10 geriausių galvosūkių ir dėlionių žaidimų, skirtų „Android“.

Galvosūkiai ir galvosūkiai – arba galvosūkis išdžiūti, kaip dabar sakoma – jie yra žanro, kuris mane visada žavėjo, dalis. Galbūt todėl, kad tai yra žaidimas, kuris nepriklauso nuo to, kaip gerai spaudžiate mygtukus ar nuo refleksų. Čia svarbu, kaip stipriai esate pasirengęs paspausti kokosą, o jei žaidimas yra geras, tai gali būti vienas iš tų iššūkių, kurie išlieka jūsų mintyse.

Šiandienos 10 geriausių apžvelgiame keletą geriausių galvosūkiai, loginiai ir galvosūkiai, skirti „Android“.. Kai kurie iš jų yra tikri rankų darbo brangakmeniai iš mobiliųjų vaizdo žaidimų pasaulio.

10 geriausių galvosūkių žaidimų, skirtų „Android“.

Paprastai komentuojame tik nemokamus pavadinimus, tačiau, atsižvelgdami į tam tikrų šio žanro sunkiasvorių kokybę, įtraukėme ir kai kuriuos mokamus žaidimus, kurių sąraše negalėjo būti.

1. Paminklų slėnis

Monumento slėnį laiko daugelis geriausias dėlionės žaidimas mobiliesiems. Šis 2014 m. dizainas yra vienas iš labiausiai gerbiamų šio žanro klasikų, „Google Play“ įvertintas 4,8 žvaigždutėmis.

Šioje įtaigioje ir atmosferinėje aplinkoje turime manipuliuoti neįmanoma architektūra ir geometrija, kad nukreiptume princesę link jos likimo. Minimalistinė grafika ir labai tvarkinga muzika. Jei jums tai patinka, žinokite, kad jis taip pat turi įdomų tęsinį.

Atsisiųsti QR kodą Monument Valley Kūrėjas: ustwo games Kaina: 2,99 €

2. Užblokuotas

Puikus trimatis galvosūkis sukūrė Armor Games. Šioje įdomioje dėlionėje susidursime su skirtingais objektais ar „užraktais“, kuriuos turėsime išardyti po gabalėlį, sukdami figūrą, kad rastume perspektyvą, padedančią iššifruoti mįslę.

Žaidimas yra nemokamas ir susideda iš 5 lygių arba „skyrių“, kurių kiekviename yra keli 3D galvosūkiai, kuriuos turi išspręsti vartotojas. Išradingas pavadinimas su kelių valandų garantuota pramoga.

Atsisiųskite QR kodą Interlocked Developer: Armor Games Kaina: Nemokama

3. Kambarys

Kambarys yra saga, kuri jau turi 4 dalis, iš kurių naujausia Kambarys: Senos nuodėmės. Žaidimas sujungia paslaptį ir sprendimą įmantrios dėžutės formos galvosūkiai.

Paskutinėje sagos dalyje turėsime ištirti lėlių namelį, kad gautume informacijos apie inžinieriaus ir jo žmonos dingimą. Ilgas žaidimas su ilga kelione, gera grafika ir linksmybių valandomis.

Atsisiųskite QR kodą The Room Developer: Fireproof Games Kaina: 1,09 € Atsisiųskite QR kodą The Room: Old Sins Kūrėjas: Fireproof Games Kaina: 5,49 €

4. Du taškai

Kaip ir daugumą galvosūkių, du taškus lengva išmokti, bet sunku įvaldyti. Mes susiduriame su Dots tęsiniu, turinčiu daugiau nei 1800 lygių, o mechanika yra tokia, kad jis lieka nepakitęs: surinkti kuo daugiau tos pačios spalvos taškų.

Kai pakylame lygiais, galime atrakinti 2 naujus žaidimo režimus (lobių medžioklę ir ekspediciją). Žaidimas yra 100 % nemokamas ir be skelbimų, tačiau jį galima įsigyti programoje, jei užstringame tam tikru lygmeniu ir mums reikia papildomos pagalbos, kad galėtume tai įveikti.

Parsisiųsti QR kodą Two Dots Kūrėjas: PlayDots Kaina: Nemokama

5. Lara Croft GO

„Square Enix“ išleido „Android“ skirtų galvosūkių seriją su „GO“ etikete, tokiais kaip „Hitman GO“, „Deus Ex GO“ ir „Lara Croft GO“, pastaroji buvo geriausiai įvertinta iš 3. Visi šie žaidimai veikia ta pačia mechanika: paeiliui judėkite ant lentos, tarsi tai būtų šachmatų žaidimas, neleidžiant spąstams ir priešams mūsų nužudyti.

Tai gana pigūs žaidimai ir siūlo keletą valandų linksmybių. Jei jums patinka tokio tipo žaidimai, sekite įrašą, kurį paprastai skelbiame kiekvieną šeštadienį su nemokamomis savaitės aukščiausios kokybės programėlėmis, nes „Hitman GO“ dažnai labai dažnai naudojasi tokio tipo akcijomis.

Atsisiųskite QR kodą Lara Croft GO Kūrėjas: SQUARE ENIX LTD Kaina: 6,99 €

6. Begalybės kilpa

Vienas iš mano mėgstamiausių loginių ir galvosūkių žaidimų. „Infinity Loop“ turime modelis, kurį turime pasukti, kad sudarytume uždarą grandinę. Visi galvosūkiai generuojami atsitiktinai, o tai reiškia, kad turime begalinį lygių skaičių.

Tam reikia gerų analitinių įgūdžių, tačiau dažnai lygius galime įveikti tiesiog sukdami grandinės dalis tol, kol po nosimi pamatysime sprendimą. Lengva žaisti ir labai priklausoma.

Atsisiųskite QR kodą Infinity Loop ® Kūrėjas: InfinityGames.io Kaina: Nemokama

7. 2048

Jei jums patinka „Sudoku“ tipo žaidimai, turite išbandyti šį „2048“. Tai pats linksmiausias galvosūkis, kuriame turime dėlioti gretimus skaičius, kol pasieksime stebuklingą 2048 m. figūrą. Pirmieji lygiai yra paprasti, bet kai mes progresuojame per Viskas gali pasidaryti gana sudėtinga ir apversti jūsų smegenis.

Labai priklausomybę sukeliantis žaidimas, idealiai tinka lavinti protinį aštrumą ir matematiką. Be to, jis vos sveria apie 10 MB. Ko daugiau gali norėti? Nemokamas ir labai rekomenduojamas.

Atsisiųskite QR kodą 2048 Kūrėjas: Androbaby Kaina: Nemokamas

Susijęs: 15 lengvų Android žaidimų iki 25 MB

8. Leitonas: paslaptingas kaimas

Tai yra pirmojo profesoriaus Laytono žaidimo, išleisto 2008 m., HD mobilioji versija. nuotykių ir galvosūkių žanro klasika.

Daugiau nei 100 mįslių su įvairiausiais galvosūkiais, kuriose skatinamas stebėjimas ir kritinis mąstymas. Tai gana brangus žaidimas, todėl jei pamatysite jį parduodamą, nedvejodami paimkite jį į rankas.

Atsisiųskite QR kodą Layton: The Mysterious Village HD Kūrėjas: LEVEL-5 Inc. Kaina: 10,99 €

9. Sudoku

Vienas populiariausių pastarojo dešimtmečio pomėgių – Sudoku. Rytai matematikos žaidimas išpopuliarintas Japonijoje devintajame dešimtmetyje, jis taip pat turi keletą „Android“ skirtų pavadinimų, nes šis sukurtas „Brainium“ ir gavo geriausią įvertinimą „Google Play“.

Žaidimas siūlo užuominų, kaip išvengti įstrigimo, įvairaus sunkumo ir galimybę pridėti pastabų. Labai išsamus ir 100% nemokamas su neinvazine reklama (tai, kas visada vertinama žaidimuose su didelėmis koncentracijos dozėmis).

Parsisiųsti QR kodą Sudoku Kūrėjas: Brainium Studios Kaina: Nemokama

10. Skillz

Ar prisimenate legendinius „Brain Training“ žaidimus, kurie išpopuliarėjo „Nintendo DS“ aukso amžiuje? Skillz skleidžia labai panašų kvapą: logikos ir protinio judrumo žaidimas kur ne tik svarbu teisingai atsakyti, bet ir tai padaryti turime greitai.

Maži mini žaidimai, susiję su spalvomis, atmintimi, gudrumu, tikslumu ir kitais veiksniais. Dėlionė, kurią sudaro 85 skirtingi lygiai, kurių kiekvienas turi įveikti savo iššūkį.

Atsisiųskite QR kodą Skillz – Logic Game Kūrėjas: App Holdings Kaina: Nemokama

Kaip visada, jei manote, kad sąraše palikome atitinkamą pavadinimą, nedvejodami palikite savo nuomonę komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found