Naujas Dragon Ball filmas 2018 m.: Viskas, ką mes žinome iki šiol

Praėjo daugiau nei 2 metai nuo paskutinio animacinio filmo „Dragon Ball“Prisikėlimas F“(2015), ir atrodo, kad atėjo laikas naujam Son Goku ir kompanijos nuotykių pristatymui „deluxe“ formatu.

„Dragon Ball Super“ serija turi didelį pasisekimą, naujausių sagų kokybė kyla, o animacija pagerino siaubą nuo pirmųjų „Super“ skyrių. Kas gali būti geresnis būdas švęsti, nei išleisti naują filmą?

Koks bus jo vardas? Ar mes ką nors žinome apie pavadinimą?

2017 m. gruodžio pabaigoje „Toei Animation“ patvirtino tai, kas buvo vieša paslaptis. Pirmiausia buvo domeno registracija dragonball2018.com -Tariamai užsakė Toei- pati. Netrukus po to, kai, įtarimus patvirtino pats Akira Toriyama praėjusiame „Jump Festa“ pernai: 2018 m. bus filmas „Dragon Ball“.

Kol kas filmas vadinsis darbiniu pavadinimu „Dragon Ball 20”.

Koks bus filmo siužetas?

Viename iš paskutinių interviu, kurį davė meistras Toriyama, šis pasakoja apie Yamoshi, pirmojo supersajanų dievo, istoriją.

Seniai, prieš tai, kai planeta Vedžita buvo sajanų planeta, gyveno žmogus, vardu Yamoshi, kuris turėjo teisingą širdį, nors ir buvo sajanas. Jis ir penki jo bendražygiai pradėjo maištą, bet galiausiai jį įspraudė į kampą kiti kariai ir pirmą kartą pavertė supersajanu. Nors jo transformacija ir baisus kovos stilius sukrėtė kitus sajanus"Atskleidžia Toriyama.

„Yamoshi, turėdamas mažiau jėgų, pavargo ir buvo nugalėtas, tačiau tai buvo tik jo legendos pradžia. Po to Yamoshi dvasia klajojo nuolat ieškodama šešių teisiaširdžių sajanų, ieškodama naujo gelbėtojo: Super Sajanų Dievo. Daryti išvadą.

Ar jums neatrodo keista, kad staiga Dragon Ball kūrėjas ištraukia šią istoriją iš rankovės? Viskas rodo, kad tai gali būti naujojo filmo siužeto dalis. Ką mes tikrai žinome, tai filmas bus apie tai, kodėl rasė yra stipriausia visatoje. Ir neatrodo, kad Yamoshi istorija, kad ir kokia būtų sultinga, būtų kažkas, ko jie nepastebės.

 Ar Akira Toriyama dalyvaus projekte?

Pasak paties Akiros Toriyamos, jis bus atsakingas už scenarijus ir personažų dizainas. Todėl galime manyti, kad į oficialų kanoną pateks naujasis 2018-ųjų Dragon Ball filmas, taip pat „Dievų mūšis“ ir „F prisikėlimas“.

Freeza džiaugiasi ja paskelbusi naują DB filmą

Kada bus išleistas naujas Dragon Ball filmas?

Premjera numatyta 2018 metų gruodį Japonijoje, nors tikimasi, kad filmo anonsą išvysime pirmaisiais metų mėnesiais. Išsami informacija apie jo premjerą kitose šalyse dar nebuvo nutekinta.

Turint visus šiuos duomenis, nors jų nėra daug, jie tarsi patvirtina, kad galime atsidurti prieš vieną patraukliausių filmų Drakono kamuolio mitologijos plėtimo prasme. Dabar belieka laukti, kol pasirodys pirmasis anonsas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės