedidelį leidimą, ir kaip tik tai pamatysime šioje mažoje mokymo programoje.

Kaip naudoti „Chromecast“ neprisijungus prie „Wi-Fi“ tinklo

Iš esmės gudrybė yra „apgauti“ „Chromecast“ įrenginį, kad jis manytų, kad jis prijungtas prie „Wi-Fi“. Namuose nebūtina turėti maršrutizatoriaus ar ko nors panašaus: pakanka turėti telefoną ir papildomą išmanųjį telefoną, kad galėtume atlikti minėtą triuką.

1- Sukurkite prieigos tašką savo mobiliuoju telefonu

Pirmiausia paimsime tą papildomą telefoną, kurį aptarėme, ir bendrinsime ryšį sukurdami „Wi-Fi“ prieigos tašką.

  • Atidarome savo Android mobiliojo telefono nustatymų meniu.
  • Eime iki "Tinklai ir internetas -> Wi-Fi zona / Bendrinti ryšį”.
  • Spustelėkite "WiFi prieigos taškas"Ir suaktyvinkite ryšio skirtuką (pagal numatytuosius nustatymus jis rodomas"neįgalus”).
  • Ant popieriaus lapo ar bloknoto užrašome prieigos taško pavadinimą ir slaptažodį.

Tokiu būdu turėsime Wi-Fi tinklą, prie kurio pirmą kartą galėsime prijungti „Chromecast“ ir atlikti reikiamus įrenginio nustatymus.

2. Pradinė „Chromecast“ konfigūracija

Antras dalykas, kurį padarysime, tai paimsime savo mobilųjį telefoną (tą, kurį naudosime turiniui į „Chromecast“ siųsti) ir įdiegti „Google Home“ programą. Ši programa yra labai svarbi, nes tai įrankis, kurį naudosime bendraudami su „Chromecast“ pirmą kartą.

Atsisiųsti QR kodą Google Home Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Įdiegus, savo mobilųjį telefoną prijungiame prie ką tik sukurto prieigos taško ankstesniame žingsnyje su kitu telefonu. Tada prijungiame „Chromecast“ prie televizoriaus ir atidarome „Google Home“ programą.

  • Apatiniame meniu einame į nustatymusBill“(Profilio piktograma, esanti dešinėje pusėje).
  • Mes pasirenkame "Konfigūruoti arba pridėti -> Konfigūruoti įrenginį -> Nauji įrenginiai”.
  • Sistema automatiškai ieškos „Chromecast“ ir bandys užmegzti ryšį. Kai aptiks, jis bus įtrauktas į mūsų „Google Home“ įrenginių sąrašą.

Atlikę šią pradinę konfigūraciją, galime išjungti „Wi-Fi“ prieigos tašką, nes mums jo nebereikės.

3- Prijunkite mobilųjį telefoną prie „Chromecast“.

Šis paskutinis taškas yra vieta, kur prasideda magija. Viena iš „Chromecast“ ypatybių yra ta, kad aptikus „Wi-Fi“ tinklą, su kuriuo buvo sukonfigūruotas iš pradžių, įrenginys automatiškai prisijungia prie to belaidžio tinklo.

Mes ketiname pasinaudoti šia detale, kad „Chromecast“ manytų, jog jis jungiasi prie to paties prieigos taško, kurį sukonfigūravome mokymo programos pradžioje.

Norėdami tai padaryti, paimame mobilųjį telefoną, kurį ketiname naudoti turiniui siųsti į televizorių ir sukuriame naują prieigos tašką. Žinoma, labai svarbu, kad šiame naujame prieigos taške naudotume tą patį pavadinimą ir slaptažodį, nustatytus ankstesniame išmaniajame telefone (kurį turėjome užsirašyti ant popieriaus lapo).

Tokiu būdu „Chromecast“ aptiks „Wi-Fi“ tinklą ir jis automatiškai prisijungs prie mūsų mobiliojo telefono. Iš čia mums tereikia įeiti į „YouTube“, kad galėtume siųsti bet kokį vaizdo įrašą arba bendrinti ekraną, nuotraukas, muziką ir kitą mobiliojo telefono turinį, kad jie būtų leisti „Chromecast“ be problemų.

Jei kyla kokių nors abejonių, čia pateikiama nedidelė grafinė veiksmų, kuriuos reikia atlikti, santrauka.

Pastaba: jei įprastai naudojame „Chromecast“ su namų „Wi-Fi“ ryšiu, o mūsų problema yra ta, kad keliaujame, mums tereikia savo mobiliajame telefone sukurti prieigos tašką su tais pačiais kredencialais, kaip ir namų „Wi-Fi“, ir įrenginys vis tiek prisijungs. .

Jei šis įrašas buvo naudingas ir norite pradėti platinti savo „Chromecast“, galbūt norėsite pažiūrėti straipsnį „10 geriausių „Chromecast“ programų“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found