Bjauriausi Donaldo Trumpo žaidimai ir programos: paverskite Android dar kartą puikiu! - Laimingas Android

JAV rinkimų rezultatas įžeidė ne vieną. Kaip?Kad Donaldas Trumpas yra naujasis JAV prezidentas? Rimtai? Ponas Oranžinis?

Trumpas nėra svetimas mobiliųjų įrenginių pasaulyje, ir jau turi keletą programų ir žaidimų, skirtų jo garsiam asmeniui. Dauguma šių programų, kaip galite įsivaizduoti, yra ne kas kita, kaip maži pomėgiai. Bet jie yra šiek tiek išdykę, taip.

Geriausios Donaldo Trumpo programos ir žaidimai

Jei norite pasijuokti ar tiesiog numalšinti įtampą, kilusią dėl nepasitenkinimo naujosios pasaulio tvarkos dreifu, negalite to praleisti Sultingas geriausių Donaldo Trumpo programų ir žaidimų, skirtų „Android“, pasirinkimas.

Punch The Trump

Punch The Trump Tai versija-baras-duoklė klasikai IšmuštiNintendo. Žaidimas susideda iš bokso rungtynių, kuriose turime susidurti su ponu Trumpu. Arba mes jam antausį ir nokautuojame, arba Trumpas pereis į nesustabdomą beprotybės režimą. Pirmasis, kuris nieko nelieka gyvybės juostoje, pralaimi kovą... ir piniginę.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Trumpas prieš Hitlerį

Ar galėtum atskirti Donaldo Trumpo frazę nuo kitos, pasakytos Hitlerio? Jei manote, kad esate toks protingas, pabandykite Trumpas prieš Hitlerį ir tu man sakai.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Trumpintas

Jums patiks šis. Su Hillary pagalba, turėsime mesti Trumpą kiek įmanoma toliau, nes jis atsimuša į protestuotojus ir imigrantus. Taip pat galime panaudoti energetinį pinigų spindulį, kuris padės pajudėti dar kelis metrus. Nepagarbus, paprastas ir gana priklausomybę sukeliantis žaidimas.

Atsisiųskite QR kodą Trumped – Throw the Trump Kūrėjas: CrunchySock žaidimai Kaina: Nemokama

Kalbantis Trumpas

Su Kalbantis Trumpas galime įrašyti save kalbančius ir pamatyti, kaip naujasis išrinktasis prezidentas deklamuoja mūsų žodžius didžiuliame susitikime. Tai ypač juokinga, jei tuo naudojamės pasakokite anekdotus, stebėkite, kaip juos deklamuoja Trumpas, o publika jam ploja. Programa suteikia galimybę dalintis mūsų vaizdo įrašais, o tai labai vertinama, jei gauname gerą ir norime nusiųsti draugui.

Atrodo kvaila, bet patikinu, kad jei išbandysite, smagiai nusijuoksite.

Atsisiųskite QR kodą Talking Trump Kūrėjas: Android Mobile Development Team Kaina: Nemokama

Trumpų siena

Trumpo sienoje atsidursime pono Trumpo kailyje, kol bandysime pastatyti garsiąją sieną, kuri atskirs JAV nuo Meksikos. Įkeltus į kraną turime mesti įvairaus dydžio ir formos blokus, būdami atsargūs, kad nenumuštume likusių blokų. Jei pralaimi, būsi atleistas.

Žaidimo eiga nėra ypač nauja, bet vis tiek yra linksmas ir gana įdomus žaidimas.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Donaldo Trumpo garso plokštė

Didžiulis geriausių magnato citatų pasirinkimas. Jį sudaro 70 frazių, kurias galime atkurti ir priskirti kaip skambėjimo tonas pranešimams ar skambučiams.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Trumpas viršuje

Paskutinis žaidimas sąraše yra „Trump on Top“ – kovinis žaidimas, kuriame galime rinktis tarp respublikonų ar demokratų pusės. Kas iš jųdviejų patriotiškesnis? Tokiu atveju neliks nieko kito, kaip apsispręsti švariu antausiu.

Tai žaidimas, kurį sunku įsisavinti, o iš pradžių gali būti sunku jį valdyti. Patartina nepraleisti pamokos.

Atsisiųskite QR kodą Trump iš populiariausių kūrėjų: IDC Games Kaina: Nemokama

O ką manote apie geriausių Donaldo Trumpo programų sąrašą? Asilai ar drambliai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found