Kaip žiūrėti MotoGP nemokamai ir tiesiogiai (legaliai)

2020 m. MotoGP kalendorius oficialiai prasidės Kataro GP lenktynėmis kovo 8 d., nors vasario 7 d. jau galėsime mėgautis oficialiu Sepango testu (trečiuoju po Valensijos ir Jerezo testų praėjusių metų lapkritį. ). Jei esate motociklizmo gerbėjas ir nenorite praleisti jokių lenktynių, mes apžvelgiame visus galimus būdus pamatyti MotoGP internete ir gyventi legaliai.

4 būdai stebėti MotoGP pasaulio čempionatą gyvai (ir nemokamai, kai kuriais atvejais)

Išanalizavę visas mūsų turimas alternatyvas, sukūrėme rinkinį su visomis teisėtomis galimybėmis stebėti šio sezono Grand Prix gyvai. Kaip jau žinote, mes nelabai mėgstame piratų transliacijas ir nors motociklų pasaulio čempionatas yra milijonus eurų perkeliantis turnyras, tiesa ta, kad kai kuriais atvejais galėsime juo mėgautis net nemokamai.

Mėnuo MotoGP nemokamai su DAZN

Kaip ir pernai, DAZN buvo tas, kuris gavo MotoGP čempionato emisijos teises Ispanija. Nors srautinio perdavimo platformos prenumerata kainuoja 9,99 EUR per mėnesį, šiuo metu ji siūlo nemokamą bandomąjį mėnesį, kuriuo galime pasinaudoti kelių trasų Grand Prix nemokėdami nė cento.

Atsisiųskite QR kodą DAZN: Live Sports Kūrėjas: DAZN Kaina: Nemokamas

Pasaulio čempionatas nesibaigia iki Valensijos GP paskyrimo lapkričio 15 d., tačiau jei pavyks išbandyti kitą šeimos narį ar sugyventinį, galėsime išvysti keletą lenktynių „dėl kepurės“. Iš ten galime mokėti už paslaugą kas mėnesį arba išsinuomoti visiems metams šiek tiek pigiau – 99,99 €.

Galbūt jus domina: Kaip žiūrėti DAZN nemokamai (legaliai)

Dar vienas mėnuo nemokamas bandomasis laikotarpis su oficialia MotoGP programa (VideoPass)

Oficiali MotoGP svetainė taip pat siūlo tiesioginę ir užsakomą vaizdo paslaugą, vadinamą „VideoPass“. Jis pasiekiamas internete iš naršyklės ir mobiliuosiuose įrenginiuose per oficialią MotoGP programą.

Atsisiųskite QR kodą MotoGP ™ Kūrėjas: Dorna Sports S.L. Kaina: Nemokama

Viso 2020 m. sezono samdymas kainuoja 139,99 euro, nors, kaip ir DAZN, „VideoPass“ taip pat siūlo nemokamą bandomąjį mėnesį. Jei sujungsime jį su nemokamu DAZN mėnesiu, galime pamatyti daugybę lenktynių, tačiau turime būti atsargūs, nes paslauga atnaujinama automatiškai.

Pastaba: „VideoPass“ nemokama bandomoji versija kai kuriose šalyse, pvz., Ispanijoje, nepasiekiama. Geografinį blokavimą galime įveikti naudodami VPN ryšį ir prisijungę prie serverio kitoje šalyje, pavyzdžiui, JAV. Tam galime naudoti nemokamą VPN paslaugą, tokią kaip „Windscribe“.

Stebėkite 2020 m. MotoGP čempionatą iš ESPN

Kitose šalyse kaip Argentina, Meksika, čili ir Kolumbija transliavimo teises turintis operatorius yra kanalas ESPN. Tai yra kabelinės televizijos paslauga, todėl turėsime sudaryti sutartį dėl atitinkamo paketo, kurį transliuoja minėtas televizijos kanalas (ESPN Deportes).

Kita vertus, jei vienintelis dalykas, kuris mus domina, yra „MotoGP 2020“, taip pat galime išsinuomoti ESPN + atskirai, o tai nesuteiks prieigos prie daugybės tiesioginių įvykių už kainą, kurią sunku įveikti 4,99 USD per mėnesį. Tai nėra nemokama, tačiau tai gana nebrangus sprendimas.

Įveskite ESPN +

„Mediaset“ galėtų tiesiogiai transliuoti kai kurias „MotoGP 2020“ lenktynes

Daugelio nuostabai pernai Mediaset (Cuatro, Tele5) ir TV3 susitarė su DAZN ir transliavo kai kurias MotoGP lenktynes ​​atvirame lauke. Šiam sezonui vis dar negavome patvirtinimo – jie irgi to nepaneigė – tačiau būtų neprotinga manyti, kad panaši situacija pasikartos.

Tokiu atveju mums tereikėtų atsisiųsti mobiliesiems įrenginiams skirtą „MiTele“ (arba TV3) programėlę, iš kurios galėtume tiesiogiai stebėti varžybas nemokamai.

Atsisiųskite QR kodą Mitele – TV pagal pareikalavimą Kūrėjas: Mediaset España Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą TV3 Kūrėjas: Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA Kaina: Nemokamas

Šiandien ši alternatyva yra šiek tiek daugiau nei tostas prieš saulę (paprastai apie tokius susitarimus pranešama netikėtai), tačiau patogu būti dėmesingam galimoms naujienoms, kurios gali ateiti iš Mediaset ir Katalonijos televizijos.

Galbūt jus domina: Kaip sukonfigūruoti KODI, kad „Android“ būtų galima nemokamai (ir legaliai) žiūrėti televizorių

Trumpai tariant, jei mums pavyks susieti porą mėnesių bandymų su DAZN ir VideoPass, įtikinsime šeimos narį padaryti tą patį, taip pat atkreipiame dėmesį į tai, ką gali transliuoti Tele5 ir TV3, galėtume turėti pusę konkurencijos nieko nemokėdami. iš viso. Iš ten viskas tektų užsiprenumeruoti nelyginį mėnesį DAZN arba ESPN, kurie išeitų už daug prieinamesnę kainą.

Viršutinis vaizdas: geriausi „MotoGP Gran Premio Motul“ kadrai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found