Kaip sukurti GIF „Android“ iš nuotraukų ir vaizdo įrašų – „Happy Android“.

GIF yra labai trumpi daugialypės terpės failai, kažkas pusiaukelėje tarp vaizdo ir vaizdo įrašo. Jie vis dažniau naudojami kaip klasikinių jaustukų evoliucija ir dažniausiai neša nedidelį (arba didelį) humoristinį krūvį. Yra keletas GIF failų (pavyzdžiui, su „dramatiška vovere“), kurie internete jau yra legenda, ir tiesa ta, kad juos padaryti nėra taip sunku. Tiesiog turėkite Android telefoną ir pora nuotraukų ar vaizdo įrašų, kad sukurtume savo GIF. Šiame mini vadove parodysime, kaip sukurti GIF „Android“ iš nuotraukų ir vaizdo įrašų. Jis išmestas!

Kaip sukurti GIF „Android“ naudojant „GIF Maker“.

Norėdami sukurti savo pasirinktinį GIF, naudosime GIF Maker, nemokama programa, kurią sukūrė Baidarių studija su intuityvia sąsaja ir labai paprasta naudoti. Su šia programa ne tik galime sukurti GIF iš nuotraukų ir vaizdo įrašų, bet taip pat leidžia redaguoti bet kokį GIF, priglobtą GIPHY, o tai visai neblogai.

Atsisiųskite QR kodo GIF kūrėją – GIF kūrėjo redaktorių: Kayak Studio Kaina: Nemokama

Kaip sukurti GIF iš vaizdo įrašų

Kūrimo procesas tikrai paprastas. Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra spustelėti "Sukurk naują"Ir pasirinkite šrifto tipą, kurį šiuo atveju norime naudoti"Iš vaizdo įrašo”. Ieškome vaizdo įrašo, kurį norime konvertuoti į GIF ir mes tiesiogiai pereiname prie redaktoriaus.

Čia pamatysime 2 rodiklius, "Pradžia"ir"Pabaiga“. Galime pakoreguoti arba pasirinkti norimą pjūvį tiesiog redaguodami pradžios / pabaigos tašką arba vilkdami pirštu dešinę arba kairę laiko juostos paraštę. Sureguliavę pjūvį, spustelėkite „Taikyti“.

Toliau pateksime į redaktorių, iš kur galėsime pridėti filtrų prie GIF, padidinti / sumažinti kadrus per sekundę, pridėkite rėmelių, teksto, lipdukų arba įklijuokite vaizdus.

Kai viskas patiks, tereikia spustelėti "Laikyti"Arba"Dalintis„Norėdami išsaugoti kopiją arba platinti ją mūsų socialiniuose tinkluose.

Kaip padaryti GIF iš nuotraukų

Tuo atveju, kai norime sukurti GIF iš nuotraukų serijos procesas labai nesiskiria:

  • Pagrindiniame ekrane spustelėkite "Sukurk naują”.
  • Mes pasirenkame "Iš vaizdų"Arba"Iš fotoaparato“(Jei norime sukurti GIF, šiuo metu padarydami keletą nuotraukų).
  • Kai vaizdai, kuriuos naudosime GIF, bus pažymėti, spustelėkite "Kitas”.
  • Dabar pateksime į GIF rengyklę: čia galime reguliuoti kiekvieno vaizdo trukmę (laikrodžio simbolį), be filtrų, rėmelių, teksto, lipdukų ir kt.

  • Kai turėsime viską, kas mums patinka, tereikia pasirinkti "Laikyti"Arba"Dalintis”.

Kaip tu matai GIF kūrėjas yra labai paprasta programa, kuri siūlo daugybę galimybių ir pritaikymo elementų. Už tokio tipo įrankį galėtumėte paprašyti šiek tiek daugiau: kad jis atliktų tai, ką žada, ir kad tai gerai atliktų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found