Kaip žiūrėti „Eurovizijos“ dainų konkursą (2019) tiesiogiai iš savo mobiliojo telefono

Ar esate „Eurovizijos“ gerbėjas ir nenorite praleisti nė vienos festivalio šventės? Jei turite dirbti ir nesate priešais televizorių arba gyvenate kitoje šalyje, tai gali būti problema. Tai, ką, laimei, galime išspręsti, jei po ranka turėsime savo mobilųjį telefoną. Šiandienos įraše pamatysime „Euroviziją“ galima žiūrėti internetu įvairiais būdais iš išmaniojo telefono ir, žinoma, nemokamai.

Kaip žiūrėti 2019 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso šventes (pusfinalius ir didįjį finalą) internetu naudojant „Android“

Kad pasiektume savo tikslą, imsimės kelių turimų šaltinių. Kaip ir visus metus transliavimo teisės Ispanijoje patenka į Televisión Española, kanalas, kuris tiesiogiai transliuoja ir atidaro konkursą, kuris 2019 m. vyksta Izraelyje.

Toliau parodysime, kaip žiūrėti TVE programas internetu iš Android ir keistos oficialios programėlės, kuri taip pat leidžia žiūrėti festivalį tiesiogiai internetu.

1 būdas: įdiekite oficialią „Eurovizijos“ programą

„Eurovizijos“ dainų konkursas turi savo programėlę. Nuo jos, mes galime pamatyti viską, kas vyksta gyvai, stebėkite pusfinalio šventes ir, žinoma, didįjį finalą tiesiogiai ir tiesiogiai.

Mes susiduriame su programa, skirta tikriems „Eurovizijos“ gerbėjams, nes programa tai taip pat leidžia dalyvauti balsavime. Be to, jame yra daug informacijos apie dalyvius, vaizdo įrašų ir reportažų su visomis konkurso smulkmenomis.

Atsisiųsti QR kodą Eurovizijos dainų konkursas Kūrėjas: tell me GmbH Kaina: Nemokama

Asmeniškai aš jau porą dienų diegiau programėlę ir man tai nesukėlė jokių problemų, tačiau atrodo, kad yra nemažai vartotojų, kurie nėra per daug patenkinti programa. Jei tai jūsų atvejis, nesijaudinkite: yra ir kitų alternatyvų.

2 būdas: naudokite nemokamą TVE IPTV paslaugą

Jei esate nuolatinis šio tinklaraščio sekėjas, tai tikrai skamba kaip IPTV paslaugos, skirtos tiesioginei televizijai žiūrėti iš savo mobiliojo telefono. Kalbame apie galimybę naudotis nemokama interneto transliacija, kurią televizijos tinklai vykdo norėdami žiūrėti televizorių iš KODI programėlės.

Šiuo atveju tai, ką ketiname padaryti, yra sukonfigūruoti KODI grotuvą, kad jis užfiksuotų TVE signalą ir taip galėtų sekti laidą iš mūsų „Android“.

  • Atsisiųskite KODI programą iš „Play“ parduotuvės (ČIA).
  • Atsisiųskite atvirų Ispanijos DTT kanalų IPTV sąrašą (failą M3U8 formatu) („Github Repository“).
  • Įkelkite ką tik atsiųstų IPTV kanalų sąrašą į KODI. Norėdami tai padaryti, atidarykite KODI ir atlikite šiame kitame vadove nurodytus veiksmus ČIA.

Kai įkelsime IPTV kanalų sąrašą, galėsime matyti visą nemokamą televiziją Ispanijoje. Tarp jų „Antena 3“, „Telecinco“, „Cuatro“, „La Sexta“ ir, žinoma, TVE1 ir TVE2: 2 kanalai, tiesiogiai transliuojantys 2019 m. „Eurovizijos“ dainų konkursą.

3 būdas: atsisiųskite RTVE programą a la carte

Tiems, kuriems ši IPTV atrodo per sudėtinga, nieko nepatartina, kaip įdiegti RTVE programėlę pagal pareikalavimą. Iš čia galime tiesiogiai pasiekti Ispanijos televizijos ir Ispanijos nacionalinio radijo kanalus naudodami „Android“ mobilųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. tikrai, Lengviausias būdas žiūrėti TVE1, TV2, Teledeporte ir Canal 24 valandas.

Nors negalime balsuoti kaip oficialioje „Eurovizijos“ programėlėje, tačiau čia programa atrodo daug stabilesnė. Puikus pavyzdys yra tai, kad jis įvertintas 4,0 žvaigždutėmis ir daugiau nei 1 milijonas atsisiuntimų sistemoje „Google Play“. Tai turbūt patikimiausias sprendimas iš trijų, kuriuos paminėjome.

Atsisiųskite QR kodą RTVE alacarta Kūrėjas: RTVE Interactive Media Kaina: Nemokama

2019 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso datos ir laikai

Dabar, kai jau viską paruošėme, tereikia žinoti 2 pusfinalių ir didžiojo finalo iškilmės tvarkaraščius Tel Avive.

  • 1 pusfinalis: gegužės 14 d., 21:00 (CEST).
  • 2 pusfinalis: gegužės 16 d., 21:00 (CEST).
  • Didysis finalas: gegužės 18 d., 21:00 (CEST).

Jau vykusiame pirmajame pusfinalyje dalyvavo 17 šalių, iš kurių tik 10 pateko į didįjį finalą. Antroje šventėje gegužės 16 d. bus daroma taip pat: dalyvaus 18 šalių, o 10 pateks į didįjį finalą. Galiausiai šeštadienį vyksiančioje didžiojoje finalo šventėje dalyvaus 20 šalių, įtrauktų į 2 pusfinalius, vadinamoji „Didysis 5“ (Vokietija, Ispanija, Prancūzija, Italija ir Jungtinė Karalystė) ir nugalėtoja ankstesnis leidimas, Izraelis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found