1.1.1.1: nemokamas „Cloudflare“ DNS greitesniam naršymui

Cloudflare ką tik pristatė savo DNS paslaugą vartotojams, o tai žada padidinti interneto ryšio greitį vartotojų, taip pat didesnis privatumas. DNS paslauga naudoja //1.1.1.1, ir ne, tai ne pokštas. Tai DNS serveris, kurį kiekvienas gali naudoti savo kompiuteryje ar įrenginyje. „Greičiausia vartotojų DNS paslauga internete, orientuota į privatumą“, – sako pati „Cloudflare“, kuri žada išvalyti visų DNS užklausų žurnalus greičiau nei per 24 valandas.

DNS (domeno vardų sistema) yra paslauga, kurią paprastai teikia mūsų interneto tiekėjas, ir naudojamas konvertuoti tokius adresus kaip elandroidefeliz.com, Google lt arba bet kuriuo kitu interneto adresu, IP adresu, kurį maršrutizatoriai ir kiti tinklo elementai, prie kurių esame prisijungę, „gali suprasti“. Neigiama yra tai, kad IPT (interneto tiekėjų) teikiama DNS paslauga dažniausiai yra labai lėta ir nelabai privati ​​(jie registruoja mūsų lankomus adresus).

Jau yra paslaugų, panašių į tą, kurią ką tik pristatė „Cloudflare“, pvz., „OpenDNS“ ir „Google DNS“, tačiau „Cloudflare“ DNS yra greitesnė. Kiek? Cloudflare DNS siūlo bendrą 14 ms atsako laiką, palyginti su 20 ms OpenDNS ir 24 ms Google DNS.

Cloudflare DNS buvo sukurtas bendradarbiaujant su APNIC, yra nemokamas ir siūlo palaikymą DNS per TLS ir DNS per HTTPS. Visą informaciją galime rasti apsilankę puslapyje //1.1.1.1

Kaip sukonfigūruoti Cloudflare DNS 1.1.1.1 kompiuteryje

Puslapyje, kurį ką tik aptarėme, galime rasti visas instrukcijas, kaip įdiegti „Cloudflare“ DNS „Windows“, „Linux“, „Android“ arba „iOS“ įrenginys. Tai gana paprastas procesas, kuris užtruks vos kelias minutes. Kad suprastume, jei turime „Windows“ kompiuterį, atlikite šiuos veiksmus:

 • Atidaryk Kontrolės skydelis.
 • Eiti į "Tinklo ir bendrinimo centras -> Keisti adapterio nustatymus”.
 • Spustelėkite Ethernet arba WiFi tinklą, prie kurio esate prisijungę, ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Savybės”.
 • Spustelėkite "Interneto protokolo 4 versija"(Arba 6 versija, jei norite) ir spustelėkite"Savybės”.
 • Jei jau turite DNS serverį, užsirašykite jį kur nors, jei ateityje norėsite grįžti prie įprasto DNS.
 • Spustelėkite laukelį „Naudoti šiuos DNS serverio adresus“ ir įveskite šiuos DNS:
  • IPV4: 1.1.1 (pageidautina) ir 1.0.0.1 (alternatyva).
  • IPV6: 2606:4700:4700::1111 (pageidautina) ir 2606:4700:4700::1001 (alternatyva).
 • Spustelėkite "Sutikti“, Uždarykite langą ir iš naujo paleiskite naršyklę. Pasiruošę!

Čia yra trumpas greitas vaizdo įrašas, skirtas „Windows“ ir „Android“:

Kaip matote, tai labai paprastas procesas, kuris gali padėti pasiekti didesnį privatumą naršant ir, svarbiausia, įkėlimo greitį, daug didesnį nei siūlo mūsų telefonų bendrovė.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found