10 „WhatsApp“ alternatyvų, kurios gerbia jūsų privatumą

Visi žino, kad WhatsApp pokalbiai yra apsaugoti nuo galo iki galo šifravimu. Tačiau to neužtenka norint užkirsti kelią mūsų privatumas yra pažeistas, nes, kaip gerai žinoma, WhatsApp labai greitai pradės rodyti skelbimus. Visa tai neatsižvelgiant į visą asmeninę informaciją, kurią programėlė gali saugoti ir bendrinti su Facebook.

Duomenų gavyba yra labai sultingas pajamų šaltinis patinka leisti tai praeiti tiesiog taip. Nuo tada, kai „WhatsApp“ įkūrėjai paliko kompaniją „dėl etinių priežasčių“, „Facebook“ nenustojo rodyti šia kryptimi, siekdamas užsidirbti pinigų iš aplikacijos, kuri, kad ir kiek kitaip ją dažytų, vis dar yra ekonomiškai deficitinė.

Geriausios saugios pranešimų siuntimo programos: 10 „WhatsApp“ alternatyvų, kurios gerbia vartotojų privatumą

Prisiminkime, kad WhatsApp turi milijardus vartotojų ir tikrai jos serverių priežiūra neturėtų būti pigi! Toliau pristatome 10 saugių pranešimų programų, pranašesnių už „WhatsApp“., bent jau kalbant apie privatumą.

Telegrama

„Telegram“ yra turbūt pati galingiausia „WhatsApp“ alternatyva, kurią šiuo metu galime rasti. Pradedantiesiems jis siūlo labai panašias funkcijas, tokias kaip integruoti balso ir vaizdo skambučiai, taip pat lipdukai, jaustukai, robotai, grupiniai pokalbiai ir garsieji „Telegram“ kanalai.

Tačiau „Telegram“ nėra tik mobilioji programa: ji taip pat prieinama darbalaukio versija, skirta „Windows“, „Linux“ ir „Mac“, ir netgi turi žiniatinklio versiją naršyklėms. Žinoma, jis siūlo šifravimą nuo galo iki galo ir gerbia jūsų privatumą, nes kitaip ir negali būti.

Susiję: 10 priežasčių, dėl kurių dabar turėtumėte kreiptis į telegramą

Parsisiųsti QR kodą Telegram Kūrėjas: Telegram FZ-LLC Kaina: Nemokama

Kik Messenger

„Kik“ pastaraisiais metais užsitarnavo gana apgailėtiną reputaciją kaip programėlė, kurią jos vartotojai naudoja sekstingui, nelegalių produktų pirkimui ir pardavimui bei įvairiai nelegaliai veiklai. Tačiau tai įrodo tik vieną dalyką, ir tai yra pranešimų platforma, kuri gerbia privatumą kaip jokia kita programėlė rinkoje.

Tai visiškai nemokama pokalbių programa, kuri nesaugo mūsų telefono numerio: bendraujame tik vartotojo vardu. Kas daugiau, visi pranešimai išsaugomi vietoje, telefono vidinėje atmintyje. Taigi privatumo klausimas visiškai paliekamas mūsų rankose. Todėl „Kik“ yra programa, kurios išorės agentai praktiškai nekontroliuoja. Puikiai tinka tiems, kurie ieško maksimalaus privatumo.

Atsisiųsti QR kodą Kik Kūrėjas: Kik Interactive Kaina: Nemokama

Viela – saugus pasiuntinys

Kaip rodo pavadinimas, „Wire“ yra saugi pranešimų programa. Sukurtas „Skype“ įkūrėjo Janus Friis, jis siūlo pranešimų šifravimą ir vienas patraukliausių pastarojo meto dizainų.

Programai reikalingas telefono numeris arba el. pašto adresas, tačiau jis nebendrinamas su kitais vartotojais, su kuriais bendraujame tik per slapyvardį. Kitas privalumas yra tai, kad jis leidžia kurti pranešimus, kurie automatiškai sunaikinami po tam tikro laiko.

Atsisiųsti QR kodo laidą • Secure Messenger Kūrėjas: Wire Swiss GmbH Kaina: Nemokamas

Threema

Threema yra viena ryškiausių saugių pranešimų paslaugų, skirtų „Android“.. Jos filosofija yra skirta išlaikyti vartotojų privatumą:

  • Jis sukurtas taip, kad savo serveriuose saugotų kuo mažiau duomenų.
  • Grupių ir kontaktų sąrašų prenumeratos tvarkomos lokaliai, vartotojo telefone.
  • Pranešimai nedelsiant ištrinami iš serverio, kai tik jie pristatomi gavėjui.
  • Vietiniai failai vidinėje atmintyje saugomi užšifruoti.

Be to, visi „Threema“ ryšiai yra visiškai užšifruoti, nesvarbu, ar tai būtų pokalbiai, balso skambučiai, grupiniai pokalbiai, daugialypės terpės failai ir net būsenos pranešimai. Puiki paslauga, kuri, net būdama mokama programa, turi daugiau nei 1 milijoną įdiegimų ir yra vienas geriausių įvertinimų šiame sąraše „Google Play“.

Atsisiųsti QR kodą Threema. Saugus ir privatus pasiuntinys Kūrėjas: Threema GmbH Kaina: 3,99 €

Wickr Me

Jie sako, kad „Wickr Me“ yra pageidaujama pranešimų siuntimo programa žurnalistams ir politiniams lyderiams, kurie nori išlaikyti savo asmeninius reikalus privačius, todėl verta atleisti. Kaip ir „WhatsApp“, „Wickr Me“ prisijungimui naudoja mūsų telefono numerį, taip pat turi klasikinius lipdukus ir jaustukus.

