„Elephone P8 mini“ apžvalgoje: vidutinės klasės telefonas su 16 MP priekine kamera

Po sėkmingo Elephone S7 – išmaniojo telefono, kurį aiškiai įkvėpė gerai žinomo Samsung Galaxy S7 ir kuris davė tokius gerus rezultatus Azijos kompanijai, „Elephone“ pristato Elephone P8 mini. Jau dabar tikimės, kad terminas „mini“ reiškia tik terminalo dydį, nes, pažvelgę ​​į kitus aspektus, tarp dabartinės rinkos mobiliųjų pasiūlymų atradome itin gerai įrengtą ir neįprastą įrenginį.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime „Elephone P8 mini“., kompaktiškas terminalas su tikrai patraukliomis specifikacijomis ir pakoreguota kaina, kaip ir nedaugelis kitų. Pažiūrėkime?

Dizainas ir ekranas

Nors P8 pavadinimas mums tam tikra prasme primena Samsung S8, kiek tai tiesa abiejų terminalų panašumai nėra daug didesni, bent jau kalbant apie dizainą ir išvaizdą.

Mes susiduriame su kompaktišku įrenginiu, kuris pabėgti nuo dabartinės phabletų su milžinišku ekranu tendencijos ir suteikia lengvą 5 colių, kuris puikiai telpa jūsų kišenėje. Suapvalintais kraštais, jutikliniais mygtukais priekyje ir pirštų atspaudų jutikliu gale, Elephone P8 yra 3 skirtingų spalvų: raudonos, mėlynos ir juodos.

Įrenginys turi puikų ekraną su 1080p Full HD raiška ir 95% NTSC, galintis rodyti plačią spalvų gamą. Jame taip pat yra naujas vaizdo ir spalvų procesorius, kuris iš pradžių žymiai pagerintų vaizdo kokybę, palyginti su ankstesniais modeliais.

Galia ir našumas

Atsižvelgiant į tai, kad susiduriame su vidutine kaina, kuri vos viršija 100 eurų, turime pripažinti gamintoją už pastangas pristatyti atvirai kompetentingą terminalą.

Įrengtas įprastas 1,5 GHz 8 branduolių MTK6750T, „Elephone P8“ mini laikiklis 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties, plečiama iki 128 GB kortele. Laimėjęs derinys (4 GB + 64 GB), kurį iki šiol galėjome matyti tik daug gilesniuose vartotojo kišenės terminaluose.

Dar viena didelė naujovė yra įtraukimas naujas personalizavimo sluoksnis operacinei sistemai, pavadintai ELE OS 1.0, kuria siekiama įgyti daugiau patirties draugiškas vartotojui, sukurta Android 7.0 pagrindu.

Apskritai, terminalas su geru našumu ir supervitaminu RAM ir saugojimo vietos atžvilgiu.

Kamera ir baterija

Atėjome į „Elephone P8 mini“ žvaigždės tašką: jo fotoaparatus. Kai kurios kameros, kurios bandys patenkinti įvairius vartotojus. Viena vertus, priekyje randame vienas 16,0 MP raiškos objektyvas, daug galingesnis nei įprastas 5.0MP, prie kurio yra įpratę dauguma vidutinės klasės gamintojų. Asmenukių kamera taip pat turi veido atpažinimą ir pasinaudokite ekrano šviesa kaip pagalba norint gauti geresnes nuotraukas esant prastam apšvietimui.

Kita vertus, gale yra dviguba kamera su 2 objektyvais, 13,0 MP ir 2,0 MP, kad užfiksuotų gylį ir taip pasiektų norimą suliejimo efektą, žinomą kaip bokeh.

Kalbant apie šio P8 mini autonomiją, mes patys atsiduriame su šiek tiek daugiau nei reikalavimus atitinkančia 2860 mAh baterija. Tiesa ta, kad šiuo atžvilgiu buvo galima paprašyti šiek tiek daugiau (galbūt pasiekti 3000 mAh?), Tačiau turint omenyje, kad šiandien montuojamas mažesnis ekranas nei įprastai, tie 2860 mAh tikrai gali duoti daug daugiau savęs Elephone P8, nei daug galingesnė baterija, pavyzdžiui, 5,5 colio gnybte. Turėkite omenyje, kad taisyklė + baterija = + autonomija ne visada vykdoma.

Kaina ir prieinamumas

Nauja Elephone P8 mini Jis buvo išleistas šią savaitę ir šiuo metu reklamuojamas GearBest. Įprasta jo kaina yra 139,99 USD (apie 124 eurus keičiant), tačiau nuo gegužės 31 d. iki birželio 4 d. parduotuvė bus parduodama kiekvieną dieną nuo 09:00 UTC, pirmieji 20 vnt. tik už 99,99 USD, tikras sandėris kiek daugiau nei 88 eurus.

Trumpai tariant, „Elephone P8 mini“ atrodo vidutinės klasės modelis, turintis keletą „Premium“ funkcijų ir visus balsavimo biuletenius, kad pasisektų, ypač tarp tų, kurie siekia. nebrangus terminalas su raumenimis RAM, vidinėje erdvėje ir visų pirma, asmenukių kamera ir dviguba galinė dalis kuri pradžiugins mobiliosios fotografijos mėgėjus.

GearBest | Akcija Elephone P8 mini

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found