„City of Brass“ („EpicGames“) ir „Obduction“ (GOG) ribotą laiką nemokamai

Periodiškai „Epic Games Store“, virtuali „Fortnite“ kūrėjų parduotuvė, pristato parduodamus žaidimus, kuriuos galime atsisiųsti visiškai nemokamai. Šią savaitę gavome tikrai įdomų pavadinimąŽalvario miestas.

Apie ką yra „City of Brass“?

„City of Brass“ – tai pirmojo asmens veiksmo nuotykis, įkvėptas istorijos „Tūkstantis ir viena naktis“, kurią sukūrė „Bioshock“ kūrėjai. Žaidime valdysime bebaimį vagį, apsiginkluotą scitare ir botagu, kuriuo galėsime patraukti, numušti, nuginkluoti, apsvaiginti ar sunaikinti.

Taip pat turėsime plakti, pjaustyti, pritraukti ir gaudyti nemirėlių minias, kad pasiektume kiekvieno lygio išėjimą, kol nesibaigs laiko smėlis, rinkdami lobius, kad patobulintume savo ginklus ir šarvus.

Kad galėtume nemokamai atsisiųsti šį 15,99 € vertės žaidimą ir žaisti kai kuriuos žaidimus savo kompiuteryje, mums reikia tik Epic Games paskyros.

Epic Games Store | Atsisiųskite „City of Brass“ nemokamai

Be „City of Brass“, jei esame GOG vartotojai, šią savaitę taip pat turime „Obduction“ reklamą, kurią galime nemokamai įtraukti į savo biblioteką kitas 2 dienas (iki birželio 1 d. 13 val. UTC).

Apie ką yra „Obduction“?

„Obduction“ yra mokslinis nuotykis, kurį sukūrė Cyan, nepriklausoma studija už Myst. Kai debesuotą naktį vaikštome ežere, iš dangaus krenta keistas artefaktas ir perkelia mus per visatą. Atsiduriame svetimoje aplinkoje su keistais laikais ir Žemei priklausančiomis vietomis.

Keistas Obduction pasaulis atskleidžia savo paslaptis, kai tyrinėjame, atrandame ir atkreipiame dėmesį į užuominas, su kuriomis susiduriame kelyje. Mįslingų kraštovaizdžių grožis, primenantis, kad mūsų priimti sprendimai turi esminių pasekmių istorijos raidai.

Kad galėtume nemokamai atsisiųsti „Obduction“, tereikia įvesti GOG per šią nuorodą.

GOG | Atsisiųskite „Obduction“ nemokamai

Kai būsime viduje, spustelėkite „Eiti į dovanų“. Šiame naujame ekrane ieškome „Obduction“ reklaminės juostos ir spustelėjame žalią mygtuką „GAUTI NEMOKAMAI“.

Tokiu būdu žaidimas bus įtrauktas į mūsų GOG biblioteką.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found