Kaip konvertuoti dokumentus (.DOC, .DOCX) į PDF sistemoje „Android“ – laimingas „Android“.

Daugelis žmonių naudoja PDF dokumentus kaip būdą užkirsti kelią failo pakeitimui. Tai plačiai naudojamas formatas, ypač darbo aplinkoje, tačiau kai kurios programos, pvz., WhatsApp, pradėjo įtraukti galimybę siųsti PDF dokumentus, ir tiesa ta, kad jo naudojimas yra kasdienybė, šiandien labiau nei bet kada. Be to, Android turi daug tikrai gerų PDF skaitytuvų, todėl juo naudotis labai patogu.

Todėl šiandieniniame įraše pamatysime kaip konvertuoti Word failus į pdf greitai ir lengvai. Užtikrinu, kad įpratę DOC dokumentus konvertuosime į PDF iš mobiliojo telefono kaip karštus pyragus. Be to, jei vėliau norėsite konvertuoti tuos dokumentus iš PDF į EPUB, nepamirškite pažvelgti į šį kitą POST.

Kaip konvertuoti Word dokumentus į PDF sistemoje Android nesulaužant proto

Staliniuose kompiuteriuose radome keletą programų, kurios atlieka konvertavimą.Dok ir .docx į PDF. Net pati Microsoft Office jau seniai galėjo tai padaryti. „Android“. Jei norime konvertuoti failą į PDF, situacija yra labai panaši, ir iš esmės mums pateikiamos 3 parinktys:

 • Naudokite programą, kuri yra išimtinai atsakinga už dokumentų konvertavimą į PDF.
 • Pasinaudokite daugiafunkcine programa, kuri, be failų konvertavimo į PDF, atlieka daug kitų dalykų.
 • Nieko neįdiekite ir naudokite žiniatinklio programą.

Konvertuokite failus į PDF naudodami tam skirtą programą

Jei nenorime problemų ir vienintelis dalykas, kuris mus domina, yra programa, kuri konvertuoja į PDF ir viskas, vienas geriausių „Android“ variantų yra "PDF konvertavimo rinkinys”.

Atsisiųskite QR kodo konvertavimo rinkinį PDF Kūrėjas: Mažos išmaniosios programos Kaina: Nemokama

Tai nemokama ir negali būti lengviau naudoti:

 • Atidarome programą ir pažymime "Konvertuoti į PDF”.
 • Mes pasirenkame failą, kurį norime konvertuoti. Be „Word“ dokumentų, galime pasirinkti ir kitų tipų failus, pavyzdžiui, vaizdus ar „Excel“ lapus.

 • Keitiklis pradės veikti, o kai procesas bus baigtas, jis suteiks mums galimybę tai padaryti išsaugokite PDF vietoje arba bendrinkite jį paštu, Drive, Dropbox, WhatsApp ir kt.

PDF konvertavimo rinkinys palaiko šiuos failų tipus:

 • „Excel“ lapai (.csv, „.xls“, „.xlsb“, „.xlsm“, „.xlsx“, „.xlt“, „.xltm“, „.xltx“)
 • Įprasti vaizdo formatai (.avs, ".bmp", ".dcx", ".dib", ".emf", ".gif", ".fax", ".jpg", ".jpeg", " .Img", ".ipct", ".mdi", ".pic", ".pict", ".png", ".pcd", ".pcds", ".pct", ".pcx", " .Mdi“, „.tga“, „.tif“, „.tiff“, „.wmf“)
 • Open Office dokumentai (.odf, ".ott", ".sxw", ".odf", ".sxm", ".mml", ".odp", ".otp", ".sxi", " .Sti“, „.odg“, „.otg“, „.ods“, „.ots“, „.sxc“, „.stc“)
 • Nešiojamų dokumentų formatai („.eps“, „.pdf“)
 • „Power Point“ skaidrės („.pot“, „.potm“, „.potx“, „.pps“, „.ppsm“, „.ppsx“, „.ppt“, „.pptm“, „.pptx“)
 • Tinklalapiai (.html, .htm)
 • „Word“ dokumentai („.doc“, „.docm“, „.docx“, „.dot“, „.dotm“, „.dotx“, „.wps“, „.rtf“, „.text“, „. txt "," .wpd "," .wps ")
 • XML popieriaus specifikacijos (.xps)

Reikėtų pažymėti, kad tiek ši programa, tiek kitos panašios programos, naudotis tinkle esančiomis paslaugomis konvertuoti, todėl būtina turėti interneto ryšį, kad būtų galima jais naudotis.

Konvertuokite dokumentus į PDF naudodami daugiafunkcę programą

Jei be failų konvertavimo į PDF, iš planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono atliekame ir kitas biuro automatizavimo užduotis, neabejotinai rekomenduočiau įdiegti gerą biuro automatizavimo rinkinį, skirtą Android. Kad yra, ir labai gerų, taip pat tokių kaip WPS biuras.

Atsisiųskite QR kodo WPS Office – nemokamą Office Suite, skirtą Word, PDF, Excel kūrėjams: WPS SOFTWARE PTE. LTD. Kaina: Nemokama

Su WPS Office galime ne tik konvertuoti tekstinius dokumentus į PDF, bet ir taip pat turime gana išbaigtą teksto procesorių, skaičiuoklių rengyklę, PDF peržiūros programą, pristatymų rengyklę ir dar kažkas.

Norėdami konvertuoti doc arba docx failą į PDF, tiesiog atidarykite programą ir pasirinkite "Atidaryti“. Spustelėkite "DOC"Ir mes ieškome dokumento.

Atidarę, mes „Įrankiai -> Failas"Ir mes pažymime"Eksportuoti PDF”.

Tai taip lengva, ir taip pat nereikia prisijungti prie interneto procesui atlikti.

Jei esame labiau klasikiniai ir esame įpratę naudoti biuro automatizavimo paketą Microsoft Office, jau kurį laiką buvo versija, skirta Android įrenginiams su visomis programėlėmis rinkinyje su Word, Power Point, Excel ir kt.

Atsisiųskite QR kodą Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ir daugiau Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama

Norėdami konvertuoti DOC arba DOCX failą į PDF, tereikia atidaryti dokumentą iš Word ir atlikti šiuos veiksmus:

 • Spustelėkite išskleidžiamąjį meniu, esantį ekrano viršuje.
 • Mes pasirenkame «Spausdinti«.
 • Peržiūros ekrane spustelėkite viršutinį išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite parinktį «Išsaugoti kaip PDF«.
 • Spustelėjame mėlyną mygtuką, kuriame parašyta «PDF«.
 • Suteikiame dokumentui pavadinimą, pasirenkame aplanką, kuriame norime saugoti dokumentą ir spaudžiame «Laikyti«.

Konvertuoti iš žiniatinklio programos

Galiausiai, jei tik mums reikia laiku konvertuoti Word į PDF, galbūt nenorėsime įdiegti daugybės programos tam, ką darome tik kartą. Šiuo atveju geriausia naudoti žiniatinklio programa, kuri atlieka konvertavimą be didelių komplikacijų.

Mano mėgstamiausia aplikacija šiems atvejams ir ta, kuri ne kartą išgelbėjo mano odą, yra ILovePDF, tinklalapis, kuriame nereikalauja registracijos ir nepalieka vandens ženklų konvertuotuose dokumentuose.

Taip pat lengva pasiekti ir pasirinkti failą, kurį norime konvertuoti, ir spustelėti "Konvertuoti į PDF“. Automatiškai pasirodys atsisiuntimo dialogo langas, kuriame failas puikiai paverstas gražiu PDF dokumentu.

Kitos programos, skirtos tekstiniams dokumentams konvertuoti į PDF sistemoje „Android“.

Be paminėtų, taip pat yra daug kitų programų, skirtų tekstiniams dokumentams konvertuoti į PDF.

 • JPG į PDF konverteris: Jei turime kopijuokliu nuskaitytą tekstinį dokumentą, jis tikrai bus JPG formatu. Tai gana didelis trūkumas, jei norime daryti komentarus ar dirbti su dokumentu įvairiapusiškiau. Su šia paprasta, bet veiksminga programa galime per kelias sekundes konvertuoti iš JPG į PDF. Jame taip pat yra internetinis keitiklis, leidžiantis atlikti atvirkštinį kelią iš PDF į JPG.
Atsisiųskite QR kodo JPG į PDF konverterį Kūrėjas: Weeny programinė įranga Kaina: Nemokama
 • Word į pdf konverteris: Populiarus PDF keitiklis, palaikantis DOC, DOCX ir RTF failus. Jis taip pat gali grįžti atgal, ty konvertuoti PDF failus į Word.
Atsisiųskite QR kodo „Word“ į PDF keitiklį Kūrėjas: „Weeny“ programinė įranga Kaina: Nemokama
 • PDF konverteris: konvertuokite PDF failus į „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, vaizdą, „Autocad“ ir kt., be to, konvertuokite tuos pačius formatus į PDF. Kaip rodo pavadinimas, paprastas ir paprastas, bet labai išsamus PDF keitiklis.
Atsisiųskite QR kodo PDF keitiklį Kūrėjas: Cometdocs.com Inc. Kaina: Nemokamas

Kaip matote, yra daug būdų konvertuoti dokumentus į PDF. pas kurį gyveni?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found