Mano rezultatai: tiesioginiai sporto rezultatai, skirti „Android“.

Tie, kurie mane tikrai pažįsta, žino, kad aš nemėgstu sporto varžybų. Taip ir yra. Esu labiau interjero robotas ir mano pomėgiai krypsta kitomis kryptimis. Tai neatima galimybės atpažinti gėrį sporto programėlė kai turiu jį priešais. Jei jis taip pat pagamintas atsargiai ir įgudus, kaip ir yra Mano žymekliai, galiu išreikšti tik nuoširdžią pagarbą.

Ar tu žiūri „Android“ skirta programa, kuri tiesiogiai rodo visų futbolo rungtynių (ar bet kurios kitos sporto šakos) rezultatus, su savo pražangomis, pasikeitimais, rikiuotėmis ir kitais? Sveiki atvykę į Mano žymekliai.

Parsisiųsti QR kodą FlashScore FlashScore Kūrėjas: FlashScore Kaina: Nemokama

Mano rezultatai: tiesioginiai sporto rezultatai ir daug daugiau

Pirmas dalykas, kurį reikia pasakyti apie šią programą, yra tai, kad ją labai paprasta naudoti ir labai lengva naršyti tarp skirtingų jos skyrių ir sąsajų. Tai programėlė, valdanti apie 30 sporto šakų ir daugiau nei 5000 varžybų sportinius rezultatus.

Tai yra daug duomenų, todėl reikalingas tinkamas dizainas, kad naršymas nebūtų painus. Šiuo aspektu galime būti ramūs, nes net ir patys pradedantieji mobiliosios telefonijos srityje gali naudotis programa be problemų. Viskas gerai sutvarkyta ir viskas savo vietose. Taškas programų kūrėjams.

Kalbant apie turinį, „Mano žymės“ leidžia mums šiuo metu sužinoti futbolo rungtynių rezultatus visose varžybose, skyriuose ir šalyse. Jūs nemėgstate futbolo, bet mėgstate krepšinį, tenisą ar ledo ritulį? Jokių problemų! Programa taip pat apima šių ir daugelio kitų sporto šakų rezultatus, pvz tinklinis, rankinis, beisbolas, golfas, boksas, žirgų lenktynės, dviračių sportas ar smiginis, be kita ko.

Paieška pagal komandas, sudėtį ir statistiką

Šios programos pranašumas yra tas, kad joje yra daug papildomos informacijos. Kiekviename žaidime galime matyti išsidėstymą, pasikeitimus, smūgius į vartus, kamuolio valdymą ir kt.. ir skirtuką, kuriame matome komentarus nurodant, kaip partija vystėsi.

Kitas svarbus elementas yra jūsų ieškotojas. Joje galime ieškoti savo mėgstamos komandos ir rasti visą šiuo metu informaciją, nereikia naršyti po įvairius programėlės meniu.

Vyšna ant torto: kuoliukai

Kitas svarbus šios programos punktas yra statymai. Programoje yra nedidelis skyrius, kuriame galite pamatyti ir atlikti statymus už skirtingas rungtynes, rodomas Mano žymėse. Programa nukreipia mus į svetainę Bet365, Bwin ir William Hill iš kur galime statyti mažas sumas, kad gautume papildomų pinigų.

Trumpai tariant, tai labai išbaigta programėlė, kurioje buvo atsižvelgta į visus veiksnius, kurie gali sudominti sporto varžybų entuziastą: rezultatai, rungtynių duomenys, detalės ir statymų premija. Kaip tik dėl šio paskutinio punkto, lažybų klausimo, „Mano žymes“ rekomenduočiau tik suaugusiųjų auditorijai. Nežinau, kiek vaikui rekomenduojama dirbti su programa, kurioje yra svarbus žaidimo veiksnys.

Bet kokiu atveju, fantastiška programa, įdiegta daugiau nei milijonu „Android“ ir labai vertinama bendruomenės. Tikriausiai Išsamiausi, kiek tai susiję su sportiniais rezultatais. Ir tai taip pat nemokama! Jei norite visą laiką būti informuoti apie mėgstamos komandos rungtynes, žinokite, Mano žymekliai .

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės