15 lengvų ir linksmų Android žaidimų iki 25 MB

Šiandienos straipsnyje pažvelgsime į skyrių, skirtą žaidimai, kurie užima mažai vietos „Android“ telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Galingi AAA žaidimai iš „Marvel“ ar klasikinis „Call of Duty“ sveria daug, todėl jei norime žaisti kažką naujo ir neišleisti daug vietos saugykloje, turime rinktis lengvą žaidimą. Tokių irgi yra, ir labai juokingų.

15 lengvų žaidimų iki 25 MB

„Google Play“ parduotuvėje yra nedidelis skyrius, skirtas žaidimams nereiklus, kai reikia saugoti vietos. Tai tokie žaidimai, kuriuose per daug nenaudojami vaizdiniai artefaktai, tačiau jie neabejotinai pasižymi velnišku žaidimu. Lengvi žaidimai (mažiau nei 25 MB), lengvai montuojami ir paprastai sunaudoja mažai baterijos. 3 × 1, ateik!

2048

Tikras galvosūkis gryniausio Sudoku stiliaus. Šiuo atveju turime perkelti skirtingus langelius, kad sujungtume skaičius. Kai susitinka 2 identiški skaičiai, jie susilieja, padidindami jų skaičių eksponentiškai. Kaip rodo jo pavadinimas, tikslas – pasiekti 2048 m. Tikrai priklausomybę sukeliantis žaidimas, kuris net nesiekia 10 MB.

Atsisiųskite QR kodą 2048 Kūrėjas: Androbaby Kaina: Nemokamas

aa

O Dieve. Retai kada išbandžiau tokius priklausomybę sukeliančius žaidimus. Mechanika tikrai paprasta: įsmeikite kaiščius į rutulį, kuris sukasi nesustodamas. Visa tai stengiantis neatsitrenkti į jokį iš anksčiau į kamuoliuką įsmeigtų kaiščių.

Autoriai teigia, kad tai tarsi gyvatės žaidimas šiandieniniams mobiliesiems telefonams. Nežinau, ar jis taps toks ikoniškas, bet jį atsiųsta daugiau nei 50 mln., o sveria vos 6 MB. Stebuklas.

Atsisiųsti QR kodą aa Kūrėjas: General Adaptive Apps Pty Ltd Kaina: Nemokama

Spinduliuojanti gynyba

Žaidimas, kuriame puikiai išnaudojama 25 MB ir siūlo daugiau nei priimtiną grafiką. Tai bokšto gynybos žaidimas, pastatytas erdvėje, kur turime sukurti skirtingas gynybos priemones, kad sustabdytume ateivių puolimo bangas.

Atsisiųskite QR kodą Radiant Defense Developer: HEXAGE Kaina: Nemokama

Šaudymo garsas

Tipiška Marso arkada, bet su labai nuvalkiota ir modernia retro estetika. Jis pasižymi dideliu tempu, internetiniu režimu ir daugybe lygių. Vienas geriausių šio žanro, sveriantis vos 20 MB.

Atsisiųsti QR kodą PewPew Kūrėjas: Jean-François Geyelin Kaina: Nemokama

Dr. Parking 4

Visų rūšių keisti simuliatoriai jau seniai tapo madingi. Tai itin populiarus klasikinis parkavimosi simuliatorius (šiais laikais žmonės linksminasi su bet kuo) – daugiau nei 50 milijonų atsisiuntimų – skirtas „Android“, kuris sveria mažai ir siūlo daug valandų linksmybių. Tai visai neblogai.

Atsisiųskite QR kodą Dr. Parking 4 Kūrėjas: SUD Inc. Kaina: Nemokama

Robotekas

Kitas vos 20 MB žaidimas su visai nebloga grafika. Šiuo atveju mes kovojame tarp robotų, kurio atakos nustatomos pagal atsitiktinumo ruletę. Daugiau nei 200 lygių žaidimui, kuriame labai originaliai derinama strategija, RPG ir veiksmas.

Atsisiųskite QR kodą Robotek Kūrėjas: HEXAGE Kaina: Nemokamas

Šachmatai

Klasikinis stalo žaidimas, skirtas budriausiems intelektams. Geras dalykas yra tai, kad jis sveria vos 5 MB, tad jei esame šachmatų gerbėjai, tai būtina programėlė, kuri net neatims vietos telefono ar planšetinio kompiuterio saugykloje. Daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų ir labai teigiamas vartotojų įvertinimas.

Atsisiųskite QR kodo šachmatų kūrėją: Chess Prince Kaina: Nemokama

Lepo pasaulis

„Lep's World“ yra populiari „Android“ skirta arkadinė platforma, kurioje įprasta žaisti 16 bitų žaidimus iš 90-ųjų. Žaidimas sveria tik 23 MB, todėl jis yra idealus kandidatas, jei turime mažai laisvos vietos savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Dėl didelio populiarumo kūrėjai jau išleido keletą tęsinių, įskaitant įdomiausią zombių platformą.

Atsisiųskite QR kodą Lep's World 🍀 Kūrėjas: nerByte GmbH Kaina: Nemokamas

Lazdos pyktis 5

14 MB niekada nedavė tiek daug. Kruvinas beat'em'up, kurio veikėjai yra lėlės, kaip Bic rašiklių talismanas. Linksmas veiksmo žaidimas su daug linksmybių ir humoro.

Atsisiųsti QR kodą Anger of stick 5: zombie Kūrėjas: NESM Kaina: Nemokama

Hoplitas

Šis vos 5 MB pavadinimas yra strateginis žaidimas su RPG ir galvosūkiu. Nedorėlis iš tų, kurie tave užkabina ir negali palikti nuošalyje. Paprasta grafika, primenanti 16 bitų konsolių laikus. Rekomenduojama gerų iššūkių mėgėjams.

Parsisiųsti QR kodą Hoplite Kūrėjas: Magma Fortress Kaina: Nemokama

Fizikos lašas

Pradedame nuo žaidimo, kuriame turime nubrėžti linijas ir daugiakampius, kad į „krepšelį“ įneštume mažą raudoną kamuoliuką. Žaidimas, kuriame fizika ir mūsų gebėjimai nuspėti kamuoliuko kelią.

Atsisiųsti QR kodą Physics Drop – Physics Puzzles Kūrėjas: IDC Games Kaina: Nemokamas

Gana mokomasis žaidimas su 18 fizikos uždavinių, kuriuos reikia išspręsti.

Pikselių požemis

Pikselių požemis yra tipo žaidimas nesąžiningi arba požemių tyrinėjimas su pažymėtu pikselių meno stiliumi, kuris patiks RPG ir retro žaidimų gerbėjams. Turėsime kovoti su monstrais, rinkti daiktus, naudoti magiją ir visa tai, kad gautume legendinį Yendoro amuletą.

Atsisiųsti QR kodą Pixel Dungeon Kūrėjas: watabou Kaina: Nemokama

Didelio sunkumo žaidimas kurioje turėsime prakaituoti krauju, kad įveiktume tam tikrus sudėtingus lygius.

„Sky Fighter 3D“ („Sky Fighters“)

Daugiau ar mažiau tikroviškas 3D kovos su lėktuvais žaidimas su tikrai puikia grafika, jei atsižvelgsime į tai, kad žaidimas sveria tik 19 MB (siekia šiek tiek daugiau nei 30 MB įdiegus sistemoje). Jame yra 10 skirtingų lėktuvų ir daugiau nei 40 lygių su kovomis ir priešais, atvykstančiais jūra, sausuma ir oru.

Pavadinimas, kurį bendruomenė labai vertina, 4,2 žvaigždutės ir daugiau nei 10 mln. atsisiuntimų sistemoje „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą Sky Fighter 3D Kūrėjas: Doodle Mobile Ltd. Kaina: Nemokama

Tic Tac Toe švytėjimas

Klasikinis 3 iš eilės visą gyvenimą, bet su labai patrauklia žaidimo sąsaja ir „Tron“ dizainu. Pasak jo kūrėjų, jame yra gana kovinga AI su 3 skirtingais sunkumo lygiais ir galimybe žaisti prieš antrą žaidėją.

Atsisiųskite QR kodą Tic Tac Toe Glow Kūrėjas: Arclite Systems Kaina: Nemokama

Jei jums patinka šis žaidimas, taip pat galite išbandyti 3 iš eilės, paslėptus „Google“ paieškos sistemoje.

Psichiniai žaidimai

Kaip rodo jo pavadinimas, šis mažas sunkus Android žaidimas turi mažų žaidimų pasirinkimą, kad paryškintų mūsų protinį aštrumą. Jis yra visa ispanų kalba, bet, deja, vertimas nėra toks geras, koks turėtų būti. Jame taip pat yra nemažai integruotų skelbimų.

Bet kokiu atveju aibė gana įdomių protinių pratimų, kad mūsų smegenys nerūdytų.

Atsisiųskite QR kodo proto žaidimus Kūrėjas: Mindware Consulting, Inc Kaina: Nemokamas

Ką manote apie šiuos 15 lengvų žaidimų, skirtų „Android“? Dabar negalite sakyti, kad neturite vietos jų išbandyti. Kas tavo mėgstamiausias?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found