Koks yra mano mobiliojo telefono IMEI? Patikrinkite tai taip paprasta – „Happy Android“.

IMEI kodas Tai vienas iš tų su telefonu susijusių pavadinimų, kurį daugelis žmonių dažnai painioja. Kai kas mano, kad tai kažkas panašaus į PIN ar PUK kodą, kurį mums suteikia perkant SIM kortelę, arba budintis operatorius duoda naują telefoną. Nieko nėra toliau nuo realybės.

Šiandienos įraše bandysime paaiškinti kas tiksliai yra IMEI, kam jis skirtas ir kaip jį pašalinti ar turime „Android“ mobilųjį telefoną, ar „iPhone“. Tai tikrai paprasta ir neužtruksime daugiau nei pusės minutės.

Koks tiksliai yra mobiliojo telefono IMEI kodas?

IMEI yra unikalus identifikavimo kodas, susietas su mobiliuoju telefonu. Tai kažkas panašaus į DNI arba asmens tapatybės dokumentą, kurį naudoja žmonės, ir jis naudojamas visame pasaulyje registruoti mobiliuosius telefonus, kurie yra apyvartoje visame pasaulyje. Daugeliu atvejų IMEI yra 15 skaitmenų kodas.

Kaip sužinoti savo mobiliojo telefono IMEI kodą

Mūsų mobiliojo telefono IMEI kodo gavimo procesas yra labai paprastas. Nebent turime seną telefoną, tokiu atveju tai užtruks šiek tiek ilgiau, bet nieko tokio, ko nepavyktų išspręsti geru šokoladiniu kokteiliu ir šiek tiek kantrybe.

1 # Slapto kodo naudojimas

„Android“ telefonuose yra svarbi slaptų kodų kolekcija. Skaičių deriniai, kurie užfiksuoti tarsi telefono skambučiai suteikia tam tikros informacijos apie terminalą (visus slaptus Android kodus galite peržiūrėti čia).

Norėdami gauti IMEI, tiesiog atidarykite telefoną ir surinkite šį kodą: *#06#

Ekrane automatiškai pamatysime IMEI numerį (kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, ekrano kopijoje, antrinis IMEI ir serijos numeris netgi pasirodys).

2 # Telefono išardymas

Jei telefonas užmūrytas ir neįsijungia, galėsime įvesti kodą, kad ekrane pamatytume IMEI. Tokiu atveju turėsime apsišarvuoti kantrybe ir išardyti mobiliojo telefono korpusą, kad pamatytume jo vidurius.

IMEI kodas dažniausiai nurodomas ant lipduko, paprastai už akumuliatoriaus.

3 # Jei turite iPhone, pažiūrėkite į konfigūracijos nustatymus

Apple telefonijos vartotojai taip pat gali patikrinti savo iPhone IMEI taip:

  • Mes ketiname "Nustatymai -> Bendrieji -> Apie”.
  • Čia rasime keletą duomenų, susijusių su telefonu mūsų iPhone IMEI.

Koks IMEI pašalinimo iš telefono tikslas? Kokia nauda?

Žinodami mūsų terminalo IMEI, galite naudoti keletą praktinių tikslų, nors jis daugiausia naudojamas 2 dalykams:

  • Mobiliojo telefono atrakinimas: Daugelis telefonų kompanijų parduoda išmaniuosius telefonus, kurie veikia tik su jų pačių SIM kortelėmis. Jei keičiame operatorių ir norime toliau naudotis tuo pačiu mobiliuoju telefonu, galime paprašyti įmonės jį išleisti – dažniausiai problemų nekyla. Tam būtina pateikti terminalo IMEI.
  • Užrakinkite pavogtą terminalą: Jei mūsų telefonas buvo pavogtas, bet gerai surašėme IMEI, galime paskambinti savo operatoriui ir paprašyti jį užblokuoti. Tokiu būdu mobilusis telefonas tampa nenaudingas ir vagys negali juo naudotis. Tiesą sakant, tai labai rekomenduojamas veiksmas, jei pabandę jį surasti naudodami Google paskyrą negauname rezultatų.

Jei šis įrašas buvo įdomus ir norite toliau skaityti daugiau straipsnių, panašių į "Koks yra mano mobiliojo telefono IMEI„Galite pažvelgti į kitus šios kategorijos straipsnius Android.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found