Negaliu pakeisti užrakinimo ekrano vaizdo „Android“, sprendimas!

Tiesa ta, kad tai mane labai supykdo. Kvaila klaida, bet neįtikėtinai sunkiai ištaisoma iš principo. Nuo vienos dienos iki kitos, kai pasirenkate „Nustatyti kaip…"Vaizdo parinktis, kurią galima nustatyti į"užrakto ekrano vaizdas" tiesiog dingo iš mano Android telefono. Toliau paaiškinsiu, kaip man pavyko išspręsti šią problemą.

Užrakinimo ekrano mygtukas visiškai dingo, ką dabar daryti?

Prieš pradėdamas norėčiau paaiškinti, kaip aš atsidūriau tokioje situacijoje – būtų įdomu sužinoti, ar kiti žmonės, susidūrę su šia problema, turėjo tą patį. Man patinka išbandyti programas, kuriose siūlomi „Android“ ekrano užsklandos, ir aš nuolat diegju naujas programas su visokiais tapetais.

Labiausiai man patinka Walli, bet pastaruoju metu sugalvoju kelias naujas programas ir jaučiu, kad jos turi ką nors bendro su visa šita netvarka. Priežastis ir pasekmė ar tik atsitiktinumas? Aš nežinau.

Man aišku, kad nuo tada jei pasirinksiu vaizdą iš savo galerijos, jis neleis man nustatyti jo kaip „Užrakinti ekraną“. Ši galimybė visiškai išnyko. Galiu nustatyti jį kaip „WhatsApp“ profilio nuotrauką, kaip ekrano foną (tik pagrindinio ekrano) arba kaip kontakto nuotrauką, bet nieko daugiau.

1 sprendimas: nustatykite užrakto vaizdą „Android“ nustatymų meniu arba darbalaukyje

Užuot nustatę užrakto ekrano vaizdą iš galerijos arba budinčios tapetų programos, taip pat galime pabandyti jį pakeisti nustatymuose arba iš namai.

Pakeiskite ekrano foną iš „Android“ nustatymų

Mes ketiname "Nustatymai -> Ekranas -> Fono paveikslėlis“ Ir iš čia pasirenkame vaizdą, kurį norite nustatyti kaip užrakinimo ekraną.

Jei turime išmanųjį telefoną su naujesne „Android“ versija, pvz., „Android 10“, tereikia pereiti prie «Nustatymai -> Ekranas -> Stiliai ir fono paveikslėliai„Ir iš ten įeikite“Tapetai«. Taip pateksime į naują konfigūracijos meniu, kuriame galėsime:

  • Peržiūrėkite ekrano fonus, kurie šiuo metu nustatyti užrakinimo ir pagrindiniame ekrane.
  • Pakeiskite esamus fono paveikslėlius iš sąrašo, kurį randame „Tapetų kategorijos«. Čia galime rinktis nuotraukas iš mūsų galerijos arba įvairių iš anksto numatytų fonų (peizažai, faktūros, gyvenimas, menas, geometrinės figūros ir kt.).

Nustatyti ekrano užsklandą iš darbalaukio

Iš paties pagrindinio ekrano arba namai iš Android paspaudžiame ilgai. Ekrano apačioje atsiras 3 nauji mygtukai. Mes pasirenkame "Užsklandos"Ir čia mes bandome nustatyti naują užrakto ekrano foną.

Jei turime mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su „Android 10“, procesas yra labai panašus. Ilgai paspaudus darbalaukį pasirodys mažas langelis su 3 parinktimis: «Ekrano nustatymai«, «Valdikliai"ir"Stiliai ir tapetai«. Patikrinus pastarąjį, sistema nuves mus į nustatymų ekraną, iš kurio be didelių komplikacijų galėsime pakeisti savo Android tapetą.

Mano atveju nė vienas iš šių 2 metodų nepadėjo – problema vis tiek išliko – ir aš turėjau susirasti savo gyvenimą su savo sugalvotu sprendimu...

2 sprendimas: įdiekite Google Wallpapers, kad galėtumėte valdyti užrakinimo ekraną

Mano galvoje kilo mintis, kad tai buvo tapetų programa, kuri sukėlė visą šią netvarką, todėl padariau 2 dalykus:

  • Pašalinkite visas tapetų programas ir mano mobiliojo telefono tapetai.
  • Įdiekite programą „Google Wallpapers“. Nieko geriau nei tų pačių „Android“ kūrėjų programa, skirta išspręsti netvarką.

„Google“ sukurta programa „Wallpapers“ leidžia valdyti mūsų nustatytus fono paveikslėlius tiek pagrindiniame ekrane arba darbalaukyje, tiek užrakinimo ekrane. Jis siūlo savo fono paveikslėlius, bet taip pat leidžia naudoti vaizdus, ​​​​saugomus savo terminale.

Dabar aš atlieku visą savo „Android“ fono paveikslėlių tvarkymą su šia programa ir Dabar galiu be problemų įdėti ir pašalinti vaizdus užrakinimo ekrane. Be to, jame yra gana gražus tapetų katalogas, todėl medus ant dribsnių.

Atsisiųskite QR kodo fono paveikslėlius Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Iš esmės labiausiai tikėtina, kad nuo pat pradžių kai kurios tapetų programos – ar net paleidimo priemonė – būtų perėmusios užrakinimo ekrano valdymą, įsitvirtinusios kaip numatytoji programa. Todėl ją taip pat buvo galima išspręsti suradus šią programą, išvalykite talpyklą ir iš naujo nustatykite skyrių «Atidaryti pagal numatytuosius nustatymus« programos nustatymuose. Mano atveju, deja, tai niekada neveikė.

Suprantu, kad sistemos gamyklos būsenos atkūrimas taip pat išspręstų problemą, bet jei norime išvengti tokios griežtos priemonės, kaip ši, naudoti anksčiau minėtą Google programėlę yra greitas ir paprastas sprendimas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found