Su Nintendo Classic Mini suderinami valdikliai (oficialūs ir neoficialūs)

Išvestis NES Classic Mini tai buvo didžiulė sėkmė. Praėjus kelioms dienoms po jo išleidimo, beveik neįmanoma gauti „Nintendo Classic Mini“.. Jei esate vienas iš tų laimingųjų ir jau turite konsolę namuose, tikrai pastebėsite nedidelę, bet nusikalstamą detalę: valdiklio laidai labai trumpi! Akivaizdu, kad tai beveik visiškai atmeta galimybę žaisti keletą žaidimų tyliai nuo sofos... na. Todėl noriu pasinaudoti šios dienos įrašu ir sudaryti nedidelį sąrašą Visi su Nintendo Classic Mini suderinami valdikliai. Ar buvo taip sunku pailginti laidus?

Oficialios tvarkyklės, suderinamos su NES Classic Edition

Neabejotina, kad „Mini NES“ valdiklių ilgio problema yra viena kontroversiškiausių naujosios „Nintendo“ konsolės problemų. Jei ieškome alternatyvaus valdiklio, geriausia, ką galime padaryti, tai pažiūrėti pačios „Nintendo“ paskelbtos informacijos .

Remiantis pačios „Nintendo“ palaikymo grupės nurodymais, tai yra oficialūs valdikliai arba valdikliai, suderinami su „Nintendo Classic Mini“

NES klasikinis valdiklis (modelio Nr. CLV-002)

Pirmasis variantas yra akivaizdus: tai pati komanda, kuri pateikiama su konsole. Tai praktiškai tas pats valdiklis kaip ir NES, bet su trumpesniu kabeliu. Jo dydis apie 76 cm.

„Wii Classic“ valdiklis (modelio Nr. RVL-005)

Tai klasikinis valdiklis, išleistas Wii. Tai valdiklis, labai panašus į valdiklį SNES bet pridedant 2 analogines vairasvirtes. Tai nėra raketų gavimas, bet kabelis, šį kartą taip, yra šiek tiek ilgesnis: apie 92 cm.

Pirkite klasikinį valdiklį „Amazon“.

Classic Controller Pro [modelio Nr. RVL-005 (02)]

„Classic Controller Pro“ buvo išleistas „Wii U“, be to, jis puikiai suderinamas su „Mini NES“. Mes susiduriame su valdikliu, kurio dizainas labiau skirtas užkietėjusiems žaidėjams. Šio valdiklio laidas Jo ilgis apie 88 cm.

Pirkite „Classic Controller Pro“ iš „Amazon“.

Neoficialūs valdikliai, suderinami su Nintendo Classic Mini

Iš to, ką galime pamatyti visi oficialūs Nintendo valdikliai yra ne ilgesni kaip vienas metras. Todėl, jei ieškome ilgesnio valdiklio, turėsime pažvelgti į neoficialius valdiklius, specialiai sukurta dirbti su NES Classic Mini.

Orzly valdiklis, skirtas Nintendo NES Classic Edition

Idealus valdiklis ieškantiems valdiklio, leidžiančio žaisti per atstumą nuo konsolės. Kabelio ilgis 1,8 metro. Be to, jei vis tiek norime dar šiek tiek prailginti atstumą, galime gauti a Orzly pratęsimas pridėti dar 1,8 metro ir pasiekti bendrą 3,6 metro atstumą. Šis ilgintuvas suderinamas tiek su originaliu konsolės valdikliu, tiek su Orzly valdikliu.

Pirkite „Orzly Controller“ iš „Amazon“.

„My Arcade GamePad Classic Wireless“.

Tai belaidis valdiklis, kuris jungiasi prie konsolės per nedidelę kišenę. Jo dizainas labai panašus į klasikinį nuotolinio valdymo pultą, bet šiek tiek kampesnis.

Mano „Arcade GamePad Classic Pro Wireless“.

Belaidis valdiklis, labai panašus į ankstesnį, šiuo atveju yra su mygtukais viršuje, kaip ir klasikiniame Super Nintendo valdiklyje. Kaip nurodyta Amazon taip pat būtų suderinamas su Wii ir Wii U žaidimais.

„My Arcade GamePad Classic Pro Wired“ (3 metrai)

Šį kartą identiškas valdiklis Pro Wireless modeliui su atitinkamais laidais. Šio valdiklio jungtis jo ilgis yra 3 metrai.

Mano „Arcade GamePad Classic“ belaidis / prailginimo laido derinys

Tai pakuotė, kuri Komplekte yra suderinamas „My Arcade“ belaidis valdiklis ir 3 metrų ilgio laidas suderinamas su NES Classic Mini.

Kabelio prailginimas skirtas Ardistel NES Classic

Šiuo atveju susiduriame su paprastu ilginamuoju laidu. Nuotolinio valdymo pultelį jungiame prie ilgintuvo, o šį prie konsolės. Jo ilgis yra beveik 2 metrai.

Pirkite „Ardistel“ ilgintuvą „Amazon“.

Ar stūmokliniai valdikliai tikrai veikia?

Šiuo metu beveik visų alternatyvių suderinamų valdiklių nėra sandėlyje arba jų dar nėra. Kita vertus, prieš porą dienų „Reddit“ vartotojas perspėjo apie valdiklio ryšio protokolo pasikeitimą (dabar tvarkyklės bendrautų su 8 bitų paketais, o ne 6), todėl šios alternatyvios tvarkyklės nebebūtų suderinamos su Mini NES.

Tai būtų nemenkas smūgis trečiosioms šalims, kurios kuria tokio tipo alternatyvius įklotus, tačiau šiandien Man nepavyko rasti jokios oficialios informacijos, kuri patvirtintų ar paneigia šį teiginį. Bet kokiu atveju patartina vaikščioti švininėmis pėdomis.

Mano pasiūlymas būtų išbandyti arba oficialų nuotolinio valdymo pultą, kuris yra šiek tiek ilgesnis, arba pabandyti gauti ilginamąjį laidą. Jie yra palyginti pigūs ir, jei jie veikia, gali būti puikus laidų problemos sprendimas.

Atnaujinta : Panašu, kad nuotolinio valdymo pultą gamino Orzly puikiai veikia su NES Classic Mini.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found