Kaip žiūrėti televizorių iš „Android TV Box“ (Ispanijos DTT kanalai)

Prieš porą mėnesių paskelbėme įrašą, kaip žiūrėti televizorių iš savo mobiliojo telefono naudojant KODI. Tam naudojame Ispanijos DTT kanalų viešuosius IPTV kanalus, kurie transliuoja nemokamai. Visa tai yra gerai, kad taip yra puikiai perkeliama į Android TV Box, ir puikiai tinka, jei turime televizorių su signalo nutrūkimu, be dekoderio ar kitų panašių problemų.

Šiandienos įraše mes darome šiek tiek rehash žingsnis po žingsnio paaiškinti, kaip sukonfigūruoti KODI Žiūrėkite TV tiesiogiai, nemokamai ir internetu naudodami „Android TV Box“.. Jis išmestas!

Kaip matyti visus ispaniškus DTT kanalus, atidarytus iš mūsų „Android TV Box“.

Prieš pradėdami, prisimename, kad ši „gudrybė“ yra visiškai teisėta. Mes nepridedame jokių mokamų ar papildomų kanalų, o fiksuojame oficialią internetinę transliaciją kanalų, kurie transliuoja nemokamą televiziją čia, Ispanijoje. Tai žinomi kaip IPTV kanalai ir yra tie, kuriuos ketiname konfigūruoti toliau pateiktame „Android“ įrenginyje.

1 veiksmas: atsisiųskite KODI grotuvą iš „Google Play“.

Daugelyje TV priedų paprastai yra iš anksto įdiegta KODI programa. Jei abejojate, greitai peržiūrėkite savo dėžutėje esančių programų sąrašą, o jei jo neturite, atsisiųskite jį naudodami toliau pateiktą nuorodą į „Play“ parduotuvę.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

2 veiksmas: atsisiųskite Ispanijos DTT kanalų IPTV sąrašą

Kad KODI galėtų leisti televizorių, pirmiausia turime perduoti jam ryšio duomenis. Tai yra keli M3U8 formato failai, kuriuos galime atsisiųsti iš šios „Github“ saugyklos: //github.com/LaQuay/TDTChannels

Jei norime sąrašo su visais kanalais, turėsime pasirinkti nuorodą "Atsisiųskite visą .m3u8“. Jei norime tik kai kurių atskirų kanalų, galime juos atsisiųsti atskirai iš "Pilnas televizijos kanalų sąrašas”.

Pastaba: šiuo metu turbūt patogiausia atsisiųsti failą iš kompiuterio ir nukopijuoti jį į laikmeną. Priešingu atveju turėsime naudoti „TV Box“ naršyklę ir atsisiuntimų aplanke ieškoti M3U8 failo. Tai pasakęs…

3 veiksmas: nustatykite IPTV kanalus KODI

Paskutinis veiksmas yra įkelti M3U8 failus į KODI.

  • Atidarome KODI ir kairiajame meniu pereiname į "Priedai -> Įdiegti iš saugyklos”.

  • Eime iki "PVR klientai -> PVR IPTV paprastas klientas", Spustelėkite"Diegti"Ir tada į"Konfigūruoti”.

  • Dabar pereiname prie "Bendra -> M3U grojaraščio kelias"Ir pasirinkite M3U8 failą, kurį ką tik atsisiuntėme iš Github. Paspaudžiame "Gerai".

  • Taip grįšime į pagrindinį PVR IPTV Simple Client meniu. Norėdami baigti, spustelėkite "Įgalinti”.

Kai tai bus padaryta, visi kanalai bus tinkamai sukonfigūruoti ir įkelti į KODI. Norėdami peržiūrėti bet kurį kanalą, turėsime eiti į TV skyrių ir pasirinkti bet kurį iš galimų kanalų. Taip lengva.

Alternatyva: naudokite VLC grotuvą

Jei savo TV Box neįdiegėte KODI – tai turėtumėte, nes tai labai pilnas grotuvas – arba konfigūravimo procesas atrodo per sudėtingas, tą patį tikslą galite pasiekti paprastesniu būdu. Norėdami tai padaryti, įdiekite populiarų VLC grotuvą ir atlikite šiuos veiksmus:

Atsisiųskite QR kodo VLC, skirtą Android Kūrėjas: Videolabs Kaina: Nemokama
  • Atsisiųskite M3U8 failą su IPTV kanalų sąrašu iš TDTChannels GitHub žiniatinklio.
  • Atidarykite VLC programą ir parinkčių meniu eikite į „Aplankai“. Raskite M3U8 failą ir atidarykite jį.
  • Sistema automatiškai pradės leisti tiesioginį turinį. Galite pakeisti kanalus prisijungę prie grojaraščio.

Kaip matote, tai yra tiesioginis būdas pasiekti IPTV sąrašuose saugomą turinį, nereikia diegti papildinių ar papildomų konfigūracijų, o tai yra labai gerai.

Sunku matyti televizijos kanalą?

Galiausiai reikia prisiminti, kad viešieji IP perdavimo kanalai dažnai keičiasi. Jei nustosime žiūrėti bet kurį DTT kanalą, tiesiog turime grįžti į „Github“ saugyklą ir atsisiųsti naujausią sąrašą – paprastai jis gana gerai atnaujinamas.

Kitas svarbus faktas yra tai, kad kai kuriuos kanalus galima žiūrėti tik apsilankius iš Ispanijos, nes jie transliuoja geografinės vietos turinį. Jie taip pat netransliuoja tam tikru laiku, kai neturi teisių transliuoti turinio už Ispanijos ribų arba internetu. Taigi, jei turime problemų, gali būti, kad taip yra dėl šios priežasties.

Ar šis įrašas buvo naudingas ar įdomus? Jei norite perskaityti panašų straipsnį, turiu kitų, kurie taip pat turi savo mintį skyriuje Multimedija.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found