10 populiariausių fotoaparato programų, skirtų „Android“ – „Happy Android“.

Nuotraukų kokybė tai, ką gauname su mobiliuoju telefonu, priklauso nuo 2 aiškiai skirtingų veiksnių: objektyvo kokybė ir programinė įranga, kurią naudojame fotografuodami momentines nuotraukas.

Mūsų telefono objektyvo kokybė yra nepajudinama ir mažai ką galime padaryti, kad ją pagerintume, bet pasieksime reikšmingą kadrų pagerėjimą jei naudosime atitinkamą programinę įrangą.

10 populiariausių „Android“ fotoaparato programų

Savosios programėlės, kuriose yra daug terminalų, nesugeba išgauti visos „sultys“ iš terminalo kameros, ir būtent tuo metu turime apsvarstyti įdiekite papildomą programą, kad padarytumėte geresnes nuotraukas.

Šiandienos įraše apžvelgiame 10 geriausių fotoaparato programų, skirtų „Android“. tai padės mums žymiai pagerinti nuotraukų kokybę.

Kamera MX

„Camera MX“ yra nemokama programa, skirta „Android“. kuri apima įvairias papildomas funkcijas ir efektus mūsų fotoaparatui. „Camera MX“ programėlėje yra keletas funkcijų, tokių kaip Bakstelėkite, kad sufokusuotumėte, padidintumėte mastelį, sukurtumėte GIF formatą, skaičiuotumėte atgalinę atskaitą ir keletą efektų, filtrų ir perdangų kurios leidžia reguliuoti kadrą realiu laiku. Tai taip pat apima įvairius redagavimo įrankius, tokius kaip kontrastas, balansas ir kt. ir gana įdomi funkcija leidžia mums atsilikti iki 3 sekundžių nuo šūvio kad išsaugotumėte kuo geresnę nuotrauką.

Atsisiųskite QR kodo kamerą MX – nuotraukų ir vaizdo kamerą Kūrėjas: MAGIX Kaina: Nemokama

Camera 360: lipdukai ir filtrai

Vis dėlto neapsigaukite dėl pavadinimo Kamera 360 Jame yra daug filtrų ir lipdukų. Tai nėra įprasta programa, skirta pridėti 4 lipdukus prie mūsų nuotraukų. Turi galingas redaktorius ir daug nuotraukų tipų ir nustatymų, pvz., pakreipimo poslinkis, plakatasir asmenukės režimas, leidžiantis koreguoti odos toną ir pakeisti aplinką, kad nuotrauka būtų tokia, kokios norime. Kita vertus, „Camera 360“ taip pat gali būti laikoma puikia Socialinis tinklas nes joje yra įdomi bendruomenė Pasaulio fotografijos laboratorija, kur žmonės gali įkelti savo kūrybines nuotraukas.

Atsisiųskite QR kodo kamerą 360: geriausi filtrai, asmenukės, žymos Kūrėjas: PinGuo Inc. Kaina: Nemokamas

Atvira kamera

Didelis „Open Camera“ pranašumas yra tai, kad tai yra atvirojo kodo programa. Tai reiškia, kad programos funkcionalumas nenustoja augti, nes programa yra nuolat optimizuojama. Pagirtinas funkcionalumo kiekis: fokusavimo režimai, baltos spalvos balansas, ISO, ekspozicijos kompensavimas / užraktas, veido aptikimas ir netgi galimybė suaktyvinkite nuotrauką naudodami balso komandas arba garsus (šūvis daromas, jei mes triukšmaujame, švilpiame ar sakome „bulvė“).

Atsisiųskite QR kodo atvirą kamerą Kūrėjas: Mark Harman Kaina: Nemokama

Retorika

Retorika yra labai populiari nemokama fotografijos programa „Google Play“. Turėdama daugiau nei 100 milijonų vartotojų, „Retrica“ turi arsenalą daugiau nei 100 filtrų, kuriuos galime pritaikyti realiuoju laiku ir lengvai bendrinkite mūsų socialiniuose tinkluose.

