„Alfawise H96 Pro +“ yra vienas geriausių šiuo metu TV priedų

Šiandienos apžvalgoje mes kalbame apie Alfawise H96 Pro + TV dėžutė, „Android TV Box“, kuris patenka į „saugių statymų“ grupę, kiek tai susiję su TV priedėliais. Kodėl? Daugiausia dėl techninės įrangos, kuri maksimaliai išnaudoja šio tipo daugialypės terpės įrenginio galimybes.

Analizuojant „Alfawise H96 Pro + TV Box“ – vienas geriausių TV priedėlių, skirtų žiūrėti „Netflix“ ir KODI nuo sofos namuose

Neseniai atnaujinau savo medijos centrą su a MECOOL BB2 PRO, Android TV Box su tokiomis pačiomis funkcijomis ir aparatine įranga kaip ir šis Alfawise H96 Pro +ir be jokios abejonės tai buvo „patobulintiGana nuostabu. Jei šiandien kas nors paklaustų manęs patarimo apie televizorių dėžutes, aš nedvejodamas rekomenduočiau bet kurią iš šių 2 dėžučių - Ah!, taip pat Xiaomi Mi TV dėžutė, dar vienas mažas brangakmenis.

Dizainas ir apdaila

„TV Box“ pranašumas yra tas, kad jie yra tikrai kompaktiški įrenginiai. The Alfawise H96 Pro + TV dėžutė Jo matmenys yra 10,70 x 10,70 x 2,00 cm, o svoris - 250 gr. Idealus dydis, kad liktų visiškai nepastebėtas prie televizoriaus kojos.

Blaivus ir elegantiškas dizainas dėžutei, kuri turi 2 USB 2.0 prievadai, HDMI 2.0 prievadas, Ethernet, AV ir SD kortelių skaitytuvas.

Televizoriaus dėžutėje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas, nors, kaip visada, jei norite patirti daug daugiau įspūdžių, rekomenduoju pasiimti gera belaidė klaviatūra arba oro pelė. Visų pirma, norėdami naršyti „YouTube“, „Spotify“ ar „Netflix“. Skirtumas yra beprotiškas.

Galia ir našumas

The Alfawise H96 Pro + TV dėžutė aprūpinti procesorių Amlogic S912 aštuonių branduolių 2,0 GHz, 3 GB RAM ir 32 GB vidinė atmintis. Visi su Android 7.1, „WiFi“ kintamosios srovės dviejų juostų ryšys (2,4G / 5G) ir „Bluetooth“ 4.1.

Dėl tokio lusto kaip Amlogic S912, H96 Pro + gali sklandžiai leisti turinį 4K raiška su H.265 aparatūros dekoderiu ir HDR. Palaiko Airplay, Miracast ir DLNA. Jei turime gerą televizorių ir norime matyti turinį didelės raiškos, čia turime išnaudoti visą gyslelę.

Kaip tai veikia su tokiomis programomis kaip Netflix, Amazon Prime, HBO ir kt.?

„Amazon Prime“. ir HBO Aš jų neišbandžiau, bet matau, kaip jis gali atkurti turinį Netflix, „Spotify“. ir Youtube Suprantu, kad didelių problemų neturėtų kilti. Skirtumas tarp prastesnės kokybės TV Box ir televizoriaus su Amlogic S912 ir 3 GB RAM, kur jis tikrai rodomas, yra tokio tipo užduotyse.

nors Alfawise H96 Pro + Jame jau yra iš anksto įdiegta daug šių vaizdo įrašų pagal pareikalavimą programų. Svarbu atsiminti, kad „Play“ parduotuvėje yra daug programų, turinčių tam tikrą „Android TV Box“ versiją. Jei ketiname įdiegti naują programą, pirmiausia pažiūrėkime, ar ji turi TV Box versiją. Navigacija žymiai pagerėjo!

Likusiai mes turime TV Box, su kuriuo galime naudoti daugialypės terpės programėles, pvz KODI arba įdiekite emuliatorius – tai, kas tikrai gerai veikia televizoriaus dėžutėse su 3 GB RAM ir gana tinkamu procesoriumi, kaip kad nešioja H96 Pro +.

Kaina ir prieinamumas

Alfawise H96 Pro + Jo kaina 61,35 euro, apie 73,99 USD pakeisti, „GearBest“.

Reikėtų nepamiršti vienos detalės – šiuo metu ši TV priedė Ispanijos parduotuvės svetainėje yra pigesnė, 56,37 € konkrečiai, todėl jei esame ispanų vartotojai, galime nusipirkti pigiau ir gauti per trumpesnį laiką (bent jau kol nuspręs pakelti kainą). Neblogai.

Apskritai susiduriame su puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčiu TV priedu, turinčiu didelį potencialą leisti srautinį turinį, vaizdo įrašus ir filmus 4K raiška. Visa tai su daugybe USB prievadų, puikiu ryšiu (WiFi / Bluetooth / Ethernet) ir geresniu našumu.

GearBest | Pirkite Alfawise H96 Pro +

GearBest Ispanija | Pirkite Alfawise H96 Pro +

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found