Kaip nemokamai žiūrėti „Peacock“, nauja NBCU srautinio perdavimo platforma

Srautinio perdavimo platformų rinka vis dar verda ir kiekvienas nori turėti savo užsakomąją internetinio turinio paslaugą. Jei mums dar nepakako Netflix, HBO, Prime Video, Disney + ir daugelio kitų, pastarosiomis dienomis amerikiečių kompanija NBCUniversal pristatė Povas, jūsų visiškai nauja srautinio perdavimo platforma.

Paslauga kur rasime visos NBC laidos, „Universal Pictures“ filmai ir gera sauja originalaus turinio, sukurto išskirtinai platformai. Tiesa ta, kad tokioje prisotintoje rinkoje kaip transliacija bus nelengva įsitvirtinti, tačiau Peacockas turi tūzą, kad išsiskirtų iš kitų...

Kaip žiūrėti Peacock visiškai nemokamai ir legaliai

Išskirtinis Peacock elementas, palyginti su kitomis paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Prime Video“, yra tas, kad jis turi 100% nemokamas prenumeratos planas kuri palaikoma per reklamą. Planas, apimantis daugiau nei 13 000 valandų turinio tarp serialų, programų ir filmų.

Turime turėti omenyje, kad taip, yra ir kitų mokamų planų, pvz „Peacock Premium“. į kurį įeina daugiau nei du kartus didesnis už pagrindinio plano turinys už 4,99 USD per mėnesį ir „Peacock Premium Ad-Free“, kuris yra toks pat kaip „Peacock Premium“, bet be skelbimų.

Jei mus domina nemokamas planas, paskyrą galime susikurti tiesiog įvedę pleacocktv.com ir paspaudę mygtuką "Pradėkite žiūrėti dabar“. Tada būsime nukreipti į formą, kurioje galėsime užsiregistruoti tiesiog įvesdami el. pašto adresą.

Užsiregistravę platformos turinį galime pasiekti spustelėję „Pradėti žiūrėti " kurį matysime ekrane arba įdiegsime Peackock programėlę Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iOS, Xbox One ir LG Smart TV televizoriai. Pagrindiniai suderinamų įrenginių trūkumai yra „Amazon Fire TV“ ir „Roku“, kuriems dar nėra suderinamos programos.

Nedidelis pavyzdys to, ką galime rasti platformoje.

Kodėl negaliu pasiekti Peacock?

Šiuo metu „Peacock“ galima įsigyti tik JAV. Tai reiškia, kad jei nesame gyventojai, negalėsime užsiregistruoti, nebent naudosimės VPN ryšiu. Šiuo metu yra gana įdomių nemokamų VPN programų, kurios gali būti naudingos šiam tikslui, pavyzdžiui, „Windscribe“. Taip pat kitų ne mažiau galiojančių alternatyvų rasite įraše „9 geriausios nemokamos 2020 m. VPN paslaugos“.

Kokius serialus ir filmus galima pamatyti „Peacock“?

„Peacock“ nemokama prenumerata suteikia prieigą prie daugybės populiarių filmų ir prestižinių serialų, tokių kaip „Parkai ir poilsis“, „Saturday Night Live“, „Battlestar Galactica“, „Downtown Abbey“, „Matrix“, „Bourne“ saga ar „Juros periodo parkas“. Kartu su jais taip pat bus siūlomas 24 valandas per parą veikiantis žinių ir sporto kanalas.

Kita vertus, aukščiausios kokybės „Peacock“ versija praplečia drabužių spintą daugiau turinio, pvz., „Du su puse vyro“, „House“, „Frasier“, „Cheers“, „Teisė ir tvarka“, „Šreko“ filmai ir kt. Be to, „premium“ modelyje taip pat galime stebėti „Premier“ lygos rungtynes ​​– tai neabejotinai pritrauks daug futbolo gerbėjų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found