Kaip klonuoti žmones mobiliąja kamera – „The Happy Android“.

Šiandienos įraše kalbėsime apie programą, kurią norėjau pateikti Laimingas Android. Tai Android programa, vadinama Klonuoti fotoaparatą, ir tai tikra cinamono lazdelė. Šios programos dėka galime nufotografuoti su keliais to paties asmens „pavyzdžiais“ arba klonais. Mes kalbame apie klonas, dublikatas arba padauginti asmens buvimas nuotraukoje. Bet kaip? O, ąsočio siela! Kokia būtų ši svetainė, jei karts nuo karto nepateiktume jums tokių išradingų programų...

Klonų kūrimas naudojant „Clone Camera“ programą

„Clone Camera“ naudojamas metodas sukurti replikantai tai labai paprasta, be to, galima pasiekti tikrai sėkmingų rezultatų.

Klonavimo operacija atliekama taip:

  • Išimame fotografija Asmuo.
  • Laikymas ta pati plokštuma, Atliekame dar kelios nuotraukos su asmeniu skirtingose ​​vietose.
  • Kiekvienai nuotraukai atkreipiame dėmesį kur yra žmogus kad norime klonuoti.

Kai kiekvienoje momentinėje nuotraukoje nurodoma fotografuojamo padėtis, „Clone Camera“ programėlė yra atsakinga už visų jas sujungimą į vieną nuotrauką ir taip pasiekia gana tikrovišką klonavimo efektą.

Be to, programa apima šiek tiek laikmatis jei norime pasidaryti asmenukes ir a filtro pasirinkimas kad niekada neskauda prisiliesti meniškas iki galutinio finišo.

Gero klonavimo patarimai

Su aplikacija padaręs kelis klonus pastebėjau, kad to paties kadro kiekvienoje nuotraukoje išlikimo problema beveik nepastebima, nes ji paima pirmąją nuotrauką kaip pagrindą ir įterpia likusiuose kadruose nurodytas figūras. Šia prasme nesvarbu, ar fotoaparatas šiek tiek juda, kol fotografuojame.

Norint pasiekti gerą klonavimo efektą, patartina stenkitės išlaikyti tam tikrą atstumą tarp skirtingų žmogaus pozicijų kuri matosi nuotraukoje. Kuo toliau jie vienas nuo kito, tuo mažesnė tikimybė, kad vaizdai persidengs arba sukurs keistus efektus.

Atsisiųsti ir nuomonės

Programėlių mobiliesiems įrenginiams, kurios išnaudoja šią idėją, yra gana daug Google Play. Kai kurie iš jų netgi turi daugiau atsisiuntimų nei šis, bet „Clone Camera“ yra geriausiai įvertinta ilgas. Kelias savaites praleidęs su ja salsoje, galiu jus užtikrinti, kad geri pažymiai yra daugiau nei nusipelnė.

„Clone Camera“ yra nemokama programaskirta android, turi balą 4.1/5 ir galite gauti per šią nuorodą:

Atsisiųsti QR kodo klonavimo kamerą Kūrėjas: Peta-vision Kaina: Nemokama

Vartotojams ios, programa taip pat pasiekiama iTunes, už kainą 1.99€:

Atsisiųskite QR kodo Clone Camera Pro Kūrėjas: Peta Vision Kaina: 2,29 € +

Kage bunshin no jutsu! Iki kitos savaitės!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found