Tačiau panašumai su „WhatsApp“ baigiasi. Wickr neregistruoja mūsų kontaktų sąrašo savo serveriuose, nesaugo metaduomenų ir „negrįžtamai“ ištrina mūsų pranešimus iš savo serverių, kai tik to prašome. Tai nemokama, be skelbimų ir siūlo puikų šifravimo lygį. Ko daugiau gali norėti?

Atsisiųskite QR kodą Wickr Me – Private Messenger Kūrėjas: Wickr Inc Kaina: Nemokama

Riot.im

„Riot“ yra bendravimo programa, skirta pokalbių kambariams, grupiniams skambučiams ir kitoms plataus masto sąveikoms. Praktiškai Riot veikia kaip puiki pranešimų platforma, kurios centrinė ašis yra privatumas. Tiesą sakant, tai yra atvirojo kodo programa, o tai reiškia, kad ji visada tobulinama siekiant maksimalaus saugumo.

Jūsų geriausias turtas privatumo labui:

  • Norint juo naudotis, telefono numerio susieti nebūtina.
  • Visiškas šifravimas.
  • Valdykite pranešimus, kuriuos gali ir negali matyti nauji vartotojai, įeinantys į pokalbių kambarius.
  • Jis pagrįstas Matrix protokolu, kuris turi puikią saugios komunikacijos platformos reputaciją.

Sąsajos lygmenyje jis turi tam tikrą „WhatsApp“ atmosferą, todėl nepastebėsime per daug pokyčių, jei nuspręsime atsisakyti „WhatsApp“ ir pereiti prie „Riot“.

Atsisiųskite QR kodo elementą Secure Messenger (Riot im) Kūrėjas: Vector Creations Limited Kaina: Nemokamas

Signalas

„Singal“ yra savotiškas atvirojo kodo klonas, pagrįstas „Telegram“, todėl matysime keletą panašumų tarp abiejų programų. Jis siūlo privatų ryšį pagal mūsų telefono numerį, nors jis naudojamas tik kaip vartotojo identifikatorius.

Naudodami „Signal“ galime kurti grupes, siųsti masines žinutes ir, galiausiai, daugiau ar mažiau taip pat, kaip ir „Telegram“, bet iš atviresnės perspektyvos, nes leidžia bet kam patikrinti jo saugumą tikrinant kodą.

Atsisiųsti QR kodo signalą – privačių pranešimų kūrėjas: Signal Foundation Kaina: Nemokama

Anthox

Antox yra saugi pranešimų programa, kuri naudoja Tox protokolą, kuris yra Peer to Peer (P2P), kalbėtis su kitais žmonėmis. Geras būdas užtikrinti, kad niekas negirdėtų mūsų pokalbių.

Vienintelis „minusas“, kurį galime rasti, yra tai, kad tai programa, kuri vis dar yra beta versijos. Bet kokiu atveju, nors jis vis dar kuriamas, tai yra gera „WhatsApp“ alternatyva, jei tai, ko ieškome, yra daug didesnis privatumas.

Atsisiųskite QR kodą Antox Developer: The Tox Project Kaina: Nemokama

Kontalk

Kontalk yra dar viena saugi pranešimų siuntimo programėlė, kuri šiuo atveju yra paremta atvirais standartais XMPP ir OpenPGP, o tai reiškia, kad galime naudoti savo serverį.

Jis naudoja šifravimą nuo galo iki galo ir šifravimo metodą, kuris yra negrįžtamas. Tai taip pat nemokama, atvirojo kodo, o jo šaltinio kodą galima rasti „Github“, todėl galite ištirti jo saugumą ir jį patobulinti. Skaidri programa, kaip ir kelios kitos.

Atsisiųskite QR kodą Kontalk Messenger Kūrėjas: Kontalk devteam Kaina: Nemokama

LINIJA

Vienas didžiausių WhatsApp konkurentų, o kartu ir vienas mažiausiai žinomų. LINE yra Japonijos kilmės momentinių pranešimų programa, siūlanti galingą funkcijų rinkinį. Grupiniai skambučiai, tūkstančiai lipdukų (šiuo atveju jie daug metų lenkia bet kurią kitą panašią programą) ir lengvai pritaikoma sąsaja. Pažymėtina, kad skambinant sunaudojama mažiau duomenų. Neblogai!

LINE turi visišką šifravimą, ir nors kai kurioms paslaugoms dėl funkcinių priežasčių reikia prieigos prie kontaktų sąrašo arba vietos, visa tai yra neprivaloma. Kas daugiau, visi į LINE serverius siunčiami duomenys yra užšifruoti. Papildomai pakomentuokite, kad taip pat galime nustatyti laikmačius, kad po tam tikro laiko ištrintų mūsų pranešimus iš LINE serverių.

Atsisiųskite QR kodą LINE: Skambinkite ir rašykite nemokamai Kūrėjas: LINE Corporation Kaina: Nemokama

Asmeniškai aš reguliariai naudoju LINE jau daugelį metų, ir tiesa ta, kad ji yra viena iš mano mėgstamiausių estetiniu ir vizualiniu lygmeniu. Nepameskite to iš akių!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found