Kaip žiūrėti „Dr. Stone“ internetu ir nemokamai (legaliai) – „The Happy Android“.

Daktaras akmuo Tai buvo vienas didžiausių metų staigmenų, kai kalbama apie anime serialus. Nuo pat premjeros 2019 m. liepos mėn. ši „Post Apocalyptic“ istorija patraukė daugelio sporto gerbėjų dėmesį. shonen, ne tik dėl savo išskirtinės animacijos, bet ir dėl įdomaus požiūrio, kai mokslinėms žinioms suteikiama didesnė svarba nei žiauriai pagrindinių veikėjų jėga (daugumos šio žanro mangų centrinė ašis).

Toliau apžvelgsime visus galimus teisinius metodus, kad galėtume tai padaryti žiūrėti pirmąjį Dr. Stone sezoną internetu ir nemokamai. Serialas jau atnaujintas antram sezonui, tad jei dar nesame įsitraukę į Senku ir Taiju nuotykius, tai gali būti tinkamas metas įšokti į vagonus.

1 metodas: „Dr. Stone“ galite žiūrėti visiškai be „Crunchyroll“.

Kaip ir daugelis kitų „Shonen Jump“ serialų, „Crunchyroll“ yra pirmoji legali alternatyva, kurią galime žiūrėti „Dr. Stone“ anime neišleidžiant nė cento ir su ispaniškais subtitrais.

Nusprendę neregistruoti srautinio perdavimo platformoje ir pasiekti „begalėmis“, vis tiek be problemų pamatysime visus skyrius, bet taip, teks praryti keletą skelbimų. Taip pat galime išbandyti nemokamą Crunchyroll Premium siūlomą bandomąjį laikotarpį, kurio dėka turėsime 14 dienų prieigą prie viso platformos katalogo, taip pat gana įdomių priedų (simulcast su Japonija, turinys HD ir be reklamos) .

Žiūrėkite „Dr. Stone“ per „Crunchyroll“.

2 metodas: Funimation taip pat siūlo visą seriją iš savo svetainės

„Funimation“ yra kompanija, turinti teises į „Dr. Stone“ JAV, kuri, kaip ir „Crunchyroll“, leidžia žiūrėti serialą internete visiškai nemokamai (įgarsinta į anglų kalbą su galimybe pridėti subtitrus). Pajamų gavimo modelis yra labai panašus į „Crunchyroll“: visus skyrius galime matyti nemokamai ir su skelbimais arba pereiti prie aukščiausios kokybės plano, kad pašalintume reklamą (su nemokamu bandomuoju laikotarpiu).

Kadangi tai yra išskirtinė transliacija amerikiečiams, būtina naudoti VPN ryšį, jei prisijungiame iš šalies. Daugelis geografinės vietos transliavimo paslaugų yra linkusios blokuoti prieigą per VPN (pvz., Netflix), nors šiuo atveju išbandėme Windscribe, kuris siūlo labai gražų nemokamą VPN paketą ir veikia be problemų.

Žr. Dr. Stone apie Funimation

3 metodas: Dr. Stone suaugusiųjų plaukime (Toonami)

Jei gyvenate JAV ir televizoriuje matote suaugusiųjų plaukimo signalą, nepamirškite pasižiūrėti, nes šiuo metu tinklas transliuoja serialą „Dr. Stone“. kiekvieną šeštadienį vidurnaktį„Toonami“ bloke, skirtame veiksmo anime.

Jei norime serialą matyti per internetą tokiu būdu, tai galime padaryti ir per jos mobiliąją programėlę, įdiegę KODI priedą, kad pamatytumėte Adult Swim live – papildinį, kuris pasiekiamas oficialioje programos saugykloje – arba iš jų svetainėje, kur randame pirmąsias 14 serijų su atkūrimu pagal pareikalavimą (nors tokiu atveju, norėdami prisijungti, turėsime turėti kabelinės televizijos teikėjo kredencialus). Kaip ir „Funimation“, jei gyvename už JAV ribų, mums taip pat reikės VPN ryšio, kad galėtume pasiekti „Adult Swim“ turinį.

Žr. Dr. Stone apie suaugusiųjų plaukimą

Iš esmės tai yra visi legalūs ir nemokami metodai, kuriais galime naudotis, norėdami pamatyti daktarą Stone per internetą. Netflix Japonija Jis taip pat transliuoja serialą, nors šiuo atveju, aišku, turėsime užsiregistruoti srautinio perdavimo platformoje, užsiprenumeruoti arba pasinaudoti nemokamu bandomuoju laikotarpiu, jei jis pasiekiamas mūsų šalyje – atminkite, kad „Netflix“ vis dar siūlo nemokamas bandomąsias versijas kai kurios teritorijos, be to, turi gerą VPN su serveriu Japonijos žemėje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found