MiniBook, pirmasis Chuwi kišeninis nešiojamasis kompiuteris su Intel® M3-8100Y + M.2

Nuo tada, kai Chuwi pristatė Mini knyga Neseniai Honkongo tiekimo mugėje įrenginys sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Neseniai gerai žinomas gamintojas, įsikūręs Šendžene, Kinijoje, atskleidė naujų duomenų apie kitas ypač nešiojamas kišeninis kompiuteris (UMPC) įmonės.

Pirmas dalykas, kurį galėjome žinoti, yra tai, kad išankstinio pardavimo etapas ateis ne per tolimoje ateityje, pasinaudojant augančiu „atgimimu“, kurį patiria šio tipo UMPC mašinos.

„Chuwi MiniBook“ specifikacijos

Kalbant apie jo charakteristikas, jis turės šias specifikacijas.

  • Itin nešiojamas mažas dydis su 360 ° YOGA dizainu.
  • Visiškai laminuotas 8,0 colių IPS jutiklinis ekranas.
  • Intel® Core ™ M3-8100Y / Intel® Celeron® N4100 procesorius.
  • 8 GB dviejų kanalų atmintis ir 128 GB vidinės atminties.
  • M.2 SSD ir TF lizdo mikro SD kortelių palaikymas.
  • Siaurais kraštais pilna klaviatūra.
  • C tipo USB prievadas su greito įkrovimo (PD 2.0) ir duomenų / vaizdo perdavimo palaikymu.
  • Aktyvi šilumos išsklaidymo sistema.

Intel® Core™ procesorius M3-8100Y 14nm ++

Atsižvelgiant į šio naujojo mini nešiojamojo kompiuterio specifikacijas ir pirmuosius vaizdus, ​​akivaizdu, kad Chuwi nusprendė labai statyti už šį MiniBook. Ne tik todėl, kad tai pirmasis bendrovės UMPC: tai taip pat pirmasis Chuwi kompiuteris, kuriame įrengtas Intel® Core™ M3-8100Y procesorius, todėl jis tapo vienu pirmųjų 8100Y nešiojamų kompiuterių, pasiekusių parduotuves.

Pristatytas kaip pažangesnė ir atnaujinta 7Y30 versija, 8100Y siūlo Intel 14nm ++ technologiją su 2 branduoliais ir 4 gijomis su dažnis turbo režimu siekia iki 3,4 GHz. Jame taip pat yra „Intel“ 8 W TDP-up (Thermal Design Power), UHD Graphics 615 GPU, kurio taktinis dažnis yra iki 900 MHz, kad padidintų sistemos greitį ir našumą.

8 GB LPDD3 RAM, 128 GB EMMC ir M.2 SSD lizdas

Kalbant apie saugojimą, be to 8 GB RAM ir 128 GB EMMC vidinė atmintis, „MiniBook“ taip pat yra lizdas naujausiam M.2 SSD ir „micro SD“, kurį galima naudoti patobulinti ir padidinti greitį bei talpą iki stratosferos lygio.

Dėl SSD kainų kritimo Chuwi nori palengvinti jų naudojimą siūlydamas vienas M.2 prievadas naujajame „MiniBook“, todėl vartotojai gali pasirinkti geriausiai jų poreikius atitinkantį SSD.

Prievadai ir jungtys

Kalbant apie įvesties ir išvesties prievadus, „MiniBook“ yra C tipo USB prievadas Palaiko PD 2.0 greitą įkrovimą (USB Power Delivery 2.0) ir vaizdo / garso / duomenų perdavimas. Nešiojamasis kompiuteris taip pat turi Mini-HDMI prievadą, USB 3.0 prievadą ir 3,5 mm ausinių lizdą.

Tokiu būdu naujasis „CHuwi MiniBook“ suteikia šviežumo ir gyvybingumo UMPC pramonei, kuri buvo sustingusi dėl naujovių trūkumo našumo ir akumuliatoriaus atžvilgiu. Dabar, kai atsirado žemos įtampos „Intel Core“ procesoriai ir naujausios autonomijos bei saugojimo technologijos, „Chuwi MiniBook“ yra puikus pavyzdys, kaip turėtų atrodyti 2019 m. specifikacijų kišeninis kompiuteris.

Naujausia informacija rodo, kad „MiniBook“ bus parduodamas „Indiegogo“ birželio viduryje už maždaug 600 USD nuolaidą. Daugiau informacijos oficialioje Chuwi svetainėje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found