Kaip padidinti vaizdus neprarandant kokybės Beveik magiška!

Vienas iš puikių dirbtinio intelekto panaudojimo būdų yra jo gebėjimas pasiekti iki šiol neįsivaizduojamus efektus tokiose srityse kaip fotografija ar muzika. Taigi, turime dirbtinio intelekto, kurie kuria death metalą begaliniame tiesioginiame sraute, arba algoritmus, kurie sukuria neegzistuojančius žmones, todėl riba, skirianti tikrąjį nuo visko, tampa vis mažesnė.

Kalbant apie vaizdo apdorojimą, šiuo metu turime tokius redaktorius kaip „Photoshop“ (ir jo algoritmasIšsaugoti informaciją 2.0) Tai leidžia mums padidinti nuotraukas naudojant minėtą dirbtinį intelektą. Laimei, taip pat yra nemokamų įrankių, kuriais galime apdoroti žemos raiškos nuotraukas ir konvertuoti jas į didesnius vaizdus. be nuotraukos suliejimo ar pikselių. Šiandienos įraše mes kalbėjome apie AI ​​Image Enlarger programą.

Kaip konvertuoti mažos raiškos nuotraukas į didesnius vaizdus neprarandant kokybės

AI Image Enlarger yra nemokama programa, skirta „Windows“ ir „Mac“ (atsisiųsti ČIA), nors ji taip pat turi internetinę versiją, kurią galime aplankyti ČIA. Jo veikimas yra elementariausias: pridedame nuotrauką ir įkeliame ją į programų serverį, nurodydami tam tikras vaizdo apdorojimo detales. Po kelių sekundžių įrankis grąžins nuorodą į paveikslėlį, kuris jau apdorotas atsisiųsti.

Programa leidžia 2 konfigūracijos parinktis:

  • Vaizdas: Sistema leidžia pasirinkti „Paveikslėlis“, „Nuotrauka“, „Veidas“ arba „Aukštas lygis“.
  • Santykiai: programa siūlo galimybę padauginti x2 arba x4 pradinio vaizdo dydžio.

Be to, vaizdas turi būti mažesnis nei 3 MB ir mažesnis nei 800 × 750 pikselių.

Išbandę programą su keliomis pavyzdinėmis nuotraukomis, nustatėme, kad ji ypač gerai veikia su maždaug 480 pikselių vaizdais. Iš ten mes galime padidinti vaizdus iki 2280p x 1920p raiškos išlaikant garbingiausio kokybę.

Kitas dalykas yra tai, kad mes stengiamės padidinti labai mažos raiškos nuotraukas ar miniatiūras (100 pikselių ar mažiau). Čia algoritmas susiduria su daug daugiau sunkumų atkurdamas detales didesniu mastu, o rezultatai yra labai dirbtiniai.

SD vaizdų padidinimas iki 2K raiškos

Kad suprastume jos efektyvumą, pridėjome keletą ekrano kopijų pavyzdžių. Kairėje žemos raiškos asmenukė (720x480p), o dešinėje – tas pats vaizdas, papildytas dirbtiniu intelektu iki 2K raiškos.

Šiame kitame vaizdo pavyzdyje naudojome miškingą kraštovaizdį. Kairėje – originali 689x480p nuotrauka (ir svoris 158 KB), o šalia – tas pats vaizdas 4 kartus padidintas iki 2756 × 1920 pikselių. Tiesa ta, kad tai visai neblogai!

Tačiau jei priartinsime ir pažvelgsime į detales, aptiksime tam tikrus modelius. Jie yra gana subtilūs, bet jūs turite pripažinti, kad jie yra. Dabar, nors suprantu, kad tai nėra įrankis, kurį naudotų iš to gyvenantis profesionalas, jis tikrai puikiai veikia namuose. Šia prasme tai gali būti puikus sprendimas, jei turime keletą metų senumo, sumažinto dydžio nuotraukų ir norime jas padidinti, įrėminti arba naudoti kaip ekrano užsklandą Full HD+ monitoriuje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found