„Android“ temos: „Deadpool“ – tinkinkite savo mobilųjį telefoną! - Laimingas Android

Deadpool Jis yra vienas iš mano mėgstamiausių „Marvel“ personažų. Jis panašus į blogą žmogų-vorą su katanomis ir daugybe ginklų, mėgstamiausias Robo Liefeldo sūnus. Kas, išskyrus Cable'ą, galėtų jo nemėgti? Mūsų mylimas samdinys su didele burna visada džiaugiasi, kad ir kur eitų, ir šį kartą ketiname jį įdėti į „Android“, kad suteiktume šiam reikalui šiek tiek gyvumo.

Visi tam naudojami valdikliai, piktogramos ir fono paveikslėliai tema Deadpool yra 100 % nemokami, todėl kiekvienas gali atkartoti jį savo įrenginyje su norimais variantais.

Tinkinkite savo „Android“ naudodami šią „Deadpool“ temą

Šis mažas GIF failas, kurį matome aukščiau, rodo pirmiau minėtą „Deadpool“ temą, skirtą „Android“ telefonams. Tai pritaikymas raudonos ir juodos spalvos spalvoms su keletu tamsių, elegantiškos estetikos valdiklių.

Ikonų paketas

Šiame tinkinime naudojamos piktogramos priklauso paketui «„Rootjunky“ / „Notiflux“ piktogramų paketas«. Šis paketas suderinamas tik su Nova Launcher ir Apex Launcher, todėl turėsime naudoti vieną iš šių 2 paleidimo priemonių.

Atsisiųskite QR kodą Rootjunky / Notiflux Icon Pack Kūrėjas: RootJunky.com Kaina: Nemokamas

Paleidimo priemonė

Šiam pavyzdžiui pasirinkta paleidimo priemonė yra „Nova Launcher“, vienas iš mano mėgstamiausių „Android“ stalinių kompiuterių. „Nova“ sukonfigūruotas su begaliniu kubo formos slinkimu, tamsia išvaizda ir programų stalčiumi, kuris atsidaro braukiant aukštyn iš doko.

Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama

Valdikliai

2 „Deadpool“ temai naudojami valdikliai yra tokie:

  • Tamsi google paieška: Šis valdiklis yra kataloge Vandenynas KWGT ir jo pavadinimas yra „KWGT000015“.
  • Data ir laikas: Šis valdiklis taip pat priklauso „Ocea for KWGT“ ir vadinamas „Kustom 26“.

Kad galėtume naudoti šiuos valdiklius, turime turėti įdiegtą valdiklių rengyklę „Android“. KWGT Kustom valdiklių kūrėjas.

Tapetai

Meilės simboliu tapetus tapetus su Masacre galima įsigyti Zedge tapetų programa, kategorijoje «Pramogos«. Saugykla su daugybe Marvel, DC superherojų ir kitų komiškų personažų fonų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės