Pagrindinis Android vadovas: Xiaomi, Moto, HTC, One Plus

Šioje nedidelėje straipsnių serijoje apžvelgsime procesą, kurio reikia laikytis root Android telefonas. Iš šių trumpų vadovų sužinosime, kokie metodai naudojami administratoriaus leidimams gauti, atsižvelgiant į mūsų išmaniojo telefono prekės ženklą.

Jei turite telefoną Samsung, Huawei, LG, Sony arba Nexus Norėdami išjungti įrenginį, galite peržiūrėti šį straipsnį. Šiandienos įraše pamatysime, kaip įsišaknyti Xiaomi, Moto, HTC ir One Plus terminalus.

Toliau pateikiamos indikacijos bendrosios kiekvieno procesų vizijos. Jei norite leistis į šį įdomų nuotykį, dėl kurio įsišaknijęs jūsų įrenginys, nedvejodami naudokite atitinkamą specifinį vadovą, skirtą jūsų konkrečiam prekės ženklui ir modeliui (kai kurias rasite šiame vadove).

Kaip išjungti bet kurį Xiaomi terminalą

Tiesa ta, kad „Xiaomi“ labai lengvai bando gauti administratoriaus leidimus savo terminaluose. Bet kurio „Xiaomi“ įsišaknijimo procesas vyksta pagal šias gaires:

 • Atsisiųskite Super SU programą (tai įrankis, kurį naudosime root leidimams suteikti).
 • parsisiųsti atkūrimas, atitinkantis jūsų mobilųjį telefoną.
 • Kai tai bus padaryta nukopijuokite Super SU ZIP failą į SD kortelę, pervardykite atkūrimo vaizdą į recovery.img ir perkelkite jį į aplanką C: \ Program Files (x86) \ Xiaomi \ MiPhone \ Google \ Android \ iš mūsų kompiuterio.

Kai tai bus padaryta, mes įjungiame greitosios įkrovos režimą, paleisdami terminalą paspausdami Garsumo mažinimas + maitinimas. Tada atidarome MS-DOS langą iš aplanko, kuriame išsaugojome atkūrimą, ir parašome komandą "„fastboot boot recovery.img“ (be kabučių).

Kai tai bus padaryta, mes įvesime TWRP pasirinktinį atkūrimą, ir mes tiesiog turėsime tai padaryti įdiekite „Super SU“ ZIP kuriuos nukopijavome į SD kortelę, kad gautume šakninius leidimus mūsų mylimam Xiaomi.

Tu gali matyti visa informacija toliau esančioje nuorodoje iš MIUI svetainės. Jei kyla problemų vykdydami užsakymus iš kompiuterio, nepamirškite įdiegti ADB, kad „Windows“ teisingai atpažintų komandas.

Kaip root Moto telefoną

„Motorola“ / „Lenovo“ telefonų, tokių kaip „Moto G4“, atveju, įsišaknijimo procesas yra panašus į „Xiaomi“, tačiau atlikus kelis ankstesnius veiksmus:

 • Pirmiausia turime įgalinti OEM atrakinimą iš kūrėjo parinkčių, terminalo nustatymuose.
 • Kai tai bus padaryta, išjungiame telefoną ir iš naujo paleidžiame jį greito paleidimo režimu paspausdami Maitinimas + garsumo didinimas.
 • Prijungiame įrenginį prie PC (pasitikinkite, kad turime ADB tvarkykles ir atitinkamas USB tvarkykles, kad atpažintų telefoną).
 • Atidarome CMD langą ir vykdome šią komandą:

fastbootoemget_unlock_data

 • Ši komanda parodys mums kodą ekrane. Nukopijuojame jį ir einame į puslapį, kuriame „Motorola“ turi atrakinti savo terminalų įkrovos įkroviklį. Mes ketiname "Ar mano įrenginį galima atrakinti? ir spustelėkite „Prašyti atrakinimo kodo“.
 • Gausime el. laišką iš Motorola su atrakinimo kodu.
 • Grįžtame į kompiuterio CMD langą ir dabar vykdysime šią komandą:

Fastboot OEM atrakinimas MY-UNLOCK-CODE

 • Šį kartą telefonas bus ištrintas ir paleistas iš naujo, su atrakinta įkrovos programa.

Iš čia mums tereikia įdiegti pasirinktinį atkūrimą, pvz., TWRP, kad įdiegtume Super SU ir gautume norimus pagrindinius leidimus.

Visą procesą galite pamatyti toliau esančioje nuorodoje.

Šis pavyzdys skirtas „Moto G4“., tačiau kituose „Moto“ modeliuose procesas yra toks pat: atrakinkite įkrovos įkroviklį ir įdiekite pasirinktinį atkūrimą, leidžiantį paleisti „Super SU“ programą.

Paleiskite HTC telefoną

Siekdama gauti administratoriaus teises, HTC naudoja tą patį metodą kaip Motorola, padarydama vartotojui prieinamą tinklalapį, iš kurio jie gali atrakinti įkrovos įkroviklį, tada įdiegti TWRP ir iš ten paleisti Super SU įsišaknijimo programą.

Šis metodas tinka visiems HTC telefonams po 2011 m.:

 • Einame į HTC puslapį ir atrakiname savo terminalo įkrovos įkroviklį.
 • Iš kompiuterio (su įdiegtomis terminalo ADB ir USB tvarkyklėmis) vykdome komandą "adb perkrovimas atsisiųsti"Iš CMD lango.
 • Atkurkite TWRP pasirinktinį atkūrimą naudodami komandą "Fastboot Flash atkūrimas PACKAGE-NAME-TWRP.img”.
 • Įėję į TWRP einame į „Advanced -> Enable sideload“.
 • Mes mirksime Super SU programėlę, kurią anksčiau atidarėme atsisiųstą ir nukopijavę į telefone įdėtą SD kortelę.

Daugiau informacijos apie procesą galite pamatyti šioje „XDA-Developers“ gijoje (ji skirta „HTC Desire“, tačiau ji turėtų būti lygiai taip pat galiojanti ir kitiems modeliams).

Kai kurie HTC modeliai taip pat gali būti įsišakniję naudojant universalias įsišaknijimo programas, pvz RootKHP Pro, KingoRoot ir Šaknų genijus.

Kaip įsišaknyti „One Plus“.

Jei turime „One Plus 3“ arba „One Plus 3T“, procesas taip pat bus atrakintas įkrovos įkroviklis, kad galėtume paleisti visą sunkiąją artileriją mūsų terminale (TWRP + Super SU):

 • Pirmas dalykas yra eiti į telefono nustatymus ir įgalinti kūrėjo parinktis atrakinti OEM.
 • Įrenginį išjungiame ir paleidžiame paspausdami Garsumo padidinimas + maitinimas norėdami patekti į įkrovos tvarkyklę.
 • Mes prijungiame terminalą prie kompiuterio ir iš ADB aplanko atidarome CMD langą ir vykdome komandą "„fastboot“ mirksi atrakinimas“. Įkrovos įkroviklis jau atrakintas (atminkite, kad visi saugomi duomenys bus ištrinti).

Iš čia, kaip ir kituose procesuose, tiesiog turėsime įdiegti TWRP tinkintą atkūrimą ir paleisti Super SU programą. Visą informaciją apie įsišaknijimo procesą galite pamatyti šioje pamokoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found