5 galingi „Facebook“ „gudrybės“, kuriuos žino labai mažai žmonių

Nors daugelis žmonių bando apgauti Facebook, tiesa ta, kad stebuklų nebūna. Ir dauguma tų, kurie rodomi „Google“ rezultatuose, yra klaidingi arba tiesiog neteisėti, nesvarbu, kur juos pažiūrėsite. Kažkas gana logiško, nes „Facebook“ kūrėjai juda ir, radę kokį nors saugumo pažeidimą ar galines duris, iškart jį išjungia.

5 geriausi gudrybės, kaip išspausti „Facebook“ iki galo

Nepaisant to, yra keletas „Facebook“ gudrybių, kurios yra tikrai naudingos ir labai mažai žmonių žino. Mažos gudrybės ar „gudrybės“, kurios gali padėti mums parodyti draugams, kiek mes valdome garsųjį socialinį tinklą. Būkite atsargūs, nes kai kurie neturi atliekų. Nepamirškite jų iš akių!

Paskelbkite „Facebook“ SMS žinute

Akivaizdu, kad lengviausias būdas paskelbti „Facebook“ iš savo mobiliojo telefono yra įdiegti programėlę. Galite skelbti savo sklaidos kanale ir visiškai ramiai matyti savo draugų profilius. Bet ką daryti, jei norite paskelbti „Facebook“ ir nustoti diegti programą? Arba nenorite vartoti nė vieno mega jūsų duomenų perdavimo spartos? Galbūt net neturite išmaniojo telefono ir vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, tai siųsti SMS žinutes.

Tokiu atveju tereikia prisijungti prie „Facebook“ iš interneto naršyklės, eikite į „Nustatymai -> Mobilusis“. Pridėkite telefono numerį (jei dar to nepadarėte) ir atlikite patvirtinimo veiksmus. Kai tai bus padaryta, pamatysime pranešimą, kuriame sakoma „Tekstas aktyvuotas”(Tekstas suaktyvintas).

Iš čia galite paskelbti savo Facebook sienoje SMS žinutėmis. Kaip? Tiesiog atsiųskite SMS žinutę Facebook numeriu, parašydami tekstą, kurį norite paskelbti savo profilyje.

Pastaba: telefono numeris, kuriuo turite siųsti Facebook SMS, yra "32665" (be kabučių).

Be to, Facebook SMS numeris taip pat gali atpažinti kitas komandas.

 • OTP: Jei pamiršote slaptažodį, siųskite tekstinę žinutę numeriu 32665 su kodu "OTP" gauti vienkartinį „Facebook“ slaptažodį.
 • PRADĖTI: Norėdami gauti SMS pranešimus, išsiųskite SMS su kodu „START“.
 • SUSTABDYTI: siųskite SMS su kodu „STOP“, kad nebegautumėte SMS pranešimų.
 • PAGALBA: Norėdami gauti pagalbą, galite siųsti SMS su kodu „HELP“.

Daugiau informacijos ŠIAME Facebook pagalbos puslapyje.

Apverskite „Facebook“ ir apverskite jį aukštyn kojomis

Naudodami šį „Facebook“ skirtą triuką galite gerai išjuokti savo draugus. Ar žinote tipišką biuro pokštą, kai pasukamas monitoriaus ekranas paspaudus "Ctrl + Alt + rodyklė žemyn"? Na, tai kažkas panašaus, bet tik „Facebook“ puslapiui.

Norėdami apversti „Facebook“ puslapį ir atrodyti aukštyn kojomis, tereikia atlikti šiuos veiksmus:

 • Eikite į „Facebook“ nustatymus spustelėdami meniu „Nustatymas”.
 • Spustelėkite kalbos nustatymus ir pakeiskite jį "Anglų kalba (aukštyn kojom)”.
 • Išsaugokite pakeitimus.

Jei viskas klostėsi gerai, pamatysime, kaip dabar visas tekstas, meniu, leidiniai ir kiti mygtukai pasirodys su tekstu į viršų. Labai smagu pasijuokti biure ar su nieko neįtariančiu draugu.

Atsisiųskite draugų nuotraukas ir albumus

Jei „Facebook“ turite daug draugų, galite neturėti laiko pamatyti visų jų skelbiamų nuotraukų. Galbūt norite neatsilikti nuo šeimos nuotraukų, kuriomis dalijasi jūsų dėdės, pusbroliai ar sesuo, kad vėliau galėtumėte jas pamatyti savo privačioje nuotraukų kolekcijoje. Nebloga mintis, tiesa?

Deja, tai nėra lengva užduotis. Anksčiau buvo daugybė „Chrome“ plėtinių, leidžiančių atsisiųsti nuotraukas ir ištisus albumus iš „Facebook“, tačiau dauguma jų dingo arba tiesiog neveikia. Laimei, dar turime DownAlbum.

 • Įdiekite „Chrome“ skirtą „DownAlbum“ plėtinį.
 • Atidarykite albumą arba „Facebook“ profilį, kurį norite atsisiųsti arba peržiūrėti vėliau.
 • Spustelėkite „DownAlbum“ piktogramą, esančią viršutinėje naršyklės paraštėje, ir pasirinkite „Normalus”.
 • Atsidarys langas, rodantis atsisiuntimo procesą. Kai jis bus baigtas, atsidarys naujas langas, kuriame matysime visas nuotraukas eilės tvarka. Iš čia galime išsaugoti visas nuotraukas paspausdami "Ctrl + S„Arba tiesiog žiūrėkite juos ir pasilikite tuos, kurie mums labiausiai patinka.

Šis „Google Chrome“ plėtinys veikia su Facebook, bet ir su kitais socialiniais tinklais, tokiais kaip Instagram, Pinterest ar Twitter.

Sukurkite „Facebook“ automatizavimą naudodami IFTTT

IFTTT yra platforma, leidžianti sukurti „Facebook“ automatizavimą. Galime susieti savo „Facebook“ paskyrą su „Twitter“, pašto, „Dropbox“ ir kitų paslaugų paskyra, kad galėtume atlikti tokius veiksmus:

 • Išsaugokite „Dropbox“ visų nuotraukų, kuriose esate pažymėtas „Facebook“, kopijas.
 • Sinchronizuokite nuotraukas iš „Facebook“ ir „Twitter“.
 • Automatiškai pakeiskite „Twitter“ profilio nuotrauką, kai atnaujinate „Facebook“ profilio nuotrauką.
 • Skelbkite „Tumblr“, kai ką nors paskelbiate „Facebook“.

Šio tipo automatizavimas atliekamas per „Applets“. Galime juos sukurti patys naudodami trigerius arba naudoti tuos, kurie jau yra IFTTT. Jų yra šimtai!

Vienos iš IFTTT programėlių pavyzdys.

Paslėpkite savo būseną internete nuo tam tikrų žmonių

Yra labai įdomus triukas, leidžiantis paslėpti savo statusą „Facebook“, bet tik nuo tam tikro skaičiaus žmonių. Norėdami tai padaryti, tereikia eiti į nustatymusNustatymas„Ir eik į skyrių“Spynos”.

Iš čia galime blokuoti kitus vartotojus. Tokiu būdu visi žmonės, kuriuos įtraukiame į užblokuotųjų sąrašą Jie negalės matyti, ar esame prisijungę, ar ne, ir negalės mums siųsti žinučių nei bet kokių kvietimų. Tikrai naudinga, jei turime persekiotojas arba koks nors sunkus, kuris nesiliauja varginantis kiekvieną kartą, kai patenkame į Facebook.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found