Kartais mes neprisimename „WiFi“ slaptažodžių. Tai yra normalu. Atsižvelgiant į tai, kad pirmą kartą įvedus slaptažodį, įrenginys kelis kartus iš eilės prisijungia automatiškai, greičiausiai jį pamiršime. Šiandienos įraše pamatysime, kaip galime greitai jį pasiekti „Windows 10“ naudodami MS-DOS komandas CMD.
Kas yra WLAN profilis?
Kai kurie vartotojai naudoja sudėtingus slaptažodžius, sudarytus iš atsitiktinių simbolių, simbolių ir skaičių. Kiti tiesiog laikosi numatytojo slaptažodžio, kai pirmą kartą konfigūruojame maršrutizatorių. Bet kuriuo iš šių 2 atvejų slaptažodžius įsiminti paprastai yra gana sunku.
Tai gali tapti drama, jei pamesime popieriaus lapą, kuriame užrašėme slaptažodį, jį pamiršime arba tiesiog nenorėsime keisti esamo WiFi slaptažodžio. Šioms situacijoms yra tai, kas vadinama WLAN profilį, duomenų rinkinys, kuris padės mums praktiškiausiu būdu išeiti iš liūno.
WLAN profilis sugeneruojamas kiekvieną kartą, kai vartotojas įveda „WiFi“ kredencialus ir sėkmingai užmezgamas belaidis ryšys. To WiFi tinklo profilis apima esminius duomenis, tokius kaip tinklo pavadinimas, nustatymai ir slaptažodžiai.
Ką mes ketiname daryti toliau, tai pasiekti šiuos duomenis per komandų eilutes. Šis metodas veikia nepriklausomai nuo to, ar esame prisijungę prie minėto WiFi tinklo, ar ne. Pakanka bent kartą sėkmingai prisijungti, kad būtų įrašyti prieigos duomenys.
Kaip rasti „WiFi“ tinklo slaptažodį naudojant MS-DOS komandas (CMD)
Norėdami gauti „WiFi“ slaptažodį, kurį pamiršome naudodami komandas „Windows“ kompiuteryje, pirmiausia turime atidaryti komandų eilutės langą.
- Paspaudžiame „Windows“ klavišą + R, įrašome „cmd“ ir paspauskite „Enter“. Tą pačią komandą taip pat galime parašyti „Cortana“.
- Rašome šią komandą (be kabučių): "netsh wlan rodyti profilį”
- Dabar įvesime šią komandą, pakeisdami WIFI mus dominančio WiFi tinklo pavadinimu:netsh wlan rodyti profilį WIFI raktas = aiškus”
- Jei komandą įvedėme teisingai, sistema mums parodys visus su to WiFi ryšio WLAN profiliu susijusius duomenis, įskaitant slaptažodį. Tai rasime skiltyje "Apsaugos Nustatymai”.
Kaip matote, tai labai paprastas būdas prisiminti pamirštus ar senus slaptažodžius, taip pat puikus informacijos apie naudojamo belaidžio tinklo tipą šaltinis.
Jei šis įrašas buvo naudingas ar įdomus, nedvejodami peržiūrėkite kategoriją Windows, kur rasite gerą saują panašių straipsnių gana įdomių.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.