Epic Games dovanoja GTA V Premium Edition nemokamai ir visam laikui

Didelės vagystės automobilis v Tai vienas iškiliausių pavadinimų vaizdo žaidimų istorijoje. „Rockstar“ sukurtas ir 2013 m. išleistas „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ platformoms „GTA V“ pelnė daugybę BAFTA, žaidimų apdovanojimų ir daugybę nominacijų už viską, kas yra ir bus. Ir tai nenuostabu, nes su 265 milijonų dolerių biudžetu tai taip pat vienas brangiausių žaidimų istorijoje, kurį aplenkė tik Red Dead Redemption 2.

Beje, jei dar neišbandėme žaidimo „Rockstar Games“, mums pasisekė, nes vakar „Epic Games“ padarė jį visiems prieinamą visiškai nemokamai. Todėl, jei turime kompiuterį, turime tik įvesti GTA V failą „Epic Games Store“ ir galime jį atsisiųsti spustelėdami „Gauk“. Taip lengva.

Žaidimas bus pasiekiamas nemokamai savaitę, todėl nepamirškite jo atsisiųsti iki kito ketvirtadienio, gegužės 21 d. Įsigijus žaidimą, jis bus mūsų amžinai, be jokių apribojimų ar apribojimų.

Atsisiųskite „GTA V“ nemokamai iš „Epic Games Store“.

Grand Theft Auto V Premium Edition

Visa tai gerai yra tai, kad, kaip jau supratote, tai ne standartinė GTA 5 versija, o „Premium Edition“. Tai apima visos istorijos režimą iš originalaus „Grand Theft Auto V“, taip pat „Grand Theft Auto Online“, visą turinį ir leidžiamus patobulinimus iki šiol, pvz., „Doomsday Heist“, „Gunrunning“, „Smuggler’s Run“, „Baikers“ ir kt. Kitaip tariant, kuo išsamesnė žaidimo patirtis su visais jo aspektais ir atnaujinimais.

Problemos atsisiunčiant GTA V

Kiekvieną savaitę Epic Games dovanoja po naują žaidimą, todėl nesusiduriame su jokia išskirtine situacija. Visiškai neįprasta buvo žaidėjų, kurie plūdo į Epic Store atsisiųsti šios savaitės žaidimo GTA V, banga.

Dėl to serveriai buvo perpildyti, o bent jau vakar buvo praktiškai neįmanoma įgyti titulo. Šiuo metu ką tik išbandėme ir atrodo, kad žaidimą jau galima įsigyti normaliai. Bet kokiu atveju, jei gaunate klaidą, atminkite, kad puslapis greičiausiai neveikia. Palaukite šiek tiek ir grįžkite vėliau. Iš ten mums neturėtų kilti didelių problemų mėgautis šiuo puikiu atviro pasaulio veiksmo žaidimu.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found