Atsisiųskite QR kodą Retrica – Original Filter Chamber Kūrėjas: Retrica, Inc. Kaina: Nemokamas

Geresnis fotoaparatas

Ši programa Jis paima daugybę kitų specializuotų fotoaparato programų, tokių kaip HD Panorama +, HDR Camera + ir Night Camera +, funkcijų.. Nors jis turi mokamą „Pro“ versiją, jos nemokamos funkcijos yra didžiulės: baltos spalvos balansas, ekspozicijos reguliavimas, ISO, blykstės režimas, spalvų efektai, atgalinis skaičiavimas, kadro tipas ir net objektų ar žmonių pašalinimas iš nuotraukos. Neįtikėtina!

Atsisiųskite QR kodą A Better Camera Developer: Almalence Kaina: Nemokama

VSCO kamera

Kameros funkcijos VSCO kamera jie yra šiek tiek glausti, bet kur ši programa tikrai išsiskiria, yra jos redagavimo darbas. Dėl nuotraukų redaktoriaus galime reguliuoti temperatūrą, pridėti prie vaizdo grūdėtumo, reguliuoti sodrumą ir pritaikyti daugybę filtrų, kad vaizdas būtų toks, kokio norime. Ji taip pat turi savo socialinį tinklą, kuriame galime įkelti geriausias savo nuotraukas ir dalytis jomis su draugais.

Atsisiųskite QR kodą VSCO: nuotraukų ir vaizdo įrašų rengyklė Kūrėjas: VSCO Kaina: Nemokama

ProShot

Negalime sudaryti geriausių „Android“ fotoaparatų programų sąrašo, nepaminėdami ProShot. Tai tikriausiai geriausia mokėjimo programa (apie 4,5 USD), kurį šiandien galime rasti „Play“ parduotuvėje norėdami fotografuoti. Jame yra atvėsinimo nustatymų ir funkcijų rinkinys: rankiniai ir automatiniai ekspozicijos, blykstės, ISO, užrakto greičio, baltos spalvos balanso, DSRL, naktinio režimo, veiksmo režimo, kraštinių santykio, JPEG ir RAW formatų, mastelio keitimo, atgalinės atskaitos nustatymai ir daug daugiau parinkčių, kurios leis mums maksimaliai išnaudoti „Android“ terminalo fotoaparato objektyvą.

Atsisiųsti QR kodą ProShot Kūrėjas: Rise Up Games Kaina: 4,99 €

Rankinis fotoaparatas

Daugelis nuotraukų entuziastų nėra patenkinti įprastomis automatizuotomis daugumos fotoaparato programų funkcijomis ir renkasi tai, kas suteikia daugiau judėjimo laisvės. Tai tik tai, ką siūlo rankinis fotoaparatas, programėlė, kuri leis mums rankiniu būdu pakoreguoti kiekvieną detalę fotografuojant. Visiška kontrolė vartotojui.

Su šia programa galime reguliuoti rankiniu būdu užrakto greitis, fokusavimas, ISO, baltos spalvos balansas ir ekspozicija. Profesionali programa, kurios kaina, taip, yra šiek tiek daugiau nei 3 USD.

Atsisiųsti QR kodo vadovą fotoaparato kūrėjas: Geeky Devs Studio Kaina: 3,29 €

Fotoaparatas FV-5

Camera FV-5 yra dar viena profesionali programa, skirta fotografijos mėgėjams imituoja rankines DSLR fotoaparato funkcijas. Ji turi išsamesnę profesionalią versiją, tačiau ji taip pat turi nemokamą versiją. Su ja galime pakoreguoti kompensaciją ir ekspozicijos laiką, ISO, valdymo šviesos matavimas, turi fokusavimo režimą, ekspozicijos gretinimą ir daug kitų tipiškų DSLR funkcijų.

Atsisiųskite QR kodo kamerą FV-5 Lite Kūrėjas: FGAE Kaina: Nemokamas

Pixlr

Nemokama Autodesk nuotraukų programa, „Pixlr“ yra labiau vaizdo redaktorius, o ne fotoaparatas, bet kadangi juose yra fotoaparato funkcija, galime fotografuoti ir jas redaguoti didžiulė papildomų funkcijų sankaupa. Nuo tipiškų ryškumo, kontrasto, fokusavimo ir spalvų korekcijos koregavimų iki sėkmingesnių filtrų, lipdukų, efektų ir kitos atributikos. Labai paprasta naudoti ir visas galimybių pasaulis. Be to, tai nemokama.

Atsisiųsti QR kodą Pixlr Kūrėjas: 123RF Ribota kaina: Nemokamas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found