Kaip prijungti USB atmintinę prie „Android“ telefono ar planšetinio kompiuterio

Mobilieji telefonai tapo savotiškais nešiojamaisiais mini kompiuteriais. Galime įdiegti programas, rašyti į teksto procesorius, žiūrėti vaizdo įrašus, naršyti ar klausytis muzikos, be daugelio kitų funkcijų. O kaip su USB? Mes galime prijunkite laikmeną arba išorinę atmintįper USB? Atsakymas yra taip, bet tam mums reikės telefono ar planšetinio kompiuterio Android turėk USB OTG jungtis.

Sprendimas yra naudoti OTG kabelį

The USB OTG arba USB kelyje tai funkcija, įtraukta į daugybę „Android“ įrenginių.

Kai terminalas NĖRA suderinamas su OTG, mūsų telefono mikro USB prievadas yra „vergo“ tipo. Tai reiškia, kad jis gali priimti maitinimą (5 V), bet ne skleisti. Tai reiškia, kad ir kiek prijungtume USB atmintinę prie mobiliojo, jis niekada jo neatpažins.

Kita vertus, terminalai su OTG, jie leidžia maitinti papildomą įrenginį per USB prievadą (mikro USB arba USB tipo C). Tokiu būdu telefonas gali atpažinti ir prijungti išorinius atminties įrenginius pvz., kietąjį diską, laikmeną ar bet kurį kitą priedą, pvz., klaviatūrą, pelę ar žaidimų planšetę ir kt.

Telefonas su keliais įrenginiais, sujungtais OTG per HUB | Šaltinis: Wikipedia

Kad galėtume prijungti minėtą laikmeną ar išorinį įrenginį, mums reikės papildomo priedo: žinomo kaip USB OTG laidas. Tai mažas vyriškas ir moteriškas kabelis su viename gale yra mikro USB jungtis ir vienas USB 2.0 prievadas kitame.

Tai labai pigus priedas, kurį už labai mažus pinigus galime įsigyti tokiose svetainėse kaip „Amazon“ ar „GearBest“. Paprastai jie svyruoja nuo eurų iki 7 ar 8 eurų, priklausomai nuo jo kokybės (galite pamatyti keletą ČIA ir ČIA). Taip pat yra adapteriai USB tipas C (Ką TAI kita).

Kaip sužinoti, ar mano įrenginyje yra OTG funkcija?

Norėdami sužinoti, ar mūsų terminale įdiegta tokio tipo technologija, paprasčiausia yra pasidomėti mūsų terminalo specifikacijomis (internete, gamintojo puslapyje ir pan.). Taip pat galime pabandyti laikinai įdiegti programėlę, kuri akimirksniu praneš, ar įrenginys suderinamas su USB OTG, pvz. USB OTG tikrintuvas.

Atsisiųskite QR kodo USB OTG tikrintuvą ✔ – ar USB OTG suderinamas? Kūrėjas: FaitAuJapon.com Kaina: Nemokamas

Jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje nėra USB OTG? Išbandykite USB HUB ir išorinį maitinimo šaltinį

Jei mūsų „Android“ telefone ar planšetiniame kompiuteryje nėra OTG, vis tiek galime pasitelkti nedidelę gudrybę, kad USB atmintinę ar bet kurį kitą suderinamą įrenginį prijungtume. Jei mūsų terminalas nepajėgus „maitinti“ atmintinės, galime prijungti USB HUB arba 3 galvučių USB, kad įvykdytume savo misiją.

Norėdami tai padaryti, naudosime vieną iš HUB galvučių prijunkite išorinį maitinimo šaltinį. Tokiu būdu USB įrenginys galės gauti visą galią, kurios negali suteikti telefono mikro USB vergas. Toliau pateiktame paveikslėlyje galite pamatyti grafinį „išradimo“ pavyzdį:

Kaip matote, tokiu būdu galime vienu metu prijungti daugiau nei vieną įrenginį, suteikdami mums įdomias poras, tokias kaip pelė / klaviatūra, kamera / išorinis standusis diskas ir daug kitų derinių.

Jei vis tiek nepavyksta aptikti atminties įrenginio, pabandykite StickMount

Ar kyla problemų norint, kad telefonas aptiktų USB, kurį ką tik prijungėte per OTG? Dažnai problema dažniausiai kyla dėl kabelio, bet jei jau bandėte naudoti daugiau laidų ir problema išlieka, galbūt norėsite pažvelgti į programą StickMount. Programa, turinti puikų 4,1 žvaigždutės įvertinimą ir daugiau nei 1 milijoną atsisiuntimų sistemoje „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą [root] StickMount Kūrėjas: Chainfire Kaina: Nemokama

Ši nemokama „Android“ programa rūpinasi USB atmintinių, prijungtų per OTG, montavimu maršrute"/ sdcard / usbStorage / xxxx /“, leidžianti greitai ir lengvai pasiekti turinį. Žinoma, tam reikia ROOT leidimų.

Galiausiai reikia atsižvelgti į tai, kad nors jis veikia su daugybe telefonų ir planšetinių kompiuterių, iš esmės buvo sukurtas galvojant tik apie Nexus terminalus, todėl visada gali būti, kad su mūsų terminalu jis neveikia.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found