Maža gudrybė suaktyvinti oficialų tamsųjį WhatsApp režimą

The tamsus režimas arba "tamsus režimas“ pateikė WhatsApp Tai viena iš labiausiai laukiamų garsiosios pranešimų programos funkcijų. Čia, tinklaraštyje, matėme, kaip suaktyvinti tamsiąją temą „Chrome“, skirtoje „Android“, ir kaip įjungti tamsųjį režimą „Android“ sistemos lygiu. Tačiau šiandien mes apžvelgsime gana keistą metodą, kaip pasiekti oficialų tamsųjį WhatsApp režimą bet kuriame „Android“ telefone, neatsižvelgiant į naudojamą modelį ar operacinę sistemą.

Tai yra triukas, kuris pastarosiomis dienomis sklando tinkle, ir nors aš asmeniškai jo nerekomenduočiau – tada paaiškinsiu kodėl, turime pripažinti, kad pasirodo pakankamai gudrus kaip į tai reikia atsižvelgti. Todėl pirmiausia pažiūrėsime, kaip tai veikia, o tada – ar pabandysime padaryti savo išvadas, ar verta, ar ne.

Kaip suaktyvinti tamsųjį WhatsApp režimą bet kurioje „Android“.

Pirmas dalykas, kurį reikia paminėti, yra tai, kad norint pasiekti juodą WhatsApp režimą, telefonas nebūtinai turi būti įsišaknijęs. Triukas, iš kurio jis susideda, yra suaktyvinti kūrėjo parinktis, įtrauktas į „WhatsApp“ beta versiją ir jie dažniausiai yra paslėpti nuo vartotojo.

„WhatsApp“ šiuo metu bando tamsųjį režimą naujausiose beta versijose, todėl mums tereikės „padaryti porą pakeitimų“, kad visi šie slapti nustatymai būtų matomi ir galėtume iš karto pradėti juos naudoti.

1 veiksmas: įdiekite reikiamus įrankius

Norėdami pasiekti savo tikslą, mums reikės kelių programų, vadinamų VMOS ir WA Tweaker. VMOS yra įrankis, su kuriuo galime sukurti virtualią mašiną mūsų „Android“. Tokiu būdu sukursime kontroliuojamą aplinką, kurioje turėsime pagrindinius leidimus ir reikalingas priemones, kad galėtume įgyvendinti savo tikslą. VMOS galime atsisiųsti tiesiai iš Google Play parduotuvės.

Atsisiųskite QR kodo VMOS šakninį Android virtualų dublikatą Kūrėjo sistema: VMOS | „App Cloner“ kaina: nemokama

WA Tweaker Tai yra raktas, kuris padės mums atrakinti paslėptas funkcijas, įtrauktas į WhatsApp beta versiją. Šis įrankis reikalauja, kad turėtume root teises (taigi turime įdiegti ir VMOS programą). WA Tweaker APK galime atsisiųsti iš oficialios svetainės spustelėdami mygtuką "Atsisiųskite universalų APK”.

Galiausiai, mes taip pat turėsime naujausia WhatsApp beta versija. Norėdami tai padaryti, galime prisiregistruoti prie WhatsApp testavimo programos arba atsisiųsti APK iš naujausios beta versijos (pvz., 2.19.282, pasiekiamas per APK Mirror).

2 veiksmas: sukonfigūruokite VMOS

Dabar, kai jau viską paruošėme, laikas pereiti prie miltų. Atsidarome VMOS ir paleidus Android virtualią mašiną (iš pradžių tai užtrunka) paspaudžiame darbalaukyje pasirodžiusią geltoną aplanko piktogramą. Čia pasirenkame „WhatsApp“ ir „WA Tweaker“ programas ir spustelėkite „importuoti”.

Tada spustelėkite piktogramą "Nustatymai"(Krumpliaratis). Iš čia mes einame į "Sistemos nustatymai -> Telefono informacija"Ir spustelėkite 7 kartus"Konstrukcijos numeris“. Tai padarys „Gamintojo nustatymai“. Įeiname ir suaktyviname root teises mūsų virtualioje mašinoje. Tada iš naujo paleidžiame mašiną, kad pakeitimai įsigaliotų.

3 veiksmas: sukonfigūruokite WA Tweaker

Šiuo metu mes įžengiame į subtiliausią proceso tašką: atrakinkite paslėptas WhatsApp parinktis. Norėdami tai padaryti, grįžtame į VMOS, atidarome WhatsApp ir pirmą kartą sukonfigūruojame (atminkite, kad tai yra naujas programos diegimas, todėl turėsime ją konfigūruoti dar kartą).

Kitas žingsnis yra atidaryti WA Tweaker. Programa paprašys administratoriaus leidimų, o suteikę prieigą prie meniu su daugybe paslėptų funkcijų, kurias galėsime įjungti savo „WhatsApp“. Mes randame variantą "Įjunkite tamsųjį režimą"Ir mes aktyvuojame skirtuką.

Jei grįšime į „WhatsApp“, pamatysime, kaip dabar nustatymų meniu pasirodo nauja parinktis pavadinimu "tema. Spustelėkite ir pasirinkite temą "Tamsus“. Naktinis režimas bus automatiškai įjungtas visoje WhatsApp sąsajoje. Pasiekta!

Išvados

Kaip jau sakiau įrašo pradžioje, nors susiduriame su metodu, kuris veikia, aš asmeniškai nenaudočiau to bendraudamas per WhatsApp. Pagrindinės priežastys būtų 3:

  • Tai nėra praktiška: „WhatsApp“ tvarkymas iš virtualios mašinos nėra labai patogus. Tai šiek tiek lėtesnis nei įprastai, be to, nebent įeisime į VMOS, jokiu būdu nesužinosime apie mums ateinančius pranešimus.
  • Jis sunaudoja daug baterijos: Kad virtuali mašina veiktų, reikia žymiai sunaudoti akumuliatoriaus energijos, o tai gali žymiai sumažinti mūsų mobiliojo telefono autonomiškumą.
  • Jie gali uždrausti mūsų paskyrą: WhatsApp nepalaiko telefonų su pasirinktiniais ROM arba įsišaknijusiais. Todėl jei jie aptiks, kad programą naudojame aplinkoje su administratoriaus leidimais, jie gali užblokuoti mūsų paskyrą (tai būtų visai nesmagu). Aš atlikau šį triuką asmeniškai, kad patikrinčiau, ar jis veikia, ir neturėjau jokių problemų, tačiau yra per didelė rizika šokti į baseiną be daugiau.

Be to, manau, kad tai puikus būdas išbandyti programą, be to, tai gali būti puiki priemonė norint iš pirmų lūpų sužinoti visas naujienas, su kuriomis dirba „WhatsApp“ (jeigu nenaudojame savo asmeninio numerio. testai).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found