„Blackview S8“ apžvalgoje: „Galaxy S8“ klonas su 4 kameromis

Šiuo metu nebežinau, kiek išmaniųjų telefonų su begalybės ekranu ar „be rėmelių“ esame matę. The Blackview S8 Tai neabejotinai dar vienas mobilusis telefonas, kurį galima įtraukti į sąrašą, tačiau turintis savo žvaigždžių charakteristikas.

Viena vertus, galime pasakyti, kad taip vienas gražiausių ir elegantiškiausių „Samsung Galaxy S8“ klonų matytas iki šiol. Kita vertus, hey: 4 įmontuotos kameros. Vienas dvigubas gale, o kitas lygiai toks pat asmenukių srityje. Šiandienos apžvalgoje mes perdavėme ypatingą padidinamąjį stiklą per Blackview S8.

Blackview S8, S8 klonas su aukščiausios kokybės apdaila už prieinamą vidutinės klasės kainą

„Blackview S8“ skirtas tiems, kurie mėgaujasi „Samsung Galaxy S8“ dizaino stiliumi, tačiau jiems nereikia tokio galingo išmaniojo telefono arba yra pasirengę pakeliui palikti pusantro atlyginimo. Gana suprantama, tiesa?

Dizainas ir ekranas

„Blackview“ S8 turi 5,7 colio berėmią ekraną, kurio kraštinių santykis yra 18:9 ir HD + raiška (1440 x 720p). Įrenginys pasižymi išlenkto krašto dizainu, be priekinio fizinio mygtuko ir metalo apdailos galinio dangtelio, suteikiančio jam aukščiausios kokybės blizgesį, kuris žymiai atkreipia dėmesį.

Galbūt neturėsime Full HD ekrano, bet bendra terminalo išvaizda dizaino ir apdailos prasme tikrai patraukli. Sakytume, tai kažkas panašaus į tai, ką „Elephone“ pasiekė praėjusį sezoną su savo „Galaxy S7“ klonu „Elephone S7“. Labai sėkmingas finišas, kuris baigėsi kaip kastiniai triumfuoti. Ir daugelis net nepastebėjo.

Kita vertus, „Blackview S8“ matmenys yra 15,40 x 7,19 x 0,85 cm, o svoris – 190 gr.

Galia ir našumas

Kalbant apie techninę įrangą, mes randame a MTK6750T aštuonių branduolių 1,5 GHz procesorius, Mali T860 GPU, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 128GB kortele. Visa tai po „Android 7.0“ skėčiu.

Mes nesusiduriame su našumo titanu be sienų, tačiau galiu jus užtikrinti, kad šis procesorius su 4 GB RAM veikia, bet labai gerai. Mano dabartinis mobilusis telefonas naudoja tą patį centrinį procesorių ir tuos 4 GB RAM, ir iki šiol jis man teikė tik džiaugsmus.

Kamera ir baterija

Neseniai perskaičiau, kad Blackview S8 yra pirmasis mobilusis telefonas be rėmelių, kurio struktūroje yra 4 kameros (SONY IMX 258). Nežinau, ar tai bus pirmas pasaulyje, bet tai tikrai yra aspektas, į kurį reikia atsižvelgti.

Tai reiškia, kad gale mes randame 13,0 MP + 0,3 MP dviguba kamera, o priekyje kitas 8,0 MP (13,0 MP pagal programinę įrangą) + 0,3 MP dviguba asmenukių kamera. Tai reiškia, kad tiek priekinėje, tiek galinėje kamerose turėsime garsųjį suliejimo efektą.

Kalbant apie autonomiją, Blackview S8 nusidėvi įmontuota 3180 mAh baterija. Pakankamas kiekis terminalui, kurio ekranas neviršija 6 colių ir turi mažai energijos suvartojantį procesorių.

Kaina ir prieinamumas

The Blackview S8 ką tik pristatytas visuomenėje, o jau galima įsigyti išankstinio pardavimo etape spalio 16-23 d., už kainą 149,99 $, keisti apie 127 eurus. Nuo spalio 23 d oficiali jo kaina bus 144 eurai.

Trumpai tariant, mes susiduriame su vienu gražiausių „Samsung Galaxy S8“ klonų su gana sėkminga aukščiausios kokybės apdaila ir daugiau nei tinkama aparatine įranga, kurios kainos ir kokybės santykis yra puikus.

GearBest | Pirkite Blackview S8

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found