Alienware Concept UFO: laukinė Nintendo Switch versija

NorsNintendo jungiklis Iš esmės tai yra logiška ankstesnio „Wii U“ evoliucija, šiuo metu niekas neabejoja, kad tai vienas didžiausių dešimtmečio technologinių atradimų. Nešiojama konsolė, kurią taip pat galima prijungti prie televizoriaus ekrano, su nuimamais žaidimų pulteliais, leidžiančiais bet kuriuo metu ir vietoje žaisti iki dviejų žaidėjų.

Hibridinės konsolės idėja yra pernelyg sultinga, kad ją būtų galima palikti tik „Nintendo“ kieme, ir buvo tik laiko klausimas, kada kitos didžiosios kompanijos pamėgins ją pamėgdžioti. At CES 2020, pasaulinėje elektronikos mugėje, kasmet vykstančioje Las Vegase, „Alienware“ pristatė įrenginį, kuris įtartinai atrodo kaip „Nintendo Switch“. Kažkas panašaus į įžūlų kloną, jei ne tai, kad jame daugiau chicha nei mėsainiame su dviguba šoninės porcija.

„Alienware Concept UFO“: žaidimų kompiuteris, panašus į „Nintendo Switch“.

Mašina pavadinta NSO koncepcija, ir pateikiamas kaip žaidimų kompiuteris su integruotu jutikliniu ekranu ir dviem valdikliais, kuriuos galima magnetiškai pritvirtinti prie šonų, kad galėtumėte mėgautis... taip, daugiau ar mažiau kaip Nintendo Switch. Ekrano skiriamoji geba yra 1900x1200p, o sistemoje „Windows 10“ montuojama kaip operacinė sistema, o tai reiškia, kad galime jį išspausti kaip kompiuterį bet kokiam tikslui, o ne tik žaisti keletą žaidimų gryname ore.

Pažymėtina susiduriame su konceptualiu projektuKitaip tariant, tai tik „bandymas ir klaida“, todėl „Dell“ – „Alienware“ prekės ženklo savininkas – net nepatvirtino, kad kada nors jį išveš į parduotuves. Žinoma, yra keletas fizinių prototipų, kurie buvo išbandyti mugėje, ir, kaip sako tie, kurie ant jų prikišo nagus, mes susidurtume su mašina, galinčia pakankamai lengvai paleisti tokius žaidimus kaip Mortal Kombat 11 ir World War Z. .

Kalbant apie likusias funkcijas, įrenginyje būtų 10 kartos Intel procesorius, USB C prievadai viršuje ir apačioje (tai leistų pridėti klaviatūrą ir pelę), Thunderbolt prievadas, skirtas prijungti „konsolę“ prie televizoriaus, „Wi“ - Fi ir Bluetooth ryšys.

Dar yra kur tobulėti

Tačiau ne viskas yra gėlės: analitikai taip pat komentuoja, kad valdiklius tobulinti užtenka, o atsižvelgiant į tai, kad susiduriame su nešiojamu kompiuteriu, kurio svoris yra didelis (apie kilogramą), jis nėra labai patogus ar ergonomiškas ilgoms sesijoms. žaidimas. Būtent dėl ​​​​šios priežasties bandoma išlaikyti „žaidėjų“ dizainą, būdingą Alienware.

Kalbant apie likusią dalį, atrodo, kad konsolė geriau reaguoja, kai ją prijungiame prie monitoriaus, o atnaujinimo dažnis yra artimesnis 60 FPS, o nešiojamuoju režimu reaguoja šiek tiek daugiau nei 30 FPS. Kaip jau aptarėme, tai vis dar prototipas: gamintojo paimtas raumenų pavyzdys, kuris, beje, padeda išbandyti rinką ir išsiaiškinti, ar verta tokio tipo gaminį pasiimti į gatvę.

O ką apie visa tai pagalvos „Nintendo“? Ar norėtumėte pakovoti už tokio įrenginio intelektinę nuosavybę? Tiesa ta, kad neatrodo, kad „Concept UFO“ galėtų konkuruoti su „Nintendo Switch“ arba bent jau ne tiesiogiai. Šiuo atveju kalbėtume apie aparatinę įrangą, kuri yra arti daug aukščiausios klasės, o kainos panašios į žaidimų nešiojamojo kompiuterio kainas, toli nuo beveik 300 eurų, kurių šiuo metu vertas visiškai naujas Switch.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found