5 „Android“ naršyklės, kurios gerbia jūsų privatumą

Vis dar kalbu per didele burna, bet beveik visiškai drįsčiau teigti, kad dauguma iš mūsų mobiliajame telefone naudojasi naršykle, kuri pagal nutylėjimą yra. Jei turime „Android“, tai tikriausiai bus „Chrome“, naršyklė atsargos „Samsung“ arba „Safari“, jei esame „Apple“ gerbėjai. Ar egzistuoja gyvybė už 3 ar 4 naršyklių, kurias jau žinome?

Kai ieškome naujos naršyklės, norime, kad ji greitai įkeltų puslapius ir kad vartotojo sąsaja būtų patraukli. Tačiau taip pat svarbu, kad naršyklė kad mes pasirenkame, gali saugokite savo privatumą tinkle.

Geriausios „Android“ naršyklės, apsaugančios jūsų privatumą internete

Pastaba: jei tą dieną praleidote, peržiūrėkite įrašą su 10 geriausių „Android“ naršyklių. Yra gana daug įdomios medžiagos, kuri gali patenkinti mūsų poreikius, jei ieškome tam tikro funkcionalumo, kuris yra kiek neįprastas.

Drąsus

„Brave“ turi platų funkcijų rinkinį, orientuotą į vartotojo saugumą ir privatumą. Kai kurie iš ryškiausių yra „HTTPS visur“ (šifruotas duomenų srautas), scenarijų blokavimas, trečiųjų šalių slapukų blokavimas ir privatūs skirtukai. Visa tai neatsižvelgiant į pagrindinę priežastį, kodėl dauguma diegia šią programą, kuri yra integruota skelbimų blokavimo priemonė. O, ir ji taip pat turi savąją slaptažodžių tvarkyklę. Geriausia „Android“ naršyklė, kai kalbama apie privatumą (taip pat gana greita).

Atsisiųskite QR kodo „Brave“ naršyklę: greita, saugi ir privati ​​naršyklė Kūrėjas: „Brave“ programinė įranga Kaina: Nemokama

Fokusas

„Focus“ yra viena iš mano mėgstamiausių naršyklių tiek dėl privatumo, tiek dėl paprastumo. Ši naršyklė priklauso „Mozilla“ šeimai ir yra geriausia naršymui be trukdžių. Viena vertus, programa yra atsakinga už bet kokios reklamos blokavimą mūsų lankomuose puslapiuose, kad būtų kuo aiškiau skaityti.

Bet ne tik tai, bet ir rodomas ryškus mygtukas, matomas visą laiką, kurį paspaudus pašalinami visi mūsų naršymo istorijos pėdsakai. Be to, jis taip pat siūlo platų privatumo ir saugos nustatymų rinkinį, kurį galime koreguoti, kaip mums atrodo tinkama.

Atsisiųskite QR kodą Firefox Focus: privati ​​naršyklė Kūrėjas: Mozilla Kaina: Nemokama

Tor naršyklė

Labiausiai rekomenduojama naršyklė, jei siekiame maksimalaus saugumo. Nuo savo sumanymo jis sukurtas taip, kad visų pirma išsaugotų vartotojo privatumą, nes siūlo tam tikras charakteristikas. Jis turi trečiosios šalies sekimo blokatorių, skelbimai negali žinoti, iš kur mes ateiname ar kur einame, o slapukai automatiškai ištrinami, kai baigiame naršyti.

„Tor“ sukurta taip, kad niekas kitas, išskyrus mus, nežinotų mūsų lankomų svetainių: vienintelis dalykas, kurį kiti „išoriniai agentai“ gali matyti naršydami, yra tai, kad mes naudojame „Tor“ naršyklę. Srautas užšifruojamas iki 3 kartų, kai siunčiamas per Tor, o jo serverius sudaro tik savanoriai. Programinė įranga, kurią sukūrė „Tor Project“ – ne pelno asociacija, gyvuojanti žmonių aukų dėka. Viena detalė: jei paaukosime, „Mozilla“ taip pat padarys tą patį, suderindama mūsų auką.

Atsisiųskite QR kodo „Tor“ naršyklės kūrėją: „Tor Project“ Kaina: Nemokama

Įspėjimas: jei kyla problemų dėl „Tor“ versijos „Google Play“, pabandykite atsisiųsti programą iš oficialios „Tor“ svetainės.

Firefox

„Firefox“ yra puikus pasirinkimas, jei norime detalus saugos ir privatumo nustatymų valdymas iš mūsų naršyklės. „Mozilla“ labai pabrėžia numatytųjų naršyklės nustatymų naudojimo svarbą ir tai, kad „Firefox“ apsaugo naudotojo privatumą nuo tada, kai ją įdiegiame. Bet kuriuo atveju jos funkcijos apima ir galimybę blokuoti slapukus ir sekėjai stebėjimas, taip pat saugumo lygio nustatymas, kurį norime taikyti visada, o tai visai neblogai.

Atsisiųsti QR kodą Firefox: greita, privati ​​ir saugi žiniatinklio naršyklė Kūrėjas: Mozilla Kaina: Nemokama

Opera

Opera visada buvo žinoma kaip lengva, daug funkcijų turinti naršyklė. Jau kurį laiką jie sustiprino kai kuriuos privatumo aspektus, o dabar taip nemokamas VPN ryšys, integruotas į pačią naršyklę. Tokiu būdu mūsų IP pakeičiamas virtualiu adresu, kad jie negalėtų mūsų identifikuoti ar sužinoti mūsų buvimo vietos.

Jame taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, naktinis režimas, privatūs skirtukai ir suasmenintas naujienų kanalas, maitinamas AI.

Atsisiųskite QR kodo „Opera“ naršyklę su nemokamu VPN Kūrėjas: „Opera“ Kaina: Nemokama Šis naršymo režimas neleidžia daryti ekrano kopijų, todėl turėjau padaryti keletą nuotraukų ...

Tuo mes užbaigtume šį nedidelį TOP sąrašą, bet, be abejo, tai paliko man paruoštą naršyklę. Jei taip, nedvejodami pasidalykite savo rekomendacijomis komentarų srityje. Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found