Kaip rasti kontaktus, kurių neturite savo mobiliųjų telefonų knygoje

Taikymas Google kontaktai ji gauna nemažai atnaujinimų per pastaruosius kelis mėnesius. Neseniai buvo pridėta tamsioji tema, kaip ir daugelis kitų „Android“ programų, tokių kaip „Chrome“ ar „Gmail“. Tačiau nauja funkcija, kuri neseniai buvo įtraukta į kontaktų programą, neatsilieka, nes leidžia mums rasti ir pridėti kontaktus kurių neturime telefonų knygoje.

Tai funkcija, kurią „Google“ eksportavo iš savo „Gmail“ el. pašto programos, ir iš esmės ją sudaro visų tų žmonių, kuriuos turėjome, įrašo rodymas. kai kurie pasikeitimai el, bet mes niekada nespėjome jų įtraukti į darbotvarkę.

Funkcija, kuri gali būti tikrai naudinga, jei norime savo kalendorių praturtinti senais, pamirštais kontaktais ar tiesiog atsilikusiais ir daugiau nieko negirdėtais žmonėmis.

Susijęs įrašas: 7 geriausios telefono numerių nustatymo programos

Kaip pamatyti kontaktus, kurių neturime kalendoriuje, naudodami „Google“ kontaktų programą

Norėdami pamatyti visų šių kontaktų sąrašą, tiesiog spustelėkite kelis kartus.

  • Atidarome „Google“ kontaktų žiniatinklio versiją (//contacts.google.com/).
  • Šoniniame meniu spustelėkite "Kiti kontaktai”.
  • Čia rasime įrašą su visais kontaktais, kurių anksčiau niekada neišsaugojome.
  • Norėdami įtraukti bet kurį iš šių kontaktų į savo mobiliųjų telefonų knygą, tereikia pasirinkti atitinkamą kontaktą ir spustelėti pridėjimo piktogramą (+).

  • Automatiškai, jei atidarysime telefonų knygą, pamatysime, kaip tas kontaktas jau pasirodo sąraše kartu su likusiais įrašais.

Svarbu paminėti, kad čia nematysime telefono numerių, su kuriais anksčiau kalbėjomės – tam turėsime naudoti tokią programėlę kaip TrueCaller-, nors jei kuris nors iš el. laiškų turi susietą kontaktinį telefono numerį , tai taip pat bus įtraukta į tvarkaraštį.

Bet kokiu atveju tai vis tiek yra būdas suteikti vartotojui prieigą arba tam tikru būdu sujungti „Gmail“ kontaktų sąrašą su telefonų knyga, kad galėtume nuspręsti, ar siųsti el. laišką, ar skambinti – viskas iš to paties. taikymas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found