Geriausios programos, skirtos skambėjimo tonui tinkinti „Android“.

Pirmosios „Nokia“ laikais, kai mitinis gyvatės žaidimas buvo kiekviename kampe, garsūs poliatiniai tonai buvo labai populiarūs. Galite suasmeninti mobiliojo telefono skambėjimo toną naudodami mėgstamas dainas ir garso takelius. Įsivaizduokite, kokie jie buvo populiarūs, kad net buvo reklamuojami per televiziją!

Iš midi melodijų mes perėjome prie „skambučio melodijų“, ir nors jie nebeturi tokios traukos kaip anksčiau, jie vis tiek yra būtini tiems, kurie mėgsta individualizuoti savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Šiandienos įraše mes gerai apžvelgsime geriausios programos skambučių skambėjimo tonams kurti, keisti ir tinkinti kuriuos gauname į savo telefoną.

5 geriausios programos, skirtos suasmeninti skambėjimo tonus ir pranešimus „Android“.

Skambučių ir pranešimų garsai pasikeitė, kaip logiška, ir dabar galime tai padaryti naudoti tikrus garso takelius MP3 arba WAV formatu ir priskirti juos konkretaus kontakto skambėjimo tonui. Tas pats atsitinka, jei norime pakeisti garsą, kurį mūsų Android įrenginys skleidžia gavęs pranešimą. Tai yra geriausios programos, kurias radome šiai užduočiai atlikti. Nepamirškite jų iš akių!

Pastaba: jei norite išsamiai sužinoti, kaip rankiniu būdu pakeisti vieno ar kelių kontaktų skambėjimo toną, nepamirškite šio kito POST.

1. ZEDGE

Pradedame nuo skambėjimo melodijų karaliaus ir „Android“ ekrano užsklandos. Esminė programėlė, kurioje rasime tūkstančius melodijų, garsų ir juokingų frazių, kad galėtume pritaikyti savo terminalą.

Jame yra daug dabartinių dainų, be daugybės kategorijų: Alternatyva, Gyvūnai, Bliuzas, Bolivudas, Klasikinė, Komedija, Vaikai, Šokis, Elektroninė ir ilgas ir kt. Iki šiol geriausias tokio pobūdžio.

Atsisiųskite QR kodo ZEDGE™ skambėjimo tonus ir fonus Kūrėjas: Zedge Kaina: Nemokamas

2. Audiko

Audiko melodijos yra dar viena tikrai populiari programa. Be plataus skambėjimo melodijų pasirinkimo, suskirstytų pagal kategorijas, jame yra geriausių nacionalinių geriausių melodijų sąrašai ir daugiau nei dažni atnaujinimai.

Jo didelis privalumas yra tas, kad jis turi tonų redaktorių. Tai deikr. kuri leidžia mums sukurti savo asmeninius tonus iš dainų ir garso takelių, kuriuos išsaugojome telefone.

Atsisiųskite QR kodo Audiko melodijas, skirtas Android PRO Kūrėjas: Audiko melodijos Kaina: Nemokama

3. Žiedinis

Mes baigiame tai konkrečiai Šlovės salė skambėjimo melodijų ir melodijų skambučiams naudojant RingDroid. Šią labai įdomią atvirojo kodo programą be skelbimų jau buvo atsiųsta daugiau nei 50 milijonų kartų, o jos vartotojai įvertino puikų įvertinimą. Pelnyti pagyrimai, nes tai yra geriausias skambėjimo tonų, signalų ir pranešimų kūrėjas ir redaktorius kuriuos galime rasti „Android“. Be to, kad galime redaguoti savo takelius, jis turi platų garsų pasirinkimą, kurį taip pat galime naudoti.

Atsisiųskite QR kodą Ringdroid Kūrėjas: Ringdroid Team Kaina: Nemokama

4. MTP melodijos ir tapetai

Programa labai panaši į ZEDGE, su skambėjimo tonais skambučiams, pranešimams ir tapetai. Tačiau, nors turi gerą katalogą, jis nepasiekia ZEDGE kokybės lygio. Jis nebuvo atnaujintas nuo praėjusių metų, todėl tikriausiai todėl jis atrodo šiek tiek pasenęs.

Bet kokiu atveju, tai programa, kurią verta dėmesio: ji turi labai gerą įvertinimą „Google Play“, 4,1 žvaigždutės ir daugiau nei 1 mln.

Atsisiųskite QR kodo melodijas ir fono paveikslėlius Kūrėjas: MyTinyPhone Kaina: Nemokama

5. Pi muzikos grotuvas

Jei norime iškirpti dainą, kurią turime savo mobiliajame telefone, kad ją pateiktume kaip skambėjimo toną, galime naudoti Pi muzikos grotuvą. Nors tai nėra geriausias grotuvas pasaulyje, jame yra įmontuotas įrankis (vadinamas skambėjimo tonų pjaustytuvas) dėl iškirpti ir kurti skambėjimo tonus ir pranešimus, kurie pranoksta kitas panašias programas dėl didelio naudojimo paprastumo.

Atsisiųskite QR kodo Pi muzikos grotuvą – MP3, „YouTube“ muzikai Kūrėjas: Musicophilia – nemokamos muzikos programos Kaina: nemokama

„Google Play“ parduotuvėje gausu kitų panašių tinkinimo programėlių, tačiau manau, kad šios yra labiausiai pastebimos ir ryškiausios. Jei manote, kad rašalinėje palikau svarbų paminėjimą, nedvejodami užsukite į komentarų sritį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found