Cornerfly: suteikite savo Android ekranui lenktus kraštus naudodami šią programą – Happy Android

Savaitę pradėjome kalbėti apie naują tinkinimo programą, skirtą „Android“. Šį kartą apžvelgsimeCornerfly, nemokama programa, kurios funkcija yra Suteikite bet kurio telefono ar planšetinio kompiuterio ekranui užapvalintus kraštus su Android operacine sistema.

Išlenkite ekraną naudodami Cornerfly

Telefonai lenktais kraštais yra kasdienybė: jie stilizuoja ir suteikia terminalui labai patrauklią išvaizdą. Tas pats neįvyksta su ekranais, nes jie vis dar kvadratiniai, su atitinkamais kampiniais kampais, ir tai sumažina tam tikrą viso įrenginio estetinę simetriją. Naudodami „Cornerfly“ galime pakeisti savo „Android“ ekrano išvaizdą suminkštindami kraštus ir išlenkdami juos taip, kad primena fizines telefono briaunas.

Išsamios konfigūracijos parinktys

Cornerfly veikia tiek su Android darbalaukio, tiek viso ekrano programomis. Be to, jame yra labai kruopštus konfigūracijos meniu, kuriame galite koreguoti kiekvieną krašto tinkinimo detalę.

Atminkite, kad ne visi turi telefonus ar planšetinius kompiuterius juodais priekiais, todėl programa taip pat suteikia mums galimybę priskirti norimą spalvą kraštinei. Jei mūsų išmanusis telefonas yra baltas, kraštai, žinoma, taip pat turi būti balti!

Jame taip pat yra programų filtras tiems, kuriems nenorime taikyti apvalinimo, ir atskira kampinė aplikacija kiekvienam ekrano kraštui.

Apskritai susiduriame su gana efektyvia tinkinimo programėle, kuri atakuoja labai įdomų estetinį tašką ir kuri vizualiniu lygmeniu yra ne kas kita, kaip detalė, bet o, koks būtų gyvenimas be smulkmenų?

Atsisiųsti QR kodą Cornerfly Kūrėjas: Flyperinc Kaina: Nemokama

Cornerfly yra programa, kurią sukūrė Flyperinc, šiuo metu „Google Play“ turi 4,2 / 5 įvertinimą ir atsilieka daugiau nei 100 000 atsisiuntimų. Ji turi mokamą „premium“ versiją, tačiau standartinė versija yra visiškai funkcionali ir nemokama.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės