Analizuojant „Huawei Honor 6X“ – terminalas, skirtas užkariauti vidutinę kainą

The „Huawei Honor 6X“. Tai pirmasis „Huawei“ terminalas, skirtas Europos vidutinės klasės klientams. Išmanusis telefonas, su kuriuo Honor padalinys siekia užkariauti ir užimti svarbią vietą tarp įperkamų išmaniųjų telefonų. Nors šiuo metu „Huawei“ jau turi vienus geriausių aukščiausios klasės terminalų rinkoje, „Honor 6X“ susiduria su scenarijumi, kai kova, jei įmanoma, yra aršesnė: negailestinga vidutinė.

„Huawei Honor 6X“ – saugus nuoseklios gamybos ir kokybiškos techninės įrangos – analizė

Jei nori pasisekti vidutinėje klasėje, neužtenka turėti gerą vardą ir dar mažai. Nors prekinio ženklo prestižas yra svarbus, bet ir raumenų užsiauginti būtina, ir šia prasme „Honor“ atitinka daugiau nei kompetentingus reikalavimus ir puikų kainos ir kokybės santykį. Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime „Huawei“ „Honor 6X“. Eime ten!

Dizainas ir ekranas

„Huawei Honor 6X“ turi a 5,5 colio ekranas, su Full HD raiška (1920x1080p), 2,5D lenktas stiklas ir kraštai bei aukštos kokybės aliuminio apdaila. Pirštų atspaudų detektorius buvo gale, tiesiai po dvigubu objektyvu.

Asmeniškai manau, kad reikia įvertinti tai, kad pirštų atspaudų jutiklis yra gale, vieta, kuri laikui bėgant pasirodė esanti natūraliausia atrakinti terminalą, nereikalaujant nei abiejų rankų, nei keistų pozų.

Galia ir našumas

„Honor 6X“ turi procesorių „Kirin 655 Octa Core“ veikia 2,1 GHz dažniu, 3 GB RAM ir 32 GB vidinė atmintis plečiama kortele iki 128GB. Visa tai kartu su Android 7.0.

Šia prasme šiam terminalui nėra ko priekaištauti. Jis turi puikų procesorių – vieną geriausių, ką galime pamatyti vidutinėje klasėje kartu su „Snapdragon 625“, daugiau nei priimtiną RAM ir talpyklą, kuri galėtų būti šiek tiek didesnė, bet tiesa ta, kad mes kalbame. apie terminalą, kuris vos siekia 175 eurus, tad visumoje tai labai siūlymas atsižvelgti.

Kamera ir baterija

Kitas šio išmaniojo telefono privalumas – kamera. Suknelės 12,0 MP + 2,0 MP dvigubas galinis objektyvas su labai geros kokybės blykste ir automatiniu fokusavimu, kad būtų galima padaryti visada efektingas nuotraukas bokeh (nesusikoncentravęs). Priekyje randame daugiau nei teisingą 8,0 MP asmenukių kamera.

Autonomijos skiltyje pristato „Huawei Honor 6X“. 3340 mAh baterija, figūra, kuri užtikrina mums ramybę, nes nereikia žinoti, ar vidury popiet nesiseka baterija. Tinka Huawei.

Ryšys ir kitos funkcijos

„Honor 6X“ turi dvi SIM (nano + nano), jungtį Bluetooth 4.1, WiFi 802.11b / g / n ir CDMA, FDD-LTE, GSM, TD-SCDMA, TDD-LTE, WCDMA (2G, 3G ir 4G) tinklai ir taip pat palaiko USB OTG.

Kaina ir prieinamumas

„Huawei Honor 6X“ „Tomtop“ kainuoja 241,12 euro, bet šiuo metu galime gauti už sumažintą 153 eurų kainą, dėka „Flash“ pasiūlymo, kuris žiniatinklyje bus aktyvus kelias ateinančias dienas.

Trumpai tariant, mes susiduriame su daugiau nei patraukliu statymu, kad pasisektume vidutinėje klasėje: gera kamera, gera gamyba ir puikus procesorius. Visa tai už itin konkurencingą kainą ir su saugumu, kurį pastaraisiais metais suteikė vienas prestižiškiausių išmaniųjų telefonų gamintojų.

Tomtop | Pirkite Huawei Honor 6X

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found