Chuwi Surbook Mini apžvalgoje – prieinama „Surface Pro“ alternatyva

Pagaliau man pavyko gauti a Chuwi Surbook Mini. Tai sumažinta Chuwi Surbook versija, planšetinis kompiuteris „du viename“ su „Windows“, įkvėptas fantastiško Microsoft Surface Pro. Didžiausias „Surbook Mini“ patrauklumas yra jo neįtikėtina kaina, kuri siekia maždaug trečdalį Billo Gateso kompanijos planšetės. Tačiau kyla klausimas, ar verta?

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime Chuwi Surbook Mini, planšetinis kompiuteris „du viename“ su „Intel“ procesoriumi, 4 GB RAM ir 64 GB atminties. Puikus įrenginys komiksams skaityti, naršyti, žiūrėti filmus ir, beje, maksimaliai išnaudoti biuro automatizavimo įrankius, kuriuos siūlo tokia sistema kaip „Windows 10“. Pirmyn!

Chuwi Surbook Mini, puikus dizainas ir konstrukcija su tinkančiu ekranu

„Chuwi Surbook Mini“ yra planšetinis kompiuteris su vidutinės klasės funkcijomis, tačiau turintis keletą aukščiausios kokybės aspektų, dėl kurių jis yra gana skanus. Gera konstrukcija, sklandus veikimas daugeliu atvejų ir ypač gerai atrodantis ekranas.

Dizainas ir ekranas

Mini Chuwi Surbook versijoje yra LCD jutiklinis ekranas 10,8 colio su Full HD raiška (1920 x 1280p). Ekranas, kuris ypač gerai atrodo akis į akį, pasižymintis nepaprastu ryškumu ir kontrastais.

Kalbant apie dizainą, tai Chuwi bandymas sekti po „Surface Pro“. Nors tai vis dar įkvėpta kopija, tiesa ta, kad apdaila ir naudojamos medžiagos yra geriausios kuriuos galime pamatyti šiandien.

Jis turi klaviatūros jungtį ir visiškai metalinį aliuminio korpusą su reguliuojamu atraminiu stovu, kuris atsparus vėjui ir potvyniams. Be jokios abejonės, vienas ryškiausių šios įdomios planšetės taškų.

Galia ir našumas

Kalbant apie aparatinę įrangą, „Chuwi Surbook Mini“ naudoja procesorių „Intel Celeron N3450“ keturių branduolių, pasiekiantis 2,2 GHz dažnį, 4 GB RAM, 64 GB vidinės atminties plečiama naudojant SD kortelę ir standartiškai aktyvuota Windows 10.

Mes nesiruošiame pasiekti tokio „Surface Pro 4“ našumo lygio, kad paimtume kuo tiesesnį pavyzdį, tačiau tai patogiausia tiems, kurie ieško įrenginio, kuris siūlo tam tikrą saugumą ir sklandumą esant ribotam biudžetui.

Surbook Mini naudoju beveik 2 savaites ir iki šiol man tai nesukėlė jokių problemų. Galiu laisvai naršyti sistemoje „Windows“ be vėlavimo problemų, naršyti internete, žiūrėti vaizdo įrašus ir žaisti žaidimus, kuriems nereikia daug fejerverkų.

Vienintelis minusas, kurį galėčiau įvardyti, yra lietimo funkcija, kuri retais atvejais ir labai konkrečiu metu nėra pati tobuliausia, bet tiesa ta, kad Našumo lygiu jis siūlo viską, ko galime paprašyti iš vidutinės klasės planšetinio kompiuterio.

Taip pat atlikau keletą testų lyginamoji analizė, kurie atrado, kad šio Surbook Mini GPU veikia labai geru lygiu. Palieku jums keletą kadrų iš Catzilla 4K ir Novabench.

Prievadai ir jungtys

„Chuwi Surbook Mini“ yra su 2 USB 3.0 prievadai ir a C tipo USB prievadas kuris skirtas tiek įrenginiui įkrauti, tiek garso/vaizdo perdavimui. Jame yra 3,5 mm lizdas ausinėms, Dvigubas WiFi, Bluetooth ir lizdas micro SD kortelėms įdėti.

Kamera ir baterija

Planšetė turi 2 2,0 MP kameros, vienas gale ir vienas priekyje. 8000 mAh talpos baterija pasižymi puikiu autonomiškumu, palaiko daugiau nei 4 valandas nepertraukiamo vaizdo įrašo atkūrimo ir ilgiau nei savaitę trunkantį budėjimo režimą. Baterija, kuri prideda įrenginio svorio, tačiau tai daugiau nei kompensuoja dėl gero veikimo.

Chuwi Surbook Mini nuomonė ir galutinis įvertinimas

Jei Chuwi ieškojo nebrangios „Microsoft“ „Surface Pro“ alternatyvos, jis neabejotinai tai pasiekė. Surbook Mini yra planšetinis kompiuteris, kurį malonu laikyti rankose, jis pagamintas iš labai gerų medžiagų ir pasižymi puikiu vidutiniu našumu atliekant kasdienes užduotis. Be to, jame yra tokių priedų kaip klaviatūra ir rašiklis – du labai vertinami šio tipo prietaisų priedai. Jei turime sumažintą biudžetą, „Surbook Mini“ yra alternatyva, į kurią reikia atsižvelgti.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu turi Chuwi Surbook Mini „Amazon“ kaina 339 eurai.

Amazon | Pirkite Surbook Mini

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės