Maža gudrybė, kaip pagerinti bet kurio „Xiaomi“ mobiliojo telefono garsą

Šiuo metu niekas neabejoja, kad geras išmanusis telefonas gali būti naudojamas įvairiais būdais. Su visomis programėlėmis, skirtomis informuoti orą, žiūrėti televizorių, kalbėtis ar skaityti knygas, telefono skambučiai tapo beveik antrine funkcija. Išmaniųjų telefonų atsiradimas taip pat panaikino visus nešiojamuosius MP3 grotuvus, iPod ir kompaktinius diskus, buvusius daugiau nei prieš dešimtmetį, todėl kolektyvinėje atmintyje jie liko tik tolimoje atmintyje. Ir tai yra tai, kad mobilieji telefonai yra pagrindinis įrenginys, kurį naudoja daugelis iš mūsų klausytis muzikos.

Šia prasme, jei turime neblogą garso grotuvą ar kokią nors srautinės muzikos programėlę ir geras ausines, galime mėgautis mėgstamomis dainomis bet kada ir bet kur. Bet visa tai turi savo kainą, ir mes dažnai baigiame paaukoti garso kokybę siekiant betarpiškumo, kuris ilgainiui neleidžia įvertinti visų geros dainos niuansų ir klodų. Jei rimtai, ar kada nors pastebėjote skirtumą tarp naudojimosi mobiliuoju telefonu su tais šalmais, kuriuos dovanoja Renfe, kokybiškas ausines ir gero stereofoninio garso? Spalvos nėra.

Kaip lengvai pagerinti „Xiaomi“ mobiliojo telefono garso kokybę

Atrodo, kad „Xiaomi“ tokio tipo dalykai nelieka nepastebėti ir, nepaisant mūsų naudojamų ausinių tipo, Azijos gamintojas yra aiškus, kad būtina palengvinti vartotoją, kad muzikinė patirtis būtų kuo malonesnė. .

Todėl visuose „Xiaomi“ telefonuose (bent jau naujausiuose), nesvarbu, ar jie turi MIUI tinkinimo sluoksnį, ar jie naudoja „gryną“ „Android“ ar „Android One“, kaip yra „Xiaomi Mi A1“ ir „A2“ atveju, turi programą, skirtą pagerinti terminalo garso kokybę. Tai yra triukas, kuris veikia tik su mini lizdu prijungtomis ausinėmis, nes „Bluetooth“ ausinių garso kokybė labai priklauso nuo pačių ausinių naudojamų kodekų.

Tai pasakę, pažiūrėkime, kaip tai veikia:

  • Prijunkite ausines per 3,5 mm Xiaomi išmaniojo telefono įvestį.
  • Dabar eikite į „Android“ nustatymų meniu ir spustelėkite „nustatymai“Garsas”.
  • Eikite į „Apažengęs"Ir įeikite"Ausinės ir garso efektai”.

  • Pažymėkite langelį "Mi Sound stipriklis”.
  • Žemiau pamatysite įvairių tipų ausinių, iš kurių galite rinktis, sąrašą. Visi sąraše esantys šalmai priklauso „Xiaomi“ prekės ženklui, nors galime rinktis tokius, kurie pagal ergonomiką labiausiai primena mūsų.

Pavyzdžiui, jei turime ausines ant ausinių, galime išbandyti pažymėdami parinktį „Mano ausinės“, nors patogu išbandyti visas turimas ausines. Tokiu būdu, per bandymus ir klaidas, galime rasti konfigūraciją, kuri geriausiai atitinka mūsų konkrečią kazuistiką.

Ši programa, vadinama „My Sound Enhancer“, iš esmės taiko skirtingus išlyginimus ir, pasak gamintojo, žada pagerinti garso kokybę 50%, sustiprinti žemuosius dažnius ir optimizuoti garso skalę. Praleidę šiek tiek laiko išbandydami, tiesa yra ta, kad pastebėjome tam tikrą garso atkūrimo pagerėjimą. Ką jūs sakote, ar žinote kokį nors kitą būdą, kaip pagerinti „Android“ garso kokybę? Jei taip, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje. Skaitome kitame įraše!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found