Kaip išlaikyti programas veikiančias išjungus ekraną „Android“.

Ar kada nors bandėte klausytis vaizdo klipo iš Youtube su ekranas išjungtas? Jei atsakymas yra teigiamas, jūs tai supratote šiuo metu tai neįmanoma. Ir „YouTube“, ir daugelis programų nustoja veikti, kai išjungiame „Android“ telefono ar planšetinio kompiuterio ekraną. Kaip mes galime tai išspręsti?

Ar galime išlaikyti programą, kai ekranas išjungtas arba užrakintas?

Daugelis „Android“ programų, nors ir vis dar veikia fone, ekrano išjungimo metu jie nustoja rodyti gyvybės ženklus. Laimei, taip atsitinka ne su visomis programomis. Pavyzdžiui, tokios platformos kaip „Spotify“ ar „iVoox“ ir toliau leidžia garsą net tada, kai ekranas nėra kovos.

Tačiau programos, kuriose elgiamasi taip, paprastai turi rimtą priežastį. Jei „YouTube“ negalite žiūrėti vaizdo įrašo išjungę ekraną, Skamba logiškai, kad garsas taip pat išjungtas, tiesa? Be to, tai yra geras būdas sutaupyti akumuliatoriaus veikimo laiką.

Tačiau kūrėjai ne visada galvoja apie visas smulkmenas ir galbūt neatsižvelgė į tai, kad „YouTube“ taip pat yra daug muzikos, kurios verta klausytis net ir išjungus ekraną.

Kaip galiu neklausyti „Live Forever“ išjungus ekraną?

Išjunkite ekraną ir toliau paleiskite programas naudodami Black Me

Nors šiandien nėra jokios programos ar konfigūracijos, kuri leistų toliau paleisti bet kurią programą, kai ekranas išjungtas arba užrakintas, turime nedidelį leidimą, vadinamą "Juodu mane”.

Atsisiųskite QR kodą „Black Me – Screen Off“, skirtą „YouTube“ kūrėjui: „AZ-Apps“ Kaina: Nemokama

„Black Me“ yra „Android“ skirta programa, kuri imituoja ekrano išjungimą, leidžianti vykdyti visas programas, kurias turėjome pirmame plane su įjungtu ekranu. Nors visiškai neišjungia ekrano, jis tampa visiškai juodas. Tai gana elegantiškas ir praktiškas pasas, kuris bent jau taupo bateriją veikimo metu.

Įdiegę tereikia paleisti programą, kad ją sukonfigūruotume ir paleistume paslaugą.

  • Kai Black Me bus aktyvus, ekrane pamatysime pranešimą. Mes tiesiog turime jį spustelėti, kad „išjungtume ekraną“.
  • Norėdami jį vėl įjungti, tiesiog bakstelėkite ekraną.

Programa yra specialiai sukurta darbui su Android įrenginiai su AMOLED ekranu. Su likusiais ekranais jis taip pat veikia, tačiau „ekranas išjungtas“ efektas nėra toks tobulas. Išbandžiau mobiliajame su LCD ekranu, tiesa ta, kad rezultatas, nieko nestebinantis, visai priimtinas.

Bent jau tol, kol „Android“ pasiūlys tiesioginį tokio tipo problemų sprendimą. Šiuo metu „Black Me“ yra geriausia galima išeitis